Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyári méretű patika első hátsó conti gumim van
drz400@citromail.hu
karbim is van
Lehet, hogy alacsony az alapjárat.
Üdv! DRZ 400 Sm-hez keresek gyári szerszámos táskát! Ha valaki tud olcsón kérem jelezze!
Másik problémám, hogy alapjáratnál ha oda rántom a gáz lefullad, nem mindig, de idegesítő! Ha valaki tudna erre megoldást azt köszönném!
Honnét tudok olcsón új gumit szerezni? Gyári Sm hátsó kerékre csak a 140-es gumi fér be?
Válaszokat előre is köszönöm!
Supermoto szett!!
Zsir új Michelin gumikkal.Első:120/70R17 Hátsó:160/60R17 Előző gumi is jár hozzá kb30%Érd:Tel:06/70-264-20-71
Hello mindenkinek. 2001 DRZ E-be keresek supermoto felniszettet.
van
drz400@citromail.hu
Suzuki indexkapcsoló, 4 db LED index, hozzá való relével eladó.
Első fogaskereket keresek S-be.Köszi !
Sziasztok! 10 éves S-be milyen olajat töltenétek? Nem füstöl, szépen jár. Köszi!
Határozott súrlódási hang hallható a drz blokkból, kb mi lehet?
Kuplungot huzigálva nem válzozik
Esetleg a láncfeszítő támasztó (nem jut eszembe a neve) műanyagok kopottak?
Nem zörgés nem kopogás surrogó súrlódó hang
E vagy S?
van mindkettő
drz400@citromail.hu
Sziasztok!
Hol tudok venni/csináltatni kipufogó könyököt ?
Nagyon rozsdás és nem nyerte el a tetszésemet.
Sziasztok!
Drz 400-s hátsófék pedálhoz keresek rugót ami visszahúzná
van
drz400@citromail.hu
Sziasztok!
Hatha tud valaki segiteni.Szuksegem lenne egy balansz tengely fogaskerekre mert elpattant.
Gyari szam a kepen.
Ha valakinek van elado vagy tudja hol tudom beszerezni kerem irjon
Kortisz! Írtam privátban a megadott emailcímre.
Van jobb oldali tomitesem
Kuplung bovdenem
Hatso tarcsam
drz400@citromail.hu
Még egy dolog lenne. Jobb oldali dekninél csöppen az olajam. oda van gyári tömítés vagy elég lepasztázni ?
Sziasztok!

Szükségem lenne, kuplung bowdenre, és hátsó féktárcsára.
Honnan érdemes venni ? Tudtok valami oldalt, ahol normális árak vannak?
Köszi előre is :)
van
drz400@citromail.hu
Keresek DRZ 400 s-hez önindító nyomógombot, vagy komplett jobb oldali kapcsoló egységet.
Egy ismerősöm drz-t szeretne venni
Van valami spéci dolog amit meg kell nézni rajta?
Az ilyen himba kormány csapágy stb dolgok megvannak, olyan érdekelne csak amit kifejezetten a drz motornál érdemes megnézni.
Köszi!
Köszi !
A tűt lejjebb tettem az úszószintet egy kicsit megemeltem és így jónak tűnik. De legszívesebben a tűszelep átmérőjét növeltem volna ,csak nem mertem bele nyúlni
.
Ugyanez volt a baja az enyémnek, de már idegesítő szinten. A szerelőm fél óra alatt megoldotta, úgyhogy nem nagy baj lehetett. Elmondása szerint a subertűt hézagolta ki, hogyne lógjon. Azóta tökéletes!
ennél is így van.. Alapjárat igen karcsú. 0,2-es gombát használok.. fordulaton viszont az 5-öt is el tudja érni, főleg hideg olajjal