Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv drz 400-ra keresnék enduró szettet. Tud valaki eladót?
Bárhogy , bovden spirál javítás a fő profilunk. Kivétel a spiáter vagy műanyag öntött karmanytyúk .
Lehet 39el is. Azert sanko is eroteljeset kuplungol :DD odakell csapni azert a gazt rendesen. De ininek igaza van. Elore rakjal 14est. Jobban fog ugrani.lehet ugy hamarabb raerzel
egykerekezni egy hoki 50es robogóval is lehet
ha erőből akarsz akkor nem tudsz ;)
keress egy simsont-robogót és azon gyakorolj
amúgy meg tegyél előre egy foggal kisebbet az nagyobb változás lesz mint hátul a +2 fog
Sziasztok!
Segítség kellene.Szert tettem egy DRZ 400 Sm tipusra. 15x39 van rajta az előző tulaj így használta.Próbálgatok vele kerozni de siralmas nehéz 1be kuplungra sem igazán szereti 2be meg reménytelen.Kérdésem a gyári 15x41-el sokkal másabb vagy én vagyok tulok.Nézegettem a "sankostunt" vidijeit a tubon és ott nagyon könnyen megy kuplungra 2 be a gyári áttétellel.Van értelme lecserélni? Hagyjam így és inkább gyakoroljak még? Köszönöm segítségeteket előre is.Üdv
felül(gáztartálynál)berugózás, teljesen (jobbra) becsavart állapottól vissza (kifelé balra)11.kattanás. A kirugózást alul lehet állitani de azt nem tudom.Kinek mi a konfortossabb,meg attol is függ ki hány kiló ,a rugó mennyire van elöfeszitve.
Köszi, és a középsőt?
És a hengerfejtömítés is egyezik? Hol tudnék ilyen vékonyabb talptömítést venni, vagy vágjam ki?
egyezik
A talp tömítés az E é vékonyabb úgy t a szelep e
Sziasztok, a segítségetekre lenne szükségem. Van egy 2001es DRZ E-m, talptömítést, hengerfejtömítést, és két kipufogószelepet kell benne cserélni. A kérdésem hogy ezek megegyeznek e az S-SM-el, mert webáruházakban nincs feltüntetve semmi, csak h suzuki drz. Előre is köszi. üdv
felül (rugóelöfeszités vagy berugózás)s-töl a h felé a 3. ,alul(lengéscsillapitás vagy kirugózás) a 7.fokozat
Hello, megtudja vki mondani a DRZ-E teleszkopok gyari beallitasat? honnan hany klikk hova?
udv

Akkor az nem jó nekem, köszönöm
az enyém s-es
Szia, most nézem, hogy még így se jó a link.
Na így :
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_abs-10556961

Egyébként gyári SM et keresek, a tied nem az ugye?
Szia, nem tudok sajnos linkelni mobilról. Masold mi es be:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_abs-1055696
Privátbab meg itt érsz el :
mityokm@gmail.com
Üdv
ha viszek mintát akkor kompletten? vagy csak a belső részt?
Keresek régi DR650 R hez porlasztót , ball oldali ráfolyó csővel .
Le tudom gyártani az újat
Szia a linket nem lehet megnyitni, engem érdekel a dolog
Sziasztok!
Értékegyeztetéssel Rendszámos DRZ400sm re cserélném a Z750 et
[url] http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_abs-1055696[/url]
Hello menyi lenne az ára ?
Én is csak azt cseréltem. Jól mér.
Hali.
DRZ 400 s-re 17"-os kerék lett rakva ahoz hogy pontosan mérjen az órája elég csak egy SM km meghajtó felszerelése vagy mást is kell cserélni, vagy esetleg lehet-e a km óra átállítása mint a bicikli óráknál.