Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

EVIL!!! Te hány éves vagy?? És ez lesz az első nagymocid??
és a burkoltat veszed meg vagy a simát?
06-30-9326-056
LECSÓ!!!!
Kérlek hívj fel..............SOS
Gábor!
ezért kell télen is használni...
Igen senkinek se rozsdásodjon még egy régebbi motor se csakhát ez hogy mindenki mást mond!
Ja! Sokmindent hallottam már én is... Azt is hogy ha tele van akkor megromlik a benya mert kipárolog az illékony anyag belölle meg hogy a magyar benzintől berozsdásodik... Ha leengedem akkor is... Igazából majdnem üres volt a tank amikor letettem a vasat és a maradékot még kijárattam belölle... Most este raktam bele egy kicsit és simán beindúlt meg bele is néztem a tankba és semmilyen rozsdát nem láttam csak az önarcképemet a tank hasán...
Én nem nagyon adok ezekre a rozsdásodós dumákra mert igen csúnya lenne egy új motornál ha rozsdásodna a tank... Amúgy meg a vákumszelep elött is meg a karbi elött is van egy egy mikron sűrűségű szűrő tehát nem hiszem hogy bármilyen rozsda darabka bejutna az égéstérbe...
én is a tavaszt várom hogy elhozzam a gs-emet, már majd meg őrülök mikor lesz vége
hát igen ezzel a téllel csak a baj van nem hiányzik ez senkinek valaki már kitalálhatna ellen valamit
Hát mint mondtam várni kell rá egy kicsit....
Minek van tél nem??? lehetne mindig motorozni és nem kéne elrakni
szar időszak ez nekünk...
egy kis rozsda a hengerbe
ja sztem is tele kell és várom a videót meg a hangot
tuti teli kell rakni a felsoroltak miatt meg mindenhol szinte így olvasom
Frankó a tiltás meg az egész hanjga...
Nálam a tiltás úgy 11000 körül van talán 11500 és szerintem nem elektronikus de nem biztos de tavaszra én is csinálok majd hangokat róla meg videót...
alig várom a tavaszt
én is ugy hallotam hogy bepárásodik ha nincs tele és berozsdál a tank belseje de ha nincs benne akkor kehet nem párásodik be?
Úgy tetted el a mocit hogy leengedted a benyát???
Így nem szabad szerintem mindenki azt mondja teli tankkal kell elrakni
Már mint a motor van elrakva télire...
Az a baj hogy a kamera nem az enyém volt hanem kölcsönbe kaptam egy kolegámtól... Most meg el van rakva télire... Aksi kivéve benzin leengedve... Tavaszig már nem nagyon indítom me...
itt van a videoja, amugy ott volt 2. oldalon
http://www.bixerver.hu/filmek/andras20/bp_szeged_run.mpg
Ja meg a videód nem tudom valahonnan letölteni?
Próbáld meg kamerával felvenni hátha úgy nem torzít be ennyire
Hát ez a hang nagyooonnn brutál. Szerelmes lettem a cbf 500-ba, meg a Finster dobba
Na itt a hang!
Kb 2m-re tettem le tölle az mp3 lejátszót amivel felvettem de még így is igen betorzítja a hangot... Köszi Finszter Bácsi......
Na hát nekem szigorúan tilt 10500-nál! Van valahol egy MP3-am rolla de most nem tom hol ha megvan felteszem! Elektronikusan tilt ha így jobban tetszik, ezmiatt vissza is durran mivel elveszi a szikrát és ilyenkor égéstermék kerűl a kipufba...
A kamerát meg egy a képen látható cuccal fogattam fek csak nem ilyen gyárival hanem ennek az utánzatával... Fémmegminkálásban dolgozom ezért a melóhelyen összedobtuk, szerencséra van hozzá minden gép...
ja ezt ne mtudom egy gs500 tulajnak kéne valamit mondani