Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is mutatok majd képet róla ha le lesz mosva csak most ugye nem igazán lehet ezt kivitelezni...
Addig is itt az mz-ről egy-két kép
ugy nincs egy képed amikor előlről meg oldalről látszik?
Gs500 is pest melett lekik valahol meg én is fogok feljárni pestre majd kéne szervezni valamit
Inkább mégis így küldöm a képeket. Sajnos egy kicsit koszos a gép, mert kb két hete voltam kint vele és nem voltak tiszták az utak!
Én pesttől 20km-re lakok Alsónémedin.
Nekem is Finster cső van rajta és odavagyok a hangjáért...
Mikor motorféken gurulsz vele és ahogy visszadurrog... áááá
Szóval én októberben vettem a motoromat 24000km-el és tegnap mutatott 36000-et az óra! Rengeteget megyek vele de most már kezdem sajnálni, mert azért ilyenkor télen a sólé meg a többi szarság nem tesz neki jót!
Eddig mz-m volt és csak a faluban rohangáltam vele.
Most az mz már csak versenyre van a GS meg csak motorozni :DD
Amint 10 fok felé kerül a hőmérő higanyszála részemről oda megyünk eggyütt a GS-einkel ahová csak szeretnétek...
Nekem mindegy, egyenlőre csajom már (hála istennnek) nincs tehát sátor, pilofoam, benzin, és irány a horizont.
Megpróbálok aktív lenni itt és akkor valahol találkozhatunk.
Ja és még egy dolog: Most kezdtem egy weboldalt csinálni és ha érdekel valakit a veterán motorozás akkor jó lenne a segítség!
http://www.p20team.gportal.hu
hu gondolom 6.ba nincs akora erő vagy nem tudom de biztos eszik is ötödikbe bőven ha ugy mész vele, azért szép a 190
Hello Mzrider!!

Üdv a klubban. akkor neked is gs500 van. Helyes. Eddig mér nem csatlakoztál ide??

Milyen dob van rajta, nem teszel képet a adataidhoz??

nekem meg nem megy 190-et 180 körül a max pedig Finster dob van.
Merre is laksz??
Egy gurulást lehetne szervezni csak kevesen vagyunk
ugy is jöhet thx
Egyszer szakadó esőben mikor mentem egy kamion mögött kg 5km-ert akkor beázott a gyertyapipa a trafónál és egy hengerrel kellett mennem kb 10km-ert. Beértem melóba, megszárítottam, egy kis tömítőanyag a trafó-gyertyapipa csatlakozáshoz és azóta se történt vele semmi baj.
Ha sietek akkor elforgatom 9-ig is de ha csak simán megyek akkor max 6500-ig.
6.-ban a 6500 az nekem pont 130. (utazó)
az enyém nyitott csővel 5.ben megy 190!-et(óra szerint) 6.ban már nem tudja ezt!
Persze, emilben küldjek?
Helló.

képet tudnál róla küldeni???
Sziasztok!
Eladnám GS 500 F K4 típusú mocimat, 17000 km-rel, megkímélt állapotban. A gép frissen szervizelt, szervízkönyves, garanciás, hátsó doboz is van hozzá.
Irányár: 990000 Ft. Tel.: 0630/2315628
shox-nál lehet ilyet kapni azt mondták felmegy rá
Jól néz ki, de fel kéne probálni hogy passzol-e mert a GS-en a müszerek másmilyenek meg a lámpafelfogatója is.Nekem a sima plexi volt az nem zavart be a nacked voltába a gépnek.
biztos jól
Szerintetek hogy mutatna ez a gs-en?
Miket kellett eddig cserélni, javitani rajta?
Milyen fordulaton szoktad forgatni (ha nem cammogsz)?
hello! és más semi gondja nem volt még?
evil az enyémben 3 évesen majdnem 40 000 van és most kellett olajat cserélnem megint...
ha vigyázol rá semmi baja soha
Hello Gs!

Az még nem teljesen biztos,hogy lecserélem,ez csak egy gondolat volt de ha a feltételek számomra kedvezőek lesznek ..és ha beszámítással megy a dolog akkor lehet,hogy csere lesz.Csütörtökön fog mindez kiderülni.
Egyébként nincs a géppel semmi bajom nagyon jó kis moci (nekem) jól is megy a fogyasztása is jó ,ezidáig amit mértem nem autópályán csak városon kívűli utakon 3.9L volt,tehát egyszóval nagyon megvagyok vele elégedve.
Ez csak megfordult a fejemben ha megy cserélem ha nem akkor marad.

Egyébként a szervezkedés nem maradt annyiban, most van folymatban a címer szerkesztése,ehez kell egy kis idő,hogy tökéletes legyen.Ha kész jelentkezem és felteszem a végeredményt.
Addig is csááá !
Helló!!

Mi van Bigmen?? most kezded szervezni a gs 500 klubbot erre mg lecseréled

most hogy van ez??
Hii!

Az E-mail címem:bigmen@freeweb.hu
bigmano@axelero.hu amelyik jobban tetszik.
Megadod az e-mail cimed?vagy jelentkezz az enyém: office@wald.hu
Szia !

Csak 1200 km tettem meg a motorral eddig (kb) most néztem a szervizkönyvét és abban a a Km állás 969 km. Hát ennyi.

A forgalmiban 35 Kw van jegyezve.

Az az igazság,hogy egy GSF 650-ben gondolkodom persza csak akkor ha a meglévőt el tudom adni vagy beszámitsák és igy ráfizetéssel, nem tudom,hogy menni fog-e?
Remélem,ha nem akkor maradmeg ez ,nagyon jó kis gép én meg vagyok vele elégedve.