Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na mondjad rem tudok válaszolni
lennepár kérdésem
Sziasztok!

Van itt valaki?
na igy már jó majd bátorba lesz motoros találkozó elég nagy szokott lenni gyere
Nyírbátor-Buj 60 km
De hülye vok. Félre olvast. Bocs! Tök égő Én Bujon lakok
ezt nem értem akkor te most hol laksz? "De a kettő közti távolság is 23 km. Bogdány-Buj" ezt nem értem
Bogdány mi ?
De a kettő közti távolság is 23 km. Bogdány-Buj
az pont a másik irányba 20km
Én is melletti. Buji. Az is 20 km
öö nem nyiregyi nyiregy mellettvagy 20km-re Nyírbátorba te merre laksz nyiregyen jövőhéten megyek korházba jeeeee
Evil! Én is Nyíregyi vok!
egy közös gurulást lehetne majd szervezni, ilyen 500-as gépek túrája
ha gondoljátok
én meg most ott voltam kórházba de szar volt 11 nap
Jó messze egymástól
amúgy én ott születtem mármint nyíregyházán
vagyis mellette
Nyíregyháza
te??
Lakihegy Szigetszentmiklós mellett
igen van benne erő két személlyel is. Meg jó vele elmászkálni túrázni motoros találkákra menni. szóval jó kis gép...
Merre való vagy?
amugy a burkolt szép amig szemből nézed de amikr ráülsz onnan nézve sztem egy nagy otromba műanyag az egész! amugy ültem gs500-on de csak hátul 160-al ment a gyerek vele már gondolkodtam hogy megcsapkodom a vállát hogy elég lesz de azért bíztam benne ja és 160-nál még ment egy kicsit (két személlyel!!!)
Hát igen...
de nekem a burkolt nem is tetszik de ez egyéni vélemény
Amúgy kúrva jó érzés lesz megszokni ezt az Mz után.
Én is simsonról és Jawa-ról ültem át erre és először azt hittem beszarok milyen erős és gyors...
de ahogy mondod idővel kinőjük és már nem is tűnik olyan gyorsnak de az élvezet megmarad
19 vagyok. már volt MZ a kezem alatt egy jó darabig most csak egy 50-es em van. A burkolat, hát igen ezen én is gondolkodtam de sokan mondták hogy ki fogom én ezt a motort nőni hamar ezért sztem nem ér meg most nekem 200e forintot meg ez lesz a legerősebb motor amit hajtok majd ugy hogy sztem olcsóbb felborulni a burkolat nélkülivel nem?