Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A masik kettot akkor merre tekerted, hogy azok kijottek???
gratula ! az öszzerakásnál meg finoman a nyomatékkal..
Jöszönöm szépen mindenkinek. Sikerült kiszednem a csavart. Megrendeltem hozzá már a full kittet. Mind a 3 db-ot kifogom cserélni anyákkal együtt.
meg hogy rögződjön...

http://youtu.be/hmeJCBYQYjU
Rendben köszönöm
ha erősen összecsavartad a két anyát, akkor a belső anyát bal felé tekerd:)
Ezeknél a Londoniaknál semmit nem lehet tudni
Balra bazz,de elotte kontrazd ossze a ket anyat.
Sziasztok na sikerült lebányászni az olajszűrő fedelét. Másik kettő csavar nem tört el, sok wd40 és az idegeim bánták. Na szoval a egy csavarom van még mindíg eltörve. Heggesztőm nincs itt kinn, melegíteni nem tudom. Van akkora menet még hogy lazán rátudok csavarni kettő db anyát. Kérdésem következő ha rajtavan a kettő anya a motornak szemben állunk ugye, melyik irányban tekerjem azt bűvös csavart? (Bocsánat a tudatlanságom miatt de nemakarom jobban eltörni a csavart)
Szerintem is. Ha 2 sima anyát nem lehet össze kontrázni, akkor alacsony anyákkal valszeg menni fog... Esetleg meg lehet spékelni Loctite nagyszilárdságú csavarrögzítővel.
Még ívvel is mennie kell...
emlékeim szerint ha lejön a fedél pont annyi tőcsavar lóg ki a blokkból még , hogy ráfér 2 anyacsavar . simán kijött nálam bevált
egy CO val az a potty amit egy 6 os anya felvarrasa jelent nem gond.
Ott az alu mellett nem hegesztgetnék, lehet, hogy van akinek sikerül, de az nem én vagyok.
Még én se, pedig már én is vettem egy készletet pár éve. "Az ellen nem véd..."
A legjobb a rahegesztes.
De az Astra szivosor csavarok rutinból kihúzzák a menetet,azt baercoil-al rutinból csinálom szemből hátra.
Az angol tudósok felmérték hogy az angol tudósok a legbalfaszbbak.
Hááát, nekem sikerült a gagyival is kivenni pár csavart, mondjuk nem szívesen ismételnék.
Ha nem fogja fogó marad a fúrás. Azt jöhet az új csavar.
Remélem nemlesz gond. Mert itt embeet találni aki megcsinálja.... nagyon balfaszok ezek az angolok szerelés témába..
Én meg nem láttam használható törött csavar kihajtót.
Holnap megkukkolom, hogy milyen állapotban van. Remélem a másik kettő nem akar beleszakadni...
Nem a tőcsavar rendelés a gond hanem, hogy miképp fog kijönni a bentmaradt? Lehet kapni törtcsavar kihajtót, de ahhoz elő kell fúrni és nem árt némi gyakorlat a dologban. Ha szerencséd van akkor amikor kiszeded a többit és lejön a fedél akkor még kilátszik a tőcsavarból valamennyi amit meg tudsz fogni egy tényleg jó fogóval.
Igen jófelé tekertük:) sajna nemtudom hogy az előző tulaj mit művelt vele mert amikor vettem ő váltig állította, hogy egy hónapja volt olajcserén. Lehet beragasztották.