Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kerül bele a forgalmiba.
Szia Stewe, nekem Michelin van a motoromon, tavalyelőtt vettem a motort, előtte cserélték .Vízen nem tudom, hogy milyen, keveset mentem vele esőben, de száraz úton nagyon jól fog. Az úthibákat alig veszi észre, sztem azért, mert radiál. Ennyi pénzért nagyon megéri, ha elkopik ugyanilyet fogok venni, ha még forgalmazzák.
Üdv!
Használ valaki Michelin pilot street gumit a GS-n?
Közeleg a tavasz és a gumicsere -érdekelnének a tapasztalatok.
Most Bridgestone bt45 van rajta, én ezzel is meg voltam elégedve de erősen megérett a cserére.
(Az R17-nél 47 ezer párban a michelin+ 10 ezer a szerelés, centírozás)
Kipufogó cserével van valakinek tapasztalata?
Készen van a Martin dobom,elméletileg jövőhéten hozza a futár. Tüv engedélyes,elfogadják műszakin.
Ez módosításnak minősül így bekell a forgalmiba jegyeztetnem majd? Vagy elég az engedély.?
GS 500 minden bontott alkatrésze eladó több db motorból 1990-2006 közöttiek.Nem csak ami a képeken látható!Kérdezz:70/3179083.
Smst,üzenetet nem tudom figyelni!
Néhány kép:
Az de ez olasz és mindig csak azt olvasom mekkora foshalmaz. Putri na!
De az már injektoros, nem? Furcsa volna ha nem indulna egyből....
Fiatalabb mint az enyém (2005). Ezt tényleg nem nyomkodjuk csak pöcc a gombra mert a többi nem az én dolgom. Nincs szívató csak egy kézigáz amin pár mm-ért ráhúzol meg pöcc a gomb és indul trágyalé na...
Több mint egy hónap állás után is egyből beröffen, de 2-3 másodperc egyhengerezés után leáll. Második pöccintésre már mindig járva marad. Öreg motor, na!
Nincs második ez jappán! Pöcc-röff mint a monster ha 1 év állás után nem indul 3-om másodperc után megb@szta a kutya!
Nem igaz: másodikra, és elég egy perc PRI előtte...
Pöccröff 3-dikra, 10 perc átfolyás után
ma a szomszéd kihozta a vasait kicsit megjáratni. megirigyeltem és én is csatlakoztam , had törjék a szomszédok a fejüket, mit művelnek ezek a bolondok ? ja pöcc-röff indult a DRÁGÁM !
Idióták, robogó motorhang.
http://youtu.be/0UotZ_ZLB5A
Köszönöm! Jó, hogy említed a műanyag keretet. Így marad a komplett benzincsap bontva, vagy újonnan.
Megtaláltam, hátha segít beazonosítani!
Szia! A membrán egy műanyag keretben van, ha az sincs meg az gáz, mert a javítókészletben szerintem csak a membrán van, ez a műanyag nincs, mivel ez nem megy tönkre.
Amikor én kerestem csapot, akkor a nagyvas.hu-nak is emaileztem, ők kértek adatokat a motorról, 22000ft-ért meghozták volna a rávaló csapot (küldtek képet róla) , de én közben bontóból megoldottam. Egyébként bontóban is 8000 volt egy használt csap (hiába csak a membrán kellett) Ha visszakeresel a fórumon, talán Bogyó rakott fel képeket, ahol évjáratra megvolt, hogy milyen csapokkal szerelték a GS-eket.
Köszönöm a segítséget! Megpróbálom, de mintának csak az üres benzincsapot tudom vinni. :) Remélem sikerül. Kb. 100 km Bp. nem olyan vészes.
Itt kiszállítási díjjal együtt 20 pénz lenne (az 1-es tétel) :
http://oem-parts.hu/hu/parts/s...
De nincs kép, remélem nem a tankon lévő felső (vagy belső) benzincsapot kapnám.
Ha nem sikerül pótolni más típuséval lehet, hogy megrendelem. Picit fájdalmas tétel, de nonszensznek tartom, hogy így gyakorlatilag nincs benzincsapom.
Most nézem, hogy a Te motorod 2005-ös, abban már másfajta csap van, de lehet, hogy ahhoz is találsz náluk membránt.
Tavaly én is kínlódtam a benzincsap membránnal, végül a bajai bontóban egy totál más benzincsap membránja pont jó volt bele, azóta is működik. Nem láttam az adatlapodon, hogy merre laksz, ha Bp. közelében, akkor a Rider 13 motorosboltban van sok típushoz membrán, de oda kell menni a mintával, mert így nem tudták, hogy jó-e vmelyik GS-hez.
Úgy tudom, hogy nem árulnak a benzincsaphoz felújító készletet (a komplett benzincsap meg majdnem 30 ezer pénz) - ezért is szokták gányolni.
Sziasztok!
Egy benzin tócsát találtam a motor alatt. Biztos nem zárt le a tűszelep a karbiban.
Nyilván ezt majd cserélni kell. Viszont a benzincsap membránjának is le kellett volna zárni.
Szétszedtem a benzincsapot, és a membrán hiányzik belőle. :) A vákuumcső pedig lekötve...
Én szeretném visszaállítani a gyári állapotot, de sehol sem találok GS500-hoz való benzincsap felújító készletet.
Hol lehet ilyet rendelni? Esetleg melyik másik motoré jó hozzá? 2005-ös a moci.

Előre is köszönöm a segítséget.
De, "mozogni" fog (a gumi rugalmas, ezért van), viszont lötyögni nem.
kinai kajáldában is árulnak nyul hust..:) ami 2 napja még nyávogott...
köszönöm szépen...és akkor lehúzva stabil lesz nem fog mozogni? Ezekre gondoltál?