Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért ajánlja ezt mert ebben a gyári méretben valóban ez a legjobb választás jelenleg. Ha bővebb leírás érdekel akkor vagy a 250 ninja topicban vagy az er5 topicban írt róla tesztet smice barátom vagy Parabellum.
suzukibontó

..leírtam
Mint tudjuk..a versenypálya felülete kicsit (nagyon) eltér a közúttól....ott még a bakelitra keményedett vacak is tapad +számos gondolat merül föl bennem a ninja és a géesöttá között...
Baby..mi az Instagram neved? Valahonnan ismerős vagy..
Amúgy jól választott a szeretőd őőőő a szerelőd..
Sziasztok!
Légyszi írjatok nekem suzuki motorbontót.
Szabadonfutó,lendkerék,fogaskerék kellene. Köszi.
Mint ahogy a fékbetét-olaj-olajszűrő stb. Na és persze maga motor, mindenkinek más... Nem beszélve, h milyen nő és ill. pasi.
Azon sosem spórolok! Nem szabad! A szerelőm végül megoldotta: Mondta, hogy utána olvasgat egy kicsit, megnézi, hogy mi merre, és hány méter, és meglep valamivel... Végül írt, hogy a Pirelli diablo rosso 2-t tartja tanácsosnak hozzám és a motoromhoz, és tudott is rá egy kis kedvezményt, úgyhogy összességében egyelőre tetszik, még akkor is, ha csak holnapután jön csak meg . Aztán, ha érdekel titeket majd írok róla pár sort, hogy milyen lett . Az előző eduró motorom imádta a Metzelert, de az egyik haverom is vett az enduró motorjára, Ő meg azon volt, hogy minél előbb lekopjon. Nem egyszerű
Olvasd el például itt a Sportmotoron Smice bejegyzéseit - ő még versenypályán is használja ezt a gumit a Ninja 250R-jén. Olvass vissza 2-3 oldalt, mindent leírt róla.
De kereshetek még neked ilyen cikkeket - anno az összes gumitesztet elolvastam a GS méretében gyártott gumikról.

https://www.sportmotor.hu/foru...
Eleg nekem ehhez a szürke.
Es egy vesevedo.
Az enyém is..és néha olyat boda..bsz..
...de ameddig akár egy 20 perces menet kisöpri az egész napos faszságot belőlem..és vigyorogva szállok le ..addig nem vetem el..
..széles súlyemelő öv...sokat segít...ha nem felejtem el fölvenni..
Szarakodik a derekam.
Én vezetek...mert élvezem..mert megtehetem...mert nem ütközik az elveimmel...
---amúgy micsoda elv az ,hogy choppot nem vezetsz?
Nem vezetek chopit.Elvbol.
Kicsilány! vedd azt ami még belefér a költségvetésbe...a gumin,féken és a védőszarokon ne spórolj.
Na ez a Metzellernél hatványos a chopin...de cserébe még a tapadást sem érzed..Már rég blokkolt a hátulja...de sebesség csökkenés nem volt
...jó jó..akkor nem röhögtem
Szegény lányt megkavarjuk...oszt vesz Heidenaut....bár már az sem olyan gagyi bizonyos típusoknál
Sok.
minden tekintetben.
Treler mumus nincs 8 eve.
A power hajlamos jelzes nelkul elveszteni a tapadast,fog,fog,fog,bu.m kiesik alolad.Pirelli nem.
De hatha a road 5 jobb.Mindig remelek,mert nem fogy nagyon.
Mekkora fordulaton? Hány köbciből...hány hengerrel...mennyi pénzért...mennyi üzemanyagból???
...és a tréler mumust még bele sem vettem
Pirelli Sport Demon a legtutibb a GS-re.
Nyahh..,hogy korrekt legyen a dolog. Én spec nem bántam meg a Michelines választásaimat.
A Dunlop Arrowmaxot nagyon...A metzellert meg kicsit (csak mee szép azéé kicsit)
Azt 1-ben elerem.
Jahh..de 2000-től nem rángat..és 3000 rpm a 100 km/h...és mint tudjuk a nyomatékos mocik zabálják a gumit
Amugy ha kell bdprobalom a road 5-öt.