Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Eladom külön is, de ez e konzol házi. Amint látod a facelift előttihez készült. 1 kulcs van hozzá. Ezen több látszik a konzolból.15Eezer?
És ki beszélt itt udvarlásról? Én egy beszélgetésre gondoltam...Ha neked az jó, hogy fizetsz érte az a te bajod... valakit csak úgy lehet elviselni... Amúgy nekem sincs bajom, csak nem bírom a negatív megkülönböztetést. Lány vagyok, gépész, 30 fiúval dolgozom együtt, mindenki tudja kezelni, hogy lány vagyok, mivel a tudásommal és a szakmaiságommal építettem fel az egzisztenciámat és nem testemmel, de szerintem szörnyű, hogy valaki a nőkben csak a testet és az "örömöt" látja.
Làtom van dobozod! A doboz platnival, konzollal érdekelne az én motoromhoz! Eladod?
Sziasztok! Megzúztam a gépet, eladom. Ha valaki lát benne fantáziát, vázat, elejét tankot kell cserélni. Persze, akinek van donorja annak érheti meg. Van műszakija, rendezett papírjai. 93-as. 100EFt.
Isszák nem isszák...leszarom
...én már úgy vagyok vele,hogy nem baszok el sem időt sem lóvét sem energiát az udvarlásra..inkább fizetek azért a néhány perces örömért (természetesen kétszer csak a nagyon ügyeseket használom)
.nincs olyan "semmi sem jó" nyarvékolás....durca pofa de ha kérded nincs baj...kívánság lista...életed korlátozott perceinek a másik által való pazarlása.
amúgy a tökömet sem érdekli ,hogy aranyos....vagy belevaló és jó arc...vagy tucathulladékműpicsa..
..sajnos arányaiban az utóbbiak vannak horrorisztikus többségben
Ui: amúgy is több a nő..lehet következtetni
Ha szombaton ott leszel akkor van esély rá, a sört mindenki szereti.
Nem isszák a szavaidat, csak te gondolod azt. Egyébként meg tényleg parasztok vagytok, itt van egy aranyos lány, meghív titeket sörözni, aztán paraszt módon lepasszoljátok... Ááááá, már ti sem vagytok a régiek.
Utálom a sört...meg aztán a tököm sem fog hajkurászni egy piálós nunit a tömegben...
..tehát
Aki jön Sirokra iszunk egy sört?
Amikor nyalod akkor sós, ha dugod édes, ha meg rajtakapnak keserű!
3?????? Bővebben
mindig is fura volt ,hogy bunkó,ronda pasiként miért isszák a nők a szavaimat
Annak ugye háromféle íze van.
Az úgy jó, a rétesnek édesnek kell lenni, a meggynek savanyúnak a puncinak meg úgyis tudod. Mondtad is a réteses csajnak.
jó jó...vannak dolgok amit egy jó rétesért megteszek
..amúgy szerintem kiba/túl édes volt..
Én meg mákos-meggyes párti, de szeretem az almás-mákosat is.
Minden motor mást szeret...az én gs-em kimondottan imádta a full szint olajakat...pörgetve sem ette..még a legmelegebb állapotában is vaj volt a váltó.
Az Nc-t a szervizszámla szerint motul 5100-al vettem (fasz tudja,hogy az volt e benne.) a 7100 váltási érzetre sokkal finomabb.
Mondjuk és full szint párti vagyok....
Sírokra nem mennék...az neveletlenség...meg aztán egyszer úgyis mindenki ott végzi....de Sirokra lekísérhetsz..
Üdv!
Én használtam a motul 5100-at és a mol moto 4t olaját is. Szerintem mindkettő jó olaj. Valószínűleg csak laborban lehetne a különbségeket kimutatni.

Igen, megyünk Sirokra. Már hiányzik a hangulata, bár ott le kell aljasodni egy kicsit.
Szerintem annak akinek van egy kis érzéke már arról meg lehet mondani, hogy jó-e az az olaj, ahogy folyik amikor öntől. Mondjuk a Motulnak szerintem kifejezetten jó az illata ! lehet ez szakmai ártalom, mert túl sok olajat szagolgattam eddig az enyém 2004es és csak a szerelőmtől veszek olajat, őket nem merik átverni! Még ha ugyanannyiért is adja, mint egy bolt inkább tőle veszem... tényleg Sírokra jön valaki ?
VT Repsol moto sintetico
Nc Motul7100..
Évente futástól függetlenül cserélve...oszt csá..
..volt amikor csak 3000 volt az olajban....
Most 3ezer futott van az olajban (5100) a váltó pontos mint a mikrókapcsoló nem az amivel a KV-t melegíted.
Más motoros fórumokon teljesen rá vannak izgulva az emberek az 5100-as Motulra. A jó öreg MOL-osat meg semminek nézik - az előbbi, drágább fogy jobban.