Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mindegy rájöttem hogy honlapjuk is van
az mit jelen hogy nyitott a dob?
Mennyibe kerül egy olyan Finster dob?
van egy ismerősöm neki 25-kw-os a gs500 és azt mondta hogy eddig nem nagyon kötöttek bele e miatt (ja meg gs500-ból volt vagy van nem tudom 25kw-os fojtott változat is) visszairatni sztem nem nagon lehet mert már lejelentik mindenhova a gépet de passz!
A rendőrök amúgy mennyire cseszexenek a 25kw - s papírok miatt? Az 500 as matricába nem kötnek bele? Én úgy tervezem később lerakom a korlátlant, szerintetek meg lehet oldani, hogy utána átírni a valós értéket a forgalmiba?
És még én gondoltam hogy a cbr 125 maximálisan felrakható 130-as gumi kicsi
hogy kellett őket rávezetni erre a 25kw-os témára csak simán mondtad nekik hogy igy kellene?
igen gratula megfejtőnek vastag=pl egy 50-es a gyári 70-es helyett
szerintem arra gondolt hogy ha peresebb lenne akkor szélesebb is befér de viszont a peres guminak is van hátránya.
szerintem
"ja meg szerintem ha véknyabb lenne a gumi akkor felférne szélesebb ahogy nézegettem
de a vékony guminak meg vannak hátrányai"
Na ezt légyszi átlagos értelmi képességű fórumozók szintjéhez igazítva ismét megpróbálni!
értem akkor megcsinálják 25-kw.ra
ja meg szerintem ha véknyabb lenne a gumi akkor felférne szélesebb ahogy nézegettem
de a vékony guminak meg vannak hátrányai
Én ia újannon vettem és megcsinálták 25 kw-ra!! Amúgy meg szélesebb gumi nem hiszem hogy rá megy. valahol olvastam egy cikket, hogy 140-est lehet még rátenni de nem ajánlott. és ennyi különbség miatt nem is érdemes vele foglalkozni szerintem.
de aztán lehet hogy egy komolyabb műhely megoldaná egy komly ár értékében
és nem fér alá szélesebb gumi?
ja meg szerintetek ha kereskedésbe veeszek motort (GS500-at) akkor a forgalmit meg tudják ugy csinálni hogy 25kw legyen beleirva?
én is furcsának találtam hogy egy 180kg-os motoron csak 130-as gumivan nekem a Derbi-n van hátul 130-as pedig az aszem még 90 kg sincs
Igen szerintem is igazad van. Én is egy terveztem hogy két év után lecserélem de már a harmadiknál járok és nincs másik Nem mintha ezzel nem lennék megelégedve. Egyetlen dolog ami nem tetszik hogy keskeny a gumi. A szélesebb sokkal jobban mutatna
Sztem mindenképpen a gs-t veszem mert én ugy gondolkodom hogy ha veszek most egy motort 500-ast akkor azt mindenképpen lecserélem kb 2 év mulva és akkor a cbf500-as többet buknék! "én igy gondolkodom"
de tényleg elég gáz hogy általában rossz adatokat adnak meg és ráadásul minden oldalon másokat....
amugy már sikerült dönteni Evil??
Ánusz! Módosíts nicket! Mondtam már tegnap is!
ja ezeket én is tudom mert fent vannak a suzuki honlapján de abba nem bízom mert az adatok is amik oda vannak irva hülyeségek!
Asszem fekete, kék ami a szokásos. de van sárga is ami szerintem kimondottan csúnya.
azt nem tudjátok hogy most a gs500-nak milyen szinei vannak mert mindenhol más fajta festést látok
Szép.. Gartula! Nekem mondjuk a vastagabb ovál cső van rajta....
jól félre olvastam a hangot!!!
Csak kíváncsi voltam hogy hogy néz ki egy finster cső egy GS500-on... mert azon még nem láttam...
Nekem is igazak a seb adatok... A honda 10Lóval erősebb ugye... De fent van a videó rolla ha nem hiszed.... 650megás a film... itt
Nem szoktam így közlekedni de baromi sietős volt... 2óra alatt szegeden kellet lennem..
Ja a hangot meg én raktam fel és az a HONDA hangja...