Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem megy a nagy is próba szerencse, megyek aludni holnap irok hello!!! én töltöttem má fel szem 1600x1200-ast is
figyusz ! mekkora méretű képet lehet max feltölteni ??
bocsi a részvétel nem csak p-megyeieknek szólna
elnézést ellentmondtam magamnak de ha pestre emgyek szivesen mennék ilyen klubba ugyhogy szervezzünk
sztem nem jó ötlet mert én nem pest megyei vagyok de kérdés hogy mire lenne a klub? közös túrákat szervezni? mert csak ugy lenne értelme a pest megye címnek amugy jó ötlet lehet én is felköltözök 2 éven belül pestre
Helló
Kéne alakitani egy uj clubbot nem gondoljátok,pl.csak pest-megyeieknek,hülye ötlet ??
Szerencsére a Thunderacen van nem a GS-en, de sajna nem tudok hangot csinálni róla.
Oldpiet!!

Nem tudsz feltenni hangot a mocid hanjáról??
olvastam hogy Gianelli dob van rajta és azt még nem halottam

Köszi
ja tényleg már mondtad valamikor van egy GS500 Nyírcsahojon ez Mátészalka mellett van ha érdekel akor irj.
Nyíregyházától 18 kmre Bujon
merre laksz?
Valaki tudna ajánlani 500as vagy 400as (a lényeg, hogy 25 kws papírral megvehető legyen) idomos motort? Naked is teccik, de burkolt irányba is érdeklődő vagyok.
Tasi!! a Gs-t nem veszik vagy mi a fene?? nem hírdeted

meg akarsz tőle vállni egyáltalán?
Egy közös gurulás tök jó lenne

De hova tüntek a többiek?? pl András? az elején nagyon lelkesen irogatott

és Tasi te a közös gurulást gondolom nem a Gs-el gondoltad
Szasztok!

Oldpet-nek:

Hasonló cipőben járunk nekem is plussz 1 GS van a garázsban!!!

Én egy TL 1000R-t vettem helyette...a haveromnak is van ilyen ThunderAce-e!

Csak az bordó ezüst közös gurulásba benne lennék,hasonló kaliberű gép mint az enyém!

Mit szólsz ?

Szasztok Tasi]
szép motor!!!
Igen, mert vettem egy Yamaha 1000-es Thunderacet., de még szinte nem is mentem vele.
Szoval egy mocival több van mint kellene.
én már végigolvastam sok erdekesség van irva, amugy majd tényleg jó lenne egy közös motorozás majd nyáron
szép gép!!!
Nézni fogom én is az oldalt... Jó lenne majd egy gurulásukra elmenni
ismrem a motort szemeztem vele egy darabig a hirdetésbe amotor.hu-n azt hizem ott láttam, még mindig eladó?
Az enyém teljesen fekete (csak a blokk ezüst) a tankon van egy ezüst csik.
nem is ismertem ezt a fórumot (akmt) de kösz mmost végig is olvasom. tudsz mutatni egy képet a tiedről a K4-nek milyen is a festése?
Ja van Gs500 FanClub arra gondolsz nem??
Igen van egy K4-esem. Csak valahogy nem jártam erre a forumra. Az AKMT-nek is van egy GS rovata, mert ott elég sokan ezzel turázgatnak, azt szoktam figyuzni.
ja értem , mert ugy irtad le mintha csak a gslenne jó városba, szóval akkor neked is gs van?