Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Áldott ünnepeket kívánok mindenkinek!
Szia ! Tavasszal arra is tervezek gurulni, egyeztetünk akkor majd előtte.
Megoldódott! Felvettem a sisakot és azzal tökéletes.
Sziasztok!
Segítséget kérnék mobilos navi ügyben. Letöltöttem a mobilra a Here we-Go offline navigációt, kocsival próbáltam tökéletesen működik, viszont hiába állítom a telefont bluetoothra, a hívásokat átviszi, viszont a navigáció ugyanúgy a telefon hangszóróján szól. A leírása szerint működnie kellene a fülessel, de nem találok se a telefonon, se a programon ilyen beállítást.
Van ötletetek, mer tavasszal a motorral szeretném használni, kihangosítóval.
Nem semmi az a BullDog. :D
Lehet elnyalt egy légtelenítő csavart
Amúgy jól vagy?
..a paramétereket nem tudom....de biztosan alacsony a szakító szilárdsága...
...amúgy biztosan sok idő kell amíg valaki elnyal egy csavart.....nem is a kopástól fogyna el,hanem a korróziótól..
Előnye,hogy nem kell szedni mellé vas tablettát.
a gs nem szitál!
...az aranyásó meg a kölök a homokozóban.....na az szitál.

a fórum nyomokban GS tulajokat tartalmaz.
Sziasztok
gs500E 94 (gm51b)
Egész véletlen nem tudja valaki az első féknyereg légtelenítő csavar paramétereit? Előző tulaj elnyalta..:(
igy van...
Azért én még olvasom a fórumot és szerintem mások is, akiknek már nincs gs-e...
Én már valóban leváltottam a gs t , de benne vagyok egy közös gurulásban zala környékén... :)
Üdv ! Egy-két éve még nagyobb volt a pezsgés itt a fórumon . (Télen js !) Volt jó pár közös gurulás , egyszer-egyszer kultúrprogram, sátorrúgással egybekötve . Sokan kinőtték a Gs-t , felsőbb osztályba léptek. Te is szervezhetsz közös gurigát, csak ideírod mit tervezel aztán aki jön , jön aki nem az nem...
Köszönöm a szíves fogadtatást!
Már ezzel az üléssel vettem,számomra elég kényelmes pedig nem egyszerű a termetem.
Az ülés mellé még van két típus jelzéses oldal táskám is, volt gazdája ezek szerint.
Szoktatok klubtársak néha-néha közösen motorozni? Mert ha igen betársulnék. +5 fokig jó vagyok.
További szép napot mindenkinek!
Üdv!
Sok baleset mentes kilómétert kívánok!
Milyen az ülés, te vetted rá?
"Széles utat, gumi fákat;
olcsó benzint, szűk p*nákat!"
Sziasztok! Csatlakoznék a fórumhoz,most regisztráltam. Kb 1-hónapja vettem a gs500 motoromat, szép napot mindenkinek!
Mindenki kipróbálja legalább egyszer mi a "vége" a motorjának . Az enyém 2006.os E., és 195, 200 az óra szerint. Állítólag kb 10% az eltérés .
150-től már azért csökken az ember komfort érzete, de semmi szitálás , meg hasonlók. Nekem egyszer nem szitálás , hanem rángatott a kormány, de az elengedett kormánynál volt... ez meg a yt-on van:www.youtube.com/watch?v=fWnUsWGnaoI
Nekem is csak a kis plexi van elöl és azzal sosem csinált semmi rendelleneset, pedig a hátsó gumi már csereérett. Azt észrevettem ha hátul felrakom a givi dobozt akkor a menetszél kicsit fogja a gépet. Én olyan 170 körül mentem egy alkalommal óra szerint de akkor is stabil volt.
Nálam sem szitál,igaz csak 165ig tudtam a nyáron megküldeni (őzveszély),csodálkoztam hogy olvasgattam több helyen a szitálást és kiváncsi voltam rá de semmi.
Nálam sincs semmi kiegészítő fent,csak elől egy kis puig plexi ami csak szélzajt generál.
Én még mikor megvettem kb. 12e km.el óra szerint 200 felett ment egy picivel. Mire 80e km lett benne már csak 180 körül, de ahhoz is elég hosszú egyenes kellett.
Nekem ez a szitálás nem jött elő nagy sebességnél. Szerintem az oldalcuccos ill. a túraplexi nagyban bezavarhat...
Ja, értem. Köszi, akkor ne fáradj vele, igazán nagy szükségem úgy sincs rá. Hátha más valakinek hasznos lehet, biztos lesz rá jelentkező.
Könyv forátum potázni tudom.