Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én voltam gurulni! Állat volt, kicsit ugyan fáztam de nem számított..............Nem mentem sokat csak 70 km de rosszat nem tudok mondani.
Nagyon sok motorossal találkoztam, de szinte mind megelőzött, mert hát be kell járatni a vasat rendesen, hogy utána én is húzhassam neki.
Holnap? Az az vasárnap? Mikor? Merre? Lehet csatlakoznék én is hozzád! Mert kilóméter az nekem is kell, indul a szezon, és még bejáratós a gép
Kösz!
Holnap km gyűjtés! Jön a jó idő, vagy mi...
gratula a vasakhoz

én nem fogok csatlakozni a tulajdonosok köréhez, mivel eléggé kisméretűnek találom

...

ez van
Grat a vashoz!!!

DocHolyday: itt a kék GSR élőben

YikeSS: te hazavitted már a tiedet?
Szevasztok! Látom szaporodunk! Ez jó hír! Én is GSR-t vettem miután tavaly decemberben totálkárosra törtem a 10 hónapos 1200-es Banditom. A GSR-el eddig megtett km-ek alapján nem bántam meg, pedig újból 1200-es Banditot akartam.
Úgyhogy most igen széles a vigyor az arcomon amikor a GSR-el hasítok! Csak már jönne az igazi tavasz!
Jó motorozást mindenkinek!
Teljesen zart sisakot semmikepp sem veszek, minimum felnyithatot, mert nagyon sokat motorozok varosban. Lehet C2 lesz belole: http://www.schuberth.de/com/c2/index2.htm
Amúgy az IMET-ben vettem. 125 volt zajcsökkentő szettel.
Meg igen
meg lehet kérdezni, hogy mennyi volt a sisak?
Hát nem tom én nem vennék nyitott sityakot............. azért ne felejtsd ez egy sport naked 98 LE-vel jóval 200 fölötti végsebességgel

http://www.schuberth.de/com/j1/index.htm

jól néz ki, a városba motorozáshoz jó, de ha már kimész az országútra, zajos lesz, meg kényelmetlen, szerintem befúj alol, meg a plexinél a szél (túl nagy a felület ahhoz hogy tökéletesen zárjon.) De te tudod.
Ha Schubert-ban gondolkodsz akkor inkább az S1-et venném.

Én Shoei XR 1000 vettem matt feketét a fekete géphez
Viszont nem tudom milyen bukot vegyek.

Schubert J1-rol velemenyek? Az elegge teccik.
Hat a kek teccett a legjobban. (ez ugye kiderulhetett mar )
A szurke is jo.
A piros nagyon jool nez ki sztem, de nekem nem kene piros.
A fekete meg nem rossz, de eloben kozel sem olyan jo, mint kepen, raadasul szerintem azt a mattfeketet sokkal nehezebb tisztantartani, es annak a sarvedoje is mattfekete (bogarak, stb.).

Szoval maradtama keknel, ami viszont eloben jobban nez ki mint kepen.
Mire jutottál a színek elemzése közben? A végeredményt tudjuk csak a köztes állapotot nem ismerjük illetve a véleményed a kieső háromról.
Hat nem nagyon alkudoztam, de mashol is hasonlokepp ajanlottak, csak az a hely volt a legszimpatikusabb. De volt, ahol csak az uzembehelyezest engedtek volna el.
Igazabol korbejartam par kereskedot, mert mind a 4 szint latni akartam mielott megveszem.
upsz már van is válasz
Grat a vashoz!!! És tök jó hogy kaptál árengedményt. Én sajna nem de úgy láccik te jobban tudsz alkudni mint én . Lábon vitted haze? Milyen volt?
Koszi, meg nem, mert most ezen a heten vehetem at valamelyik nap, sztem inkabb hetvege fele, de majd csinalok.
1.898.000 volt az alapara, ebbol lejott 5%, es rajott 35ezer uzembehelyezes.
Gratula a csöppséghez! Képet készítettél-e már róla? Mert kéket még sehol sem láttam "élőben" még a motorkiállításon sem pedig én is a négy szín közül látatlanba ezt választanám. Illetve választom rövidesen. De azért jó lenne látni a színárnyalatát...
Mennyi volt az ár amiből kaptál 5% engedményt?
Az Amargoban, a Podmaniczky utcaban.
Hali. Hol vetted a vasat?
En keket vettem es 5% kedvezmenyt adtak.
nagyon egyféleképpen jár az agyunk ..a forma stimmel csak a minták nem ..én kékben szeretném venni a motort és a sisakban meg a DIABOLIC 2 mintázatú SHOEI XR100 -es sisakot ..láttál esetleg kék GSR-600? mert élőben nekem nem sikerült és kereskedések akiket hívtam az jósolták májusig nem is lesz mindenhol minden szín ..mélcímem docholiday@maffia.hu a titkos infóknak