Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Matt feketét vettem, az teccett legjobban Meg vettem hozzá egy SHOEI XR 1000 bukót az is matt fekete kicsi mintával A Pardi-ban vettem a Hungárián, a motorból nem tudtak engedményt adni, mivel bevezető modell , de vettem ott kabátot, meg nadrágot, és abból viszont nagyon jó árengedményt adtak, ha érdekel a pontosz összeg imélben elküldöm.
Ma voltam a Motorradban alkatrészeket venni, és láttam a GSR-t. Nem vagyok egy naked párti, de kifejezetten tetszett. Szerintem jól el van találva. Bár a kipuff csere kötelező rajta, mert hátulról hülyén néz ki hogy nagy lukban kis luk...
Gratula! Melyik színűt adoptáltad? Elárulható melyik kereskedésben vetted és milyen kedvezménnyel segítették a választásod? Mert pár héten belül én is hasonló ajándékkal szeretném meglepni magam ..emiatt érdeklődnék..
grat a géphez, várjuk majd a tapasztalatokat
Szevasztok!!!

Most hoztam haza a vasat!!! Mentem vele kb 10 km a városban, (kiba**ott hideg volt) nagyon jó a gép!!! Most már csak a jó idő jöjjön, és lehessen tekerni ezrel................
Wood.Nagyon eltüntél
off :
Tavaszig csend lesz, elméletben már mindent tudunk. A jó idővel jön a gyakorlati tapasztalat, amiről ismét lehet forumozgatni..........
Amúgy valaki vett már gsr-t???
nem nagy itt a mozgás
mail ment
wood77@freemail.hu (ez az MSN is)
Igen!
Milyen e-mail-t??
Címemet??
érdekes módon már nekem sem tetszik annyira

bár az üléspróba sokmindent eldönhet(ne)
nem fikázásból, de nekem az egész kicsit olyan, mintha a gs500 tnakjához hozzáfröccsöntöttek volna még egy kis anyagot. eleinte tetszett a sajtófotón, most már határozottan nem. valahogy nincs egyben.. ez persze csak egy vélemény, nem megbántódni, fanatikusok!!
Wood, tudsz nekem dobni egy emailt?
valahogy olyan szépek
Na mégegyszer:
Íme a vasak...
thx
Sajna még nincsen, de ha lesz akkor írok majd a topikba... :D
szia wood gs500 -ból van már nálatok az új szinekből?
Megérkeztek a GSR-ek!!!
K**va jól néznek ki!!! Van egy matt fekete és egy ezüst színű... A fekete valami bitang jó....
Akit érdekel jöjjön, nézze/vegye meg...
Holnap Délután a Pesti út 237 szám alatt lévő motorszalonban megtekinthetőek a frissen bejött GSR 600-asok...
Kösz