Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet róla szó, de csak vasárnap
Ne magyarázkodj, csak rosszabb lesz....
Nagyon helyes!
Mármint nem az Oszi!
Oktoberben megtarthatjuk , szolok Oszinak is ha megvan az idopont
OK !!!

Szolni fogok
Jövőre megyek!!!
Egy szezonzáró gurulás Októberben?
Szia Norcsi!
Gratulálok a szép mocihoz!
A 2012 nekem is sokszor eszembe jut szép tájakon jó csapattal!
Üdv
Mintha ma lenne ...............

A GSR nagyon jooo barat , ebben az evben harom 2000km +-os turan vettem reszt vele meg mindig hibatlanul !!!!!!!!!!!

Koszonom jol vagyunk , itt turakiiras nincs sajnos .Lemorzsolodott a csapat szinte 0-ra.Hentes0910 Marcival voltunk 1 igazan nagyszeru montenegroi
turan. 16 motor 20+ szemellyel .....

Szia
szia, jó döntés volt
csak baleset mentes km eket
Szia Tybeeeeeee !
Sokszor eszembe jut Türnitz, ahogy segítettél egy kezdő motorosnak :-)
A GSR-el még csak barátkozom, remélem hamar megszokom.
Remélem ti jól vagytok, minden rendben van nálatok. Egyszer csak összefutunk :-)
Sziaaa Norcsi !

Gratulalok a GSR-hez !!!

Istvant is udvozlom !

Rég láttalak. Egyébként a moci színe gyöngyház kolbászzsír
Simán jó....
Landport 3.5 éve tökéletes. És az ára fele a yuasának.
Hát, hogy mire gondoltam....az más dolog....
De igen, erről az akkuról beszéltem.
Újat.
YTX-9BS
A Varta olyan középárfolyamú, de bőven elég. A Yuasa (talán ez volt a gyári is) drágább a Vartánál pár ezressel.
Milyen aksit javasolsz? Most Varta van benne
Szia!

Szóval beláttad, hogy a hangvilla után mégis érdemes egy GSR-re csücsülni!
A leírásod alapján akku probléma (cellazárlat) valószínűsíthető. vidd vissza az akksit/vegyél egy újat. Emiatt ne maradj az út szélnén.
Azt el felejtettem leírni, hogy a gyártól én is kaptam értesítőt, tehát feszszabályzó cserélve
Sziasztok!
Itt az új kis csodamasinám :-) Még össze kell szoknunk, de remélem menni fog :-)
Le egy pár kérdésem amire nem jövünk rá.
Amikor megvettük elméletileg új aksi volt benne. El vittem átnézetni a motort, majd amikor elindultam a szerelőtől, leállt a kapuban. Motor vissza, új aksi. Volt amikor pöcre indult, de előfordult hogy hiába indítok, semmi reakció. Elviszem vizsgára, majd a motorom közli hogy ő bizony nem akar beindulni. Aksi ki irány vissza ahol vettem, be mérik majd közlik semmi baja, de ha akarom hagyjam ott és 90 napon belül bevizsgálják :-) amire azt reagáltam hogy ez rossz vicc. Aksi vissza és működik. Vizsga sikeres indulhatunk túrázni. Mentünk kb 1000 km-t majd tegnap haza felé megint úgy döntött hogy ő bizony még maradna balatonon, se kép se hang. Be bikáztuk, majd sikeresen haza értem vele. De nem tudom hogy mi lehet a gond és a szerelők sem. Volt valaki aki járt már így?
Köszönöm szépen!
10-es a gyári, de tegyél 15-öst, hidd el sokkal jobb lesz!
508 ml / szár, tehát sajnos nem elég e db 1 literes.

Ezt tedd bele:
Sziasztok!

2006-os GSR600-ba milyen teleszkópolajat rakjak? 10W vagy 15W?

Köszönöm!
Sziasztok ! vennék gsr 600 leömlőt , ha valakinek volna egy fölösleges esetleg....))