Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
T.Sanyi mobilszáma kellene,valaki tudja? Henti? ( Vagy Dínóka,mert Ő mindent tud!) :D
Fanatikus vagy, de ez így tökéletes
Ha lehet elmennék veletek augusztusban
Szia !!!


Van .http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=5545&session_id=ZnAOlIFk996Oap8zsO60JJXFtvjghm53

Augusztusban megyünk . Tavaly voltunk szeptemberben.Jóóóó időt fogtunk ki.Fürödtünk is a tengerben.BUDVA-n volt a szállásunk.


Holnap indulunk a DOLOMIT-okba ...


50 ezer felett vagyok Km-ben a GSR-ben.
Most cseréltem le az eredeti hátsó fékbetéteket , elöl még gyári van .
+ visszatettem a gyári kipufogót is , olyan lett mintha villanymotoros lenne

Egy a lényeg , nagyon TUTI a GSR !!!!!
Van montenegrós túra útvonalad?
Te voltál ott már?

Eszék le kotori öb át dubrovnik és vissza fel
Ezen agyalok
Még nembis volt akkor motorom...
Sziasztok! Nincs valakinek egy jobb oldali tankburkolata véletlenül? Az enyém megsemmisült... :( Index is lehet benne... :)
Tegnap délután láttam az M5 kivezetőnél. Hát 2007 után eltűnt nagyon...
Mostanában láttad meg ???


Jóóól van az a lényeg , régen írt ide .
Badlac??...
Full, gyári tükrök a képen látható állapotban (nem lötyög) eladók, ha valakit érdekel, írjon elérhetőséget vagy privát üzenetet!
Szia!
Nekem van index, de csak párban.
Mail az adatlapon.
Ha lötyög, az állítható.
Az esztétikai hibákon kívül jók a tükrök igaz? Elsősorban arra gondolok, hogy nem lötyög egyik sem?
Ha érdekel, mail-em az adatlapomon
Szia, tükröm van, de kicsit viseltes... Holnap világosban majd csinálok képet
Üdv Mindenkinek!

Továbbra is keresek, gyári jobb hátsó indexet, illetve gyári visszapillantó tükröket párban. Ha van valamelyik, kérlek írj üzenetet.
Szevasz Henti, persze! Ha nem tudom felvenni, akkor visszahívlak: nullahatharminc-öthuszonkilenc-nyolcvanöt-ötven
Szia Abdul
Válthatnánk pár szót mobilon? Lenne pár kérdésem hozzád, mégis csak világot látott tanult ember vagy
Köszi előre is
Sziasztok!
Barátom eldobta a motort!(szerencsére könnyen megúszta!) alkatrészeket keresünk! Jobb oldalán csúszott! Erre az oldalra kellene pár dolog:
-lábtartó, fékpedál, fékkar, féktartály, tükörtartó alumínium konzol, tükör, kormány, műanyag elemek az összes....
Lehet hogy nem mindent sikerült leírni, de még bővítem a listát!
GSR 600 2006
Előre is köszönöm a segítséget!
Van.
Nehezen hidd el, de hiába vártam az új CBre, nem hozták még mindig ki. Az XR tesztvezetés meg túl meggyőző volt. És köszi Henti;)
Pontos jével, az szép
Graula Tibcsibà
Ezt kell csinálni, nagy túrákat új hejekre
Üdv neked is Abdul, hogy volt stived attól a cb-től megválni??? Szép az utód is, jó választásnak tünik. Vigyázzatok egymásra!
Wow, irigyellek a sok túra miatt, nekem a gyerekek óta már Szardinia maradt. Nemrég jöttünk haza, újra hihetetlenül szuper volt, XR jó választás, sor4ről nem tudok lemondani ;).
Zsolt is volt, új FJRrel, mert a régit áprilisban kiütötték alóla, motor TK lett, ő nagyon szerencsésen megúszta komoly sérülés nélkül.
Vigyázz magadra aztán jöjjenek a fotók;)