Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel megvolnánk barátom
Akkor okééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé !
Marci !

Ment az üzenet !!!
Köszi Tybee, átjött minden priviben
Hivtunk telon de ki vagy kapcsolva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAHOOO MARCI !!!

Vedd fel a kapcsolatot Fazer1 Misivel , lett hely szamodra !!!
Gsr 600 -ra keresek sportdobot.
carpatitamas@gmail.com
Gsr 600 ra keresek doboztartót.
carpatitamas@gmail.com
Bizakodjunk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szia !

Valóban pont 100ezer-nél jár a számláló de ezt a töltés probléma már a 4.

Eddig 3db állórész és 1db szabályzó a leltár. A mostani hibát még nem mértük ki .Majd ha lesz idő rá...Van másfél hónap a következő Túráig.
Állórész volt most is a gazdánál ...................és még volt egy érdekesség : a tank alól füst szállt fel időnként .Lebontottuk a burkolatot de nem volt elég hogy meglássuk honnan jön....
Beszéltem a Fazerral, csak tarcsiba vagyok jó a szállás miatt, ez a 21 már 19-ről lett bővítve sajna
rég xx-nél előforduló próbléma.. azokon amelyiken világitás nélkül is lehet menni...
már ez a gép is 100000 km körül jár
Igyekszem...

Moto GP-t neztem ...................Doctor ur rendelt , harmadjara nullazott............a rutin meg az evek
Ez gyors volt
Ok köszi Tybeebá
Ionescu Misi ( Fazer 1 ) +36 .......husz...9142495


Probald meg , jooooooo lesz !!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratula a túrához
Köszi a tippet
Van száma? Inkább beszélnék mint írkálok. Mobilról írkálok, nincs gépem
Ha megvan az mobilszáma átküldhetnéd, köszi előre is


Nekem is minden szír szart kész a motoron
Ha meg lesznek a matricák akkor még a farok idomot fényeztetem és idén ennyi
Marci !!! ...annyi az , most sem voltunk kevesen !!!

Beszélj vagy írj üzenetet / a motorozz.hu - ra / Fazer1 Misinek , addig még bármi lehet . Tavaly is voltam , jön Oszi is , a hangulat is garantált !
Dolomitok letudva !!!

Péntektől - péntekig 2560Km .

A GSR jól bírta , 1 Honda első kereke csapágyas lett az út elején / 40ezerKm volt benne / , szervíz lett belőle és nagyon korrekt áron / 90 € / kicserélték a két csapágyat Olaszországban .A másik Honda / 1100 XX / töltése f.sta el magát , de haza erőltettük 1-2 trükkel .
Szia! Van eladó konzolom dobozokkal: http://www.jofogas.hu/budapest/GSR_600_Doboztarto_es_dobozok_50246520.htm?first=1
Szevasztok!

Eladó a kèpen látható, 2 hetes Gpr-ghost furore nero kipufogó!
Műbizonylat, db killer szerelèsi utasítás minden megvan hozzá! A gyári kipufogó burkolatot nem kell levenni hozzá, aki a gyári állapotot szeretné kinèzetre de sportosabb hanggal annak ez a tökèletes választás!
Az illesztèsnèl pasztával be lett kenve, ennek a minimális nyoma látszik.

Ár.: 90.000 Ft
Èrd.: 30/635-4726
Sziasztok!

GSR600-ra oldalsó,hátsó doboztartó konzolt hol érdemes csináltatni? Meg plexit hol lehet venni ? Lehetőleg nyiregyháza környékén. Esetleg ha van valakinek eladó.
Tibibááá, hallod amit írok?
Az a túra látszólag tele van, vagy ez nem ilyen véresen komoly h 14 motor 21 fő? Hogy van ez ottan?
Nem jótt sms.... Le volt merülve a mobilom. :(
Kaptál sms-t, nézd meg. (a 15-ös végű számodra)
És előre is köszönöm!