Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló Mindenki! Mától tulaja vagyok egy gsr 600-as nak! Szükségem lenne egy-két infóra. Gyári alkatrészeket hol lehet jó áron beszerezni? Pestmegye lenne ideális.
Pontosan egy jobb hátsó irányjelző búra, job oldali tank burkoló ellem. Ha esetleg valakinek van lenne eladó. Akkor érdekelne.! Köszi!
SC GP kipuff 15 000 ft gsr 750 re
tudok GIVI dobozt talpal együtt adni ha érdekel
Szia! Mennyi lenne az a töredék ár? A felrakása igényel valami átalakítást-furkálást az idomon?
Magazi sport tükrök 15.000 Ft
Egy szezont használt kifogástalan állapotban lévő E betűs sport tükrök, bolti ár alatt.
06305392581
Gyári doboztartó konzolom van eladó, kappa monokey platnival, természetesen csavarokkal. Bolti ár töredékéért, szép állapotban, nem túl hivalkodó. Egy szezont használtam.
06305392581
gombával adta 1 volt GSR tulaj. Mikor kerestem ilyet hozott a GSR hez sv <gsxr a tiéd .de ettől függetlenül jó.
Nem sajna, csak a távtartót, a gombát és a csavart. Így azért sokkal inkább a vázra terhel egy esetleges borulásnál. Ezt hol szerezted?
nem adtak hozzá ilyet?( a gomba alá )
Köszi Íjász!
Nemnem, az gyari !!!!
Givi?
Ilyen fejidomot keresek. Nincs valakinek esetleg? Vagy tipp honnan tudnám beszerezni?
Küldöm a méreteket és a képet a felszerelt gombáról. Vagányul méz ki, kicsit féltem ront az összképen. :)
Sziasztok,

Tavaly vettem a mocit (2007-es GRS600), de most szeretném átnézni, levizsgáztatni, felkészíteni. A motorolajt, gyertyákat, szűrőket magam szeretném kicserélni, már meg is vettem hozzá. Kérdéseim: Az olajleeresztő csavarnál van valami gyűrű, vagy más amit ki kell cserélni? Valami más szívás? A kormánycső rögzítő csavart hogyan kell meghúzni? Metzeler roadtech gumik vannak rajta. kb. feléig lekopva. Viszont szerintem az előző tulaj előszeretettel rajzolt csíkokat aszfaltra, mert a hátsó kerék bal oldala sokkal kopottabb. Mintha valaki folyamatosan 20 fokban döntve használta volna a mocit. Így inkább cserélném. Láttam Michelin pilotroad4-es gumikat. Elég drága, de jókat olvastam róla és ez a Metzeler picit csúszkál alattam. Főleg a hátsó. Ha lecserélem kellhet valakinek a mostani gumi?
Szia íjász! Szeretnélek megkérni,hogy a bukógombának a méreteit írd le légyszi.Csavarméret gomba szélesség vastagság stb.Előre is kösz!
Sziasztok? LSL bukógombáról mi a vélemény? Felszerelni csak simán csavar ki és hosszúcsavar a helyére gombástul?
Szia
Szelephézag aiazem 24000 ként, de szerintem ha tökéletesnek érzed akkor halasztható
Sziasztok!

Szelephézag ellenőrzést, állítást milyen időközönként vagy kilométerenként kell vagy érdemes megnézetni?
Tavasszal pillangószelep szinkront is akarok csináltatni rajta, elvileg 12 ezreként ellenőrizni kell.?
Fékbetétből milyen márkát érdemes venni ami mondjuk felsőkategóriásnak vagy gyári minőségnek felel meg?
nos egy páran kértek képet a kipuffról ez egy SC GP M2 foglalkozós darab nyilván azért 15 papír db killerrel
holnap szegedre tudom szállítani
vagy futárral pestre
Valaki tudna ajánlani megbízható keréknyomás mérőt?
GSR 600 bontott alkatrészei eladók.Eleje ép.Tel.70-3179083 E.sárvédő is van.
Sziasztok!
Esetleg valaki keresne motoros dzsekit, az enyèm pont eladó :-) Bering Fizio 2XL , 2 szezont használtam, max 8000 km lehet benne.
Tel: 30/635-4726

http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Bering_Fizio_2XL___Textil___cordura_motoros_dzseki_62649104.htm
Igazán nincs mit