Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenképp szivar alakút akartam
A gopro eleve kiesett
Meiket?
Herro 5 140000
Sony jó, a Gopro is ugyan azt a lapkát használja. Bár ennyiért én Goprot vennék....
Tetszik !!!
Köszönöm.
És a kamera, csuklópántos lcd kijelzővel, amit a fékfolyadék tartalyra biggyeszterrem.
5 év gari és teljes cascoval 32 memóriakártyával
89990
Jó vételnek gondolom
Esetleg valakinek van már ilyen, tapasztalat?
Szia
Semmi extra. Nagyobb látványosabb és olcsóbb mint a magyar motorkiállítás. Viszont kamerát nem ott vettem, hanem tegnap itthon.
Ha megvolt a próba akkor teszek ide egy vidit.
Pár Szlo kép:
2015-ben csereltem , de semmi kulonos nincs.A manualbol kilestem a csavarok meghuzasi nyomatekat.A fedelben a sebesseg szenzor van.Elektromos utvecsavarozoval tekertem le az anyat a kislanckereknel, de elotte ki kell tekerni 1 imbuszcsavart a kislanckerektengely vegebol ami a jeladot fogja.Menetrogzitot hasznaltam az osszeszerelesnel.A regi lancot leflexeltem es kuka.KB ennyi........
Sziasztok! Lánc-szett csere előtt állok. Az első lánckerék cseréjénél a dekli levételekor figyelni kell valamire (fokozat kijelző?)? Régen cseréltem a GSXRnél is, de nem emlékszem már rá. Szerszám van mindenhez, alkatrészek is megvannak.
Henti , Mi ujsag Pozsonyban ? .....kepek ???
.......es Rooomaaaaaaa is benne lesz . .

Joo csapat -joo tura............mint minden evben !!!!!!!!!

Nem banja meg aki jon
Köszönöm
Sziasztok!
Május 20-26 Olaszországba megyünk, megnézzük Toscanat egy nagyon jó csapattal, többek között innen Tybeevel. Nekem két helyen van, de nem lesz utasom! Így egy hely kiadó arra a túrára! Természetesen nem mögém kell ülni, hanem saját vason.
A túra szállásköltsége 300 € .
További részletek telón, ill motorozz.hu túrák szezonnyitó Toscana.
Hátha valakinek pont bejövős.
Nekem amikor Martin dob volt fent a hővédőt nem tettem vissza, semmi baj nem volt vele.
Sziasztok!
Nekem sincs fent a lemez, csak ez a fólia szerű dolog. Eddig még nem volt semmi gond

juarez21, ilyen dugót hol lehet szerezni?
Nekem fent van a hővédő lemez, de mivel a dobok karbonborításúak, azt kézzel is meglehet fogni bármikor, viszont a csövek tűzforrók.
Látom neked is sport dob van fent, neked sem kellene elférnie a lemeznek.. vagy?
Utast ne vigyél akkor, mert odafog sülni a segge, de lehet neked is, meg az akksinak sem fog jót tenni a hő.
Hello!

Lecseréltem a gyárit egy sport dobra, és nem ment vissza a helyére a hővédő lemez.
Elképzelhető, hogy valami károsodik emiatt? Valakinek ilyesmi tapasztalata?
Köszi
Szívesen!
Juarez21, nagyon köszönöm a korrekt hozzáállásod és a gyors választ. Szép napot kívánok.
Üdv.
Üdv mindenkinek!
Nincs valakinek gyári remdszámtartója?
Nagy aegitség lenne, nélküle szívás az oldadoboz konzol rógzítése
Köszi előre is
Szia, igen van gyári adat.
Elsőnél 3-as állás, hátul négyes.
Sziasztok, bízva abban, hogy itt a legtöbb fórumozó jobban ért a motorhoz (GSR 600, 2006-os), mint én, abban kérném a segítségeteket, hogy vajon van-e gyári beállítása az első teleszkópoknak. Szezonra felkészítésben vagyunk és ezért gondoltam, hogy megkérdezem lehet-e ilyen gyári adat.
Köszönöm a segítségetek előre is.