Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is K6, és nekem sem csinál ilyet.
Hogyan kell a víztartályba vizet önteni és a levegőszűrőt hogyan kell kicserélni? Tud valaki segíteni?
Azt javasolták hogy injektor tisztító adalékot próbáljam ki rá, de nem hiszem, hogy az segítene
a szerencsések közé tartozol sokunknak volt ilyen probléma. nekem is első szériás volt, nekem is csinálta. csak magas fordulaton való motorozáskor hirtelen behúzott kuplungnál. megszoktam a plusz kis gázfröccsöt és élveztem a motorozást...
A GSR-em 2006-os es a szolnoki szalonban ez volt a legelso darab.Idaig nem fordult elo 1X sem.Sok GSR-es jelezte mar ezt a problemat.56ezer Km felett vagyok, most kezd bejarodni.
2006-os GSR-nél fordul elő. a kuplung behúzásakor kis gázfröccs, és nem áll le... alapjárati léptetőmotor probléma az első szériánál, ha jól emlékszem...
Majd számolj már be az eredményről légyszíves. Egész sok helyen olvastam erről a problémáról, de megoldást sehol sem írtak.
Köszi
Megoldom én ezt szerintem
Igen
Nekem is van ilyenem
Lehet h apapjarat állitas lesz
Hétfőn viszem légszűrő cserére, állitunk az alapjáraton, aztán meglátjuk
Nekem is előfordult már többször. Most van a motor nagyszervizen, meglátom utána is fogja-e csinálni.
Típushiba az első kiadásoknál. Legalábbis úgy tudom....
Sziasztok pár hette vettem egy 600 as GSR t és már kb 400 km t meg is tettem vele gond nélkül. A minap viszont miutan 10.000 res fordulat fölé pörgettem és utána bekuplongoztam eltünt az alapjárat és leállt a motor. Miután ujra inditottam es jarattam rendben volt. Találkozott már valaki hasonló problémával? Előre is köszi a válaszokat!
Posta ment !!!
Inkább ez, de ez már eladva
Vagy megy nélküle is, csak valami konzolt kéne vágni hozzá
Nézzél rá légyszives
Ez kell nekem?
Megvan a doboz is, de nincs felrakva
Hiányzik a 3. rögzitési pont, a rendszámtábla tartó
Helló Marci!
Minden rendben!
Úgy látom emelkednek a szakm.bérek, facca kamerát vettél,hiába no,megszaladt a paci. Oldaldobozokról is szó volt....képet dobjál már fel!

Tibikém!
A jövő hónapban láncszett csere, aztán már csak kulcsforditás és mehet a robogó! Errefelé ugyancsak nehezen melegszik az idő,a sipálya még most is üzemel.
Szia Árpi!
Minden oké veled?
Elkutyultam a szamodat, az enyém ott van az adatlapon, csörgess meg h elmentsem megint.
Helló

Engem is érdekelne a magyar használati útmutató!
Nekem angol nyelvű van meg!

Elküldened nekem ha szépen megkérlek!

Előre is köszönöm!

Email: rewans83@gmail.com
joooo lesz az , nem GAGYI .........
Ez ormotlan
69990-é
Kissebb mint egy gyufás doboz!
Meglátjok h bevalik e
HAHOOOOOOOOOOOO !!!

Ne is mond

Terded rendben van remelem!!!

Jooo egeszseget !
Örülök nektek!
Jó pár napot kell még a túráig aludni!
4-es. 5-ös mindegy. Minden jó tartozékot azokhoz gyártanak, motorra, autóra, gimbalra, fejpántra, drónra, szelfi botra stb. 5 már 117 től van. De kinek mi, én szivar alakút tuti nem vennék, 4 éve goprot használok, már a másodikat. Nem adnám 4 szivarért sem:) De kinek mi, a Sony nagyon szuper csak ormotlan...