Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megtortent / alul a Turaknal megtudod nezni /
OK Marci !!!

18h-ra ertem haza , 2700km lett a vege , utolso nap 743 km volt csak tankolni alltunk meg ...

A 3 GSR hibatlanul birta ...
Tegnap mi is hazaértünk!
Tybee, légyszives karcold oda a Szolnokiakhoz, megvagyok, de se írni se képet felrakni nem tudok oda
Köszi szepen!
Szia juarez21 köszi az infót felhívtam az R17.hu t ők is a standardot ajánlották!!
Amúgy szerintem a standard változat elég lesz, a GT az 1000cm3 és a fölötti motorokra való. De az R17.hu ebben jobb segítséget tud adni.
Szia!

Amit leírtál, a lehető legjobb gumit gondoltad arra a célra szerintem. Nekem is pilot road 4 van. Teljes mértékben megvagyok elégedve vele. Mindenképp a 4-est vedd. Szép a kopása, az enyém kb 7-8 ezer km után is mintha új lenne, semmi kockásodás. Tapadással sosem volt gondom, bár nem vagyok egy versenyző típus, de néha meghajtom egy kicsit jobban. Nekem minden téren tökéletesen megfelel. Bátran ajánlom.
Sziasztok! Gumicsere előtt állok!Esetleg valaki tudna segíteni,hogy milyen fajtát nézzek? GSR 600 2006 ra elég sokat megyek autópályán és van bőséggel két személy is ! Én michelin pilot 4 -re gondoltam de azon belül van 3 fajta és nem tudom eldönteni melyik lenne a jó hátha valakinek van tapasztalata?!?! Előre is köszi a segítséget!
Firenze is meger egy misét
Még csak most kezdődik a nyár
Magyarországon? :)) hazaérkeztünk már sajnos.
Idő, forgalom milyen arra?
Szia
Signa, Firenzétől 16 km -re.
Indulunk Pisaba 9 kor
Igen, ma érkeztünk meg. Fotók galériában fent vannak;) Ti merre?
Te otthon vagy mar?
Mille gracia
Köszi :)
Nem a pályán csak a rendezvényen! A srác egy csajjal jött egerből, és pályáról lejövetel közben tovább suhant a csaj meg pánikba esett hogy othagyták.
vagy hogy a sráccal történt valami a pályán. mert nem találta.
Köszönöm a segítséget
Én voltam, de utas nélkül. Valaki elhagyta a pályán az utasát?
Jó utat az Uraknak!!
Jó utat és jó szórakozást !!!!!!!
Igen én is sajnálom de idővel visszaülök valamire. Adatokat a motoromról az apróhírdetésben találtok,de bármi kérdés van csak nyugodtan...
Jóreggelt
Uno momento italiaból:
Tovabb Bolognaba
srácok! a gsr600 lánchoz milyen nittelö kell?? thanx
Ez egy alátét és egy seeger gyűrű... a leggyorsabb a csavarbolt. Seeger lesz, az alátétből pedig hasonlót találhatsz. Vagy rendelsz gyárit...