Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...de utoljara
Ne is mond
Jaja !!!!!!!!!

Ma kezdtem is osszeszedni amit vinni akarok .
Tybee, hallom tornádó van Szolnokon?
Elnézést Mr GSR
Hozd at Érdre, az nem rosz délutani kirándulás
Igen
Tybee-vel Toscanaba
Esetleg valaki van Veresegyház környékéről. Szükségem lenne egy kontroll csoportra. Még nem sok gsr 600-asal volt dolgom. És tudni szeretném hogy minden rendben van az enyémmel. Létszi valaki Jelezzen vissza. Köszi! Fontos Lenne!!!!
Majd 20-án leteszteljük a Hringen! Suzuki nap lesz, jöttök?
Ne komolytalankodjatok mar !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szia!
Forog és megy is jobban, ott van valami rendellenes.
Átalakítva nitróra akár 280 at is, csak költség! Hát nem elég a 230??? kedves kolléga?
Egyépként tényleg le kell forognia 14000-t.
Mag a szakik segitenek.
Sziasztok!

16/48 áttétel van motoron 230 km/H óra szerint nem megy többet (12000 rpm) ,
YouTube látni videókat ahol jóval többet mennek végre.. és ki forogják magukat majdnem 14000rpm ig. Miért nem forogja le az enyém is magát jobban? Ti mit tapasztaltatok sajátotokon ?
Infokat koszi!
Köszi !

Nem néztem csak gépeltem.

De még egyszer Köszi!
Szia!
Lentebb ( 04.27.-én reggel ) Tybee baratunk hozzászólása segit neked.
Hali skacok!
Sajna hétvégén eldurrant a szimering az első telóban. Szükségem lenne pár infóra. Menyi és milyen olajjal töltsem fel. van valami trükk vagy praktika amire figyelnem kell?
Jelentem, Én voltam, vasárnap hétfőn Street Freestyle fotózásra voltam hivatalos.
Örültem, hogy hétfőn elég sokan el jöttek, az idő elég változatos volt, de meg úsztuk eső nélkül!
Sziasztok!

Túratáska szett és konzol eladó. Leakcióztam. Minden tartozéka megvan.

https://www.jofogas.hu/budapest/_Akcio__GSR_600_Sw_motech_oldalso_konzol_taskak_63897858.htm
Nem mozgatja meg, ahogy elnéztem már a 2 kerék önmagában eltünt nálla mint élmény. A nagy pontyok nyomába eredt 0
...nem akar ujra motorozni / turazni / ???
Itt egesz jó volt az idő
Ém Para barit latogattam meg
Volt .....................................nelkulem , olyan hideg volt hogy lemondtam , talaltam jobb elfoglaltsagot
Volt Kunmadár?
Holnap lesz kesz elvileg. Reggel viszem szerelőhöz.
Ez mar dofi

Lassan pakolhatunk , bo 3 het.

Elso teleszkop rendben ???