Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na elhoztam a motort a szerelőmtől és eddig úgy tapasztalom, hogy megszűnt a lefulladásos jelenség. Mellékelek képet arról amiket elvégeztek rajta. Remélem ezzel meg is szűnt a dolog.
Akra replika
Győrújbarát Böröczki Károly
http://boroczki-motorkerekpar-...
Hová vitted?
Merre vagy honos?
A dadogásra lehet érdemes egy szinkront csináltatni. Tegnap lett kész a szerviz, hát ráfért a pillangó szelep szinkron :)
Érdekelni fog
Kíváncsi leszek nekem megjavul-e szervíz után. Bár ezzel a problémával kifejezetten nem foglalkoztunk, a szerelőm nem találkozott ezzel a jelenséggel eddig. De mindenképp addig megyek míg nem sikerül valami tatós megoldást találni.
Félmegoldás, de igazad van
Azon agyalok h közelebb rakatom egy szakival ( akit jól ismerek, van itt olyan helyben ) a dobokat, alájuk kerül a rendszám és már akkor felmennek a dobok
A semmitől azért ez is jobb
Szélesek a dobok
Milyen dob ez Peti?
?????? Hol a baj
A nagyobb baj az h az oldaldoboz konzolokat nem lehet felrakni a sportdon miatt
Itt sem lett 100% -os hibafeltárás. Alapjáratot emeltünk, egyenlőre jó.
A projekt elkezdődött, némi anyagbeszerzés a héten, aztán majd látjuk, mit sikerül kihozni a dologból.
Igen , ezt tapasztalom En is .
Hidegen az enyém is ilyen 20 másodpercig kb. Kicsit dadog és alacsony az alapjárat, aztán hamar beáll a normál járásba. Viszont nyáron meg teljesen normális mindig. Csak ha 10-15 fok alatt van a hőmérséklet, akkor ilyen.
Köszi infót , akkor nem csak enyém ilyen! Beletetten környezet védelemi tiltasos boxot aztán azután tűnt fel..... de akkor nem attól van.
Szia !

Az enyem / K6 -os / ujkora ota igy csinalja az elso inditasnal .Ez Nekem sem tetszik de ez van .Picit emelem a fordulatot hogy egyenletesen jarjon meg elnem kezdi mutatni a hofokot es akkor mar szepen jar .
Annak idejen kerdeztem itt az okosabbakat de okosabb nem lettem.
1 biztos ha mar ilyen hogy a motorolajtol is fugg , csak 600 ccm -4 henger .A surubb olajnal jobban jelentkezik hidegen .Peldaul a tobb napos Dolomit-os Turan ahol 5fok kornyeken is motoroztunk szakado esoben 5w-40-es olajjal indultam el es a reggeli inditasnal jobbnak ereztem.
En mar igy szoktam meg , mukodik az a lenyeg........
Sziasztok!

Egy jelenségre lettem figyelmes abban kérném segítséget,első indításnál hideg motorral 1000-1200 fordulaton jár a motor eléggé ingadozik , én nem értem miért ilyen alacsonyan járatja magát hidegen .... ha melegen elindítom 1500 fordulaton beindul 2-3mp belül beáll 1300-ra és ott van nem mozog stabilan jár....! Hibakód nincs. Mi ez a jelenség? Segítséget köszi.!
K7
Jelenség tavaj ütötte fel a fejét
Rendben van