Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia !

Az enyem csak emel de tenyleg van olyan ami kozelebb is hozza a kormanyt .
Nem tervezzük, de sose lehet tudni. Erdély van célban, meg Németország
Küldenél róla egy képet?
Olyat szeretnék ami magasít és dönt is
Köszi
Turnitzbe mentek-e ebben az evben ???
Szia !

A Parillaban vettem az enyemhez Kecskemeten , rendelni is lehet.http://www.parilla.hu/
Sziasztok! Tudnátok ajánlani kormánymagasítót? Mert a másikat eladtam a motorommal együtt. :-(
Yamaha csere Suzukira
sziasztok eladó egy kis foglalkozást igénylő Moto GP ben ismert sc GP kipuff db killerrel 15 db ropogós ezresre cserélném
Hangról
Sziasztok!

Megvalnek szeretett sportdobjaimtól.
Shark 80-as karbondobok db killerrel E szabvánnyal..
Kimondottan GSR600-ra gyárva!
Ára 100000 forint. Új ára 700 juró volt.
A helyére 60- as atmérőjűt rakok. Ha valaki tud okosat es jót azt szivesen vennèm.
Ha erdekel valakit a mostani dobom akkor jelezze és dobok vidit a gangról meg képet a dobokról
Köszi előre is
H4 izzó a tompított fényszóró
T10 izzó kell a helyzetjelzőbe (5W)
Index: BA15S
Lincos
Nem tudjátok, hogy lánc nittelő szerszámot honnan lehet emberi áron beszerezni?
Legyetek üdvözölve. Valaki meg tudná mondani, hogy szelephézag állításnál mennyi az előírás hideg motornál a kipufogó illetve szívó szelepnél.
Valamint az első teleszkóp bol a régi olajat hogy lehet a leg egyszerűbben kivarázsolni.
Előre köszönve a segítséget, tippet.
És persze egyre jobb időt.
Hangról megállapítani a századokat? Tudhat valamit a szaki... Hengerfejet nem kell levenni a szelephézag ellenőrzéshez, csak a szelepfedelet. Én megnézettem a könyv szerinti intervallumban, az a tuti.
Én is ide hordom a motort☺ ügyes és korrekt
Lesz persze, amint felkerül a dob :) Linkem nincs, azt hiszem racingbazar, vagy jófogás(?!)-on találtam egy srácot, aki intézte, külföldről rendelte magához, majd úgy küldte nekem.
Rakhatnál majd fel videót a hangjáról, meg egy linket, hogy honnan vetted, ha megoldható
Külföldi vétel volt :) igazából eddig minden általam fel állított követelménynek megfelelő, már csak a hangja, ami kérdéses
Ez a helyes hozzáállás, mindenkinek így kellene
Én is így vagyok nyugodt. Én mondjuk 5100-ast rakattam bele meg gyári szűrőt.
Szelephézagot én is akartam nézetni, de szerelő mikor meghallotta a hangját a motornak, azt mondta, felesleges szétszedni miatta a hengerfejet, mert gyönyörű hangja van.
Pont egy másik GSR is volt nála, amin vezérműlánc csere meg stb javítás kellett, pedig kevesebb km is volt benne mint az enyémbe, de azt mondta, annak a hangját az enyémmel össze sem lehet hasonlítani. Én sem spórolok, sr 50-em is mindig megkapta ami járt. Na viszont arra meg azt mondta, hogy ilyen karban tartott robogót sem látott még :D 24ezer km van benne, 4-5 ezresek nem néznek ki így.
Nagyon jól néz ki vetted vagy csináltattad?
Igazából így vagyok nyugodtan és Motul 7100 10w40 került bele, előtte tuti nem kapott ilyen olajat és valahogy most másabb az összkép az egész motorról, valahogy jobbnak érzem. Egyébként az ilyen szervizeket soha nem spóroltam ki semmilyen járműnél.
Köszi
Az igen, elköltöttél Te is egy kisebb összeget :D
Tavaly én is olyan 200-at miután megvettem, szerviz, gumik. Mostani se volt olcsó, de legalább töredéke a tavalyinak. :)
Szep munka !!!