Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint mondottam volt ,hogy full synt fanatikus vagyok...az összes járgányomban csak azt használom.
Miért kellene/akarod "cafatokra" szedni?
Szükségtelen.
Felesleges a 7100-es, teljesen tökéletes a 5100.
Nekem 600-as van , de amit leírtál az teljesen rendben .
Tiszteletem Sorstársaim!
Rengeteg motor után boldog (vagy nem boldog) tulaja lettem egy 9500 kilométert futott 750-es motorkának.
Rövid távokra fogom használni (gőz kieresztése...adrenalin vadászat)..túrára van másik.
Két kérdésem lenne...mert hátha már valaki kitaposta az ösvényt.
Még a gyárilag felrakott Bridgestone hypersport (a hyper az a biztos )van rajta.
...esetleg van ami a gyárinál jobb és érezhetően pozitív változásokat hozott? (nekem spec. nem tetszik elöl a hegyes profil...persze ettől van az ,hogy gondolatra kanyarodik)
A Motorradnál volt szervizeltetve és ott 5100-as Motult tettek bele (vaaagy ki tudja..de a számlákon ez szerepel)
Jómagam fanatikus full synt hívő vagyok. (természetesen a teljesítményszintek betartása mellett)
Valakinek van tapasztalata ,hogy konkrétan ez a blokk mit szólna a Motul7100-hoz?
Gondolom ,hogy örülne neki...de az ,hogy én mit gondolok...a gyakorlatban nem mindig jön be.
Előre is köszönöm a segítséget és ígérem ,hogy szezon után amikor cafatokra szedtem és újból összeraktam...már nem sűrűn fogok zaklatni senkit a kérdéseimmel.
Így lesz Árpi bátyám !!!!!!!!!!!!!!!!

Milyen volt az első túra ? Fényképet nem nagyon látok ?

A vezér gépet én vittem el műszakira áprilisban , úgyhogy már motoroztam a GSR-rel ...............atyagatya de jó volt !!!
Simán!
Abba fajizóba elkunkorodunk az nyár
Helló Tybee!

Tudom,hogy a Mátrából könnyű pofázni,mert magasabban lakom mint Te!
De azért úgy gondolom,vagy Te olyan faszagyerek,és kitartó hogy legkésőbb jövőre motorozni látlak valamelyik közös túrán!
Továbbra is erős akaratot (van neked) és jobbulást kivánok!
Faja a csupasz!
Jó időben jó helyen...
...a piros motorosok összepasszolnak úgy látom Győr nincs is messze ......
Nincs mit dobos a dobosnak!
Köszönöm..... viszont kívánom!
Jó muzsikálást... ritmust ne tévessz soha!
Újjjjjjjj? Micsoda mázlista vagy. Az R12 rigámat 1500ft vette apám nagyon használtam majd mikor hazaértünk és betoltam a sufniba, órákig néztem simogattam és közben potyogtak a könnyeim a boldogságtól.....
Idén azok az oktávok a Zselicbe Kassai Lajoshoz visznek, majd Krisnavölgybe, onnan Virágoskút Rózsa Péterhez. Első utam tetmészetesen Szolnok erre az évre ezek a hangjegyek játszanak
Nagyon szerettem a Verhovinát , új volt és működött , megbecsültem........
Van még abból a billentyűből pár oktáv...
Talán ezért is értékeljük, megbecsüljük a mostani (korszerűbb) motorjainkat mert végigkalapáltuk a zongorán az összes billentyűt
Minden pont úgy van ahogy lennie kell ... és valóban csak positíve hozzáállás, és azért még oly sok minden.....
1974 , ilyennel kezdtem ......
Na 1 kis retró
Mind a kettő , tornáztatom , 1 vödör krémet már elkentem.....olyan mintha zsugorcső lenne rajta....