Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jövőre Barcelonába szeretnek menni!
Max 5-6 motorral, 6 főre talalunk szallast tutira.
Útvonalterv lesz, de szallast előre nem foglalnék.
Amolyan bevallalós túra, ami 8-9 napos lenne.
Rad gondoltam Tibi, Martinra es passz, meglatjuk kinek lenne kedve.
Barca nagy allmom!
Szia Tamas !!!

Orulok hogy erre jartal es gondolsz a GSR-es idokre . Szep volt , jo volt de vissza mar nem jon az a csapat .........

Marcit beajanlottam 1 nagyon jo csapatba ami mukodik egyenlore.Pisatol - Budvaig bejartuk fel Europat a csapattal.

Turnitz nagyon bejon Nekem !!!!!! Julius vegen Marcival megyunk Cseh-be 1 bo hetre a bevalt csapattal.Majd figyelem lessz-e Turnitz ebben az evben de jovore is jo lenne.
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Találd ki
Aztán mehet ide a toborzó.
Valószinű nem csak kettőnket érdekelne.
Szerintem a mostani topiklakókat es a régieket is szivesen látná mindenki.

Tali időpont? 12 13 óra? Mikor érnél oda. Úgy szamold h egy kajalasra lecsüccsenünk szerintem
A 9 akár még jó is lehet.
Hajrájuli 8 vagy 9?
Pont nemrégen voltam Dobogókőn. Szívesen mennék mégegyszer
Esztergom
Dobogókő, egy pilisi gurulasal. Az középen van mindenkinek. Én is harapnam
Ezt szomorúan hallom. Ha van rá igény én azért nem zárkóznék el egy közös találkozótól.
Voltak közös gurulasok régebben.
Evek óta viszont semmi. A régi team szethullott. Volt aki eladta, volt aki be is fejezte, olyan is aki külföldre ment, de válas miatt is a vas lett az álldozat egy esetben. Ez van
Nincs már meg
Enyém is, adatlapin
Keress bátran
Van még egy 6 napos túra idén, de összehozhatjuk
Üdv Urak! Szokott esetleg lenni valamilyen GSR találkozó vagy közös gurulás? Én nyíregyházi vagyok, de nincs messze semmi
Üdv a Csapatnak!
Rég nem jártam erre, - öröm látni, hogy a régiek nagyon összetartóak!

Henti, Tybee ! Olasz túra képeit megnéztem! Nagy élményetek volt!

Ha van időtök, akkor egy Türnitzet összehozhatnánk megint. (Bár már nagyon lelassultam... ) A számom a régi.
Köszönöm!
Arizona motor center, őt keresd..)))
Gyöngyösi Robi .... A facebookon is meg találod.
Szia!
Ne vedd szemrehanyásnak!
Pusztán a rend kedvéér írtam!
Mint lentebb írtam, költözöm, eddig még annyi időm is alig volt, hogy levegőt vegyek...
Köszönöm szépen
Előző rossz helyre ment, nem ide akartam.
Várom a segítséget, tanácsokat, tapasztalatokat továbbra is.
A gyári piaggio-s street-en lecseréltem a kipufogót giannelli extra-ra.
A gyorsulással és a végsebességgel is meg vagyok elégedve. A gond az, hogy bemelegedés után, a gázadáshoz képest, fél-egy másodperccel később jön meg a fordulat. Hidegen nem teszi ezt. Sejtésem az, hogy szegény lesz a keverék, nem kap elég üzemanyagot mikor már meleg a motor. Amikor még megy a szívató, akkor megfelelő ez a mennyiség nincs is ilyen késés. Nagyobb fúvóka kéne, vagy emelni a súberen, vagy a kis csavarok valamelyikével lehet ezt állítani?
Én amúgy a gyári tükröt is szeretem, szoktam cserélgetni, épp melyikhez van kedvem. De többségében ez van fent.
A formája szerintem nagyon jól illik az első index burkolathoz.
Köszönöm
{oy42 tetszik
http://www.ebay.ca/itm/10mm-Un...

Nekem ezek a tükreim. Fotóim között megtudod nézni, hogy a motoron hogyan néz ki.