Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Zoli!
Köszi választ, de a fénykép sokat segítene, mivel apósom nagy penge a vasas témában, és ugy legyártaná mint a pinty. Amennyiben feltételezzük, hogy a pinty királyul meg tudná csinálni. Nem kell kapkodni, sajna már lement a szezon, ugyhogy ráér, de előre is köszi.
Szia sumakker.
Egyszerűbb lenne lefényképeznem, de hideg van, én ki nem megyek most.
Amúgy én így vettem. A lényeg, hogy az eredeti kapaszkodó formályára van kialakítva egy elég erős...kb 0,6-os laposvasból...konzol és a kapaszkodó helyére, az ülés alá van felcsavarozva. De ez a megoldás nem gazán jó, mert nekem egy elég kicsi dobozom van rajta és nem nagyon bírja azt, ha belepakolsz. A csavar, ami fogja az egészet, rendszeresen kilazul, hiába rakok alá rugós alátétet, vagy önzáró anyát. Tehát mindenféleképpen meg kell alulról támasztani valahogy.
Holnap ha nem felejtem el lefényképezem, mert most éppen nincs a mocin és felrakom ide, hátha segít valamit.
Egyszerűbb ha megveszed, de ha jól tudom 15000-ért vette az előző tulaj. Ha érdekel, megtudom hogy hol.
Jaaa...értem.
Nekem anyagi gondok miatt kell megválnom tőle, de ha minden összejön, csakis ilyet veszek megint jövőre. Szép nagy motor, megfizethető és a magasságomhoz ez megy. Igénytelen, nincs tele mindenféle elektronikával, ami az új motorokban megtalálható.
Csakis boci!
Hello Zoli!
Csak 1 kérdésem lenne, hogy fogattad fel a dobozt ott hátul? Nekem is ilyen motorom van, -csak 750-es- és fölöttébb érdekelne a megoldás. Előre is köszi a választ.
Szia, koszi az info-t. Azert erdeklodtem mert nekem is ilyen motorom van. Meg vagyok elegedve vele...jol megyen.
Az előző tulaj csúszott vele kicsit.
mitörtént a deknivel?
Sziasztok.
Eladnám Suzuki Gsx 600f -es mocim.
2000-es, műszaki 2010.06., 43000 km, fekete, nagyon szép, mekímélt állapotban, túradobozzal, sürgősen eladó.
I.ár: 799000.-
06306360518
Szia.
Nem tudom mire vagy kíváncsi, de én csak jót tudok róla mondani, attól függetlenül, hogy most éppen árulom.
Fogyasztásról: Autópályán 140-150 környékén 5,7-el elmentem. Országúton, úgy finoman húzva neki 5-5,5, utassal túratempóval 5,1-re jött ki.
Nem egy vadállat motor a maga 85 LE-vel, de ha kell, nagyon tud menni. Előtte egy GS 500-om volt, ahhoz képest nehéz motor és teljesen másképpen viselkedik a kanyarban, de ez már rutin kérdése. :)
A plexinek köszönhetően nagyon jó a szélvédettsége. Én 186 cm magas vagyok és be tudokbújni mögé,ha nagyon kell, de 140-ig simán ülök rajta.
Mást nem tudok róla így hírtelen, mert gondom nem volt vele egyáltalán, csak tankoltam
Üdv, Zoli
Helló Bionic ! Jómagam sem tudok belépni valamiért a xF fórumra.....pedig lenne néhány kérdésem.....intézhetem hozzád? Ha megtisztelnél a tel számoddal kifejteném a tébolyom

Üdv Till
Informaciokat szertnek Suzuki GSX 600 F motorrol....ha volt valakinek.....milyen motor?
Már megy, de egy csomó hozzászólás hiányzik...
Én sem tudom elérni szerkesztik vagy valami...............
Nem tudjátokmi lett a gsxf.hu oldalllal és a fórummal?

Napok (hetek?) óta elérhetetlen.
Én a folyondárban parkvárosban a számom 20 9 464-514
Szia van email címem a capa3@citromail.hu irj egy telefonszámot. Amúgy a piac mellett lakom a teréz utcában.
Szia ( Cápa ) fel szeretném venni veled a kapcsolatot ha lehetséges......én is érdi vagyok......

Üdv Till
Sziasztok

Tudtok ajánlani emberkét egy szelepállításra ÉRDEN természetesen lelkiismeretes korrekt szerelőre lenne szükségem.

Köszi
http://sportmotor.hu/motoros_k...

Sziasztok

Pár fotó a gépemről..........kukkantsátok meg
Jaj! Bocsi K4-re kellene.

Tommy
Sziasztok!

Kéne egy kis segítség.........
Szürke első sárvédőre lenne szükségem.
Ha tudtok eladót..... Bontott tökéletes.

üdv: Tommy
Helló!

Ha valakit érdekel sport légszürő KN tisztitó szettel eladó.
Na maga ne mondjon okosakat Amikor csak az udvaron tud motorozni Na jó én tudok csak ott
Szeva Roland!

Most vasárnap voltunk a Mátrában azt hittem lejössz te is sokan voltunk, voltak jót motoroztunk nem volt hideg szép idő volt remélem lessz még ilyen hétvégénk!
Szia.engem érdekelne.