Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello! tudja valaki, hogy milyen tartót és dobozt lehet feltenni a bocira? és hogy hova fogatom? Előre is köszi.
Igaz. Én is gurultam kb 90 km-et ma, nagyon király volt! Sokan kint voltak.
Szeptember óta nem motoroztam, de már nem bírtam ki hogy ne menjek egy jó nagy kört,
annyira jó idő van.
Hali mocisok ma és tegnap kibaszot jókat gőrdűltem!Még a fíam ís jőtvelem.Igazság az féltetem egy kicsit,hogy fáznifog.De végűl nem panaszkodot.Igy elég jól belehuztunk!Kezdésnek nenvolt rosz!
Igen dícsérem az időt, ítt van szél és fagy. Így hát még marad jo meleg házíkó, egy kis tervezgetésel. Ti mílyen gurolásokat terveztek? Meg hova, esetleg csatlakoznék hozzátok!
Hát éppen jóidő az nincs de szoktam motorozni mert azért meg nem fagyok..De most éjszaka minusz van ezért reggelre fagy és csúszik az meg nem egészséges..
Mi ez a nagy csend ? Jó az ídő és mindeki mocizík!
Köszönöm,szépen amit a telójavitásról írtál
Akkor ez csöcslámpás, K2-es modell.
Jól csináltad, csak a lámpa szétszedhető egy búrára és egy lámpatestre.
A búrát lehúzva, már cserélhető az izzó.
Huhh! Én akárhogyan nézem a rendszámtábla világításon, kívül-alul nincs csavar, csak egy fehér áttetsző műanyag lap. Olyan mintha bele lenne pattintva a külső fekete doboz részbe, amin szemből még fényvisszaverő is van.
Tehát én addig jutottam hogy a kerékjáratnál belül a két tartócsavart kivettem, erre előrébb tudtam húzni az egész rendszámtábla világítást a féklámpa alatt, de a vezeték alig engedett egy kicsit, és nem erőltettem tovább.
GSX 600-ba 499 ml/telo
GSX 750-be 513 ml/telo (tehát párban 1 liter már nem elég).
10W olaj kell bele.

Másik töltési mód, hogy kiszeded a rugót, összenyomod a telót teljesen és megméred az olajszintet a teló tetejétől:
GSX 600-nál 108 mm
GSX-750-nél 102 mm

Hamár kiszedted a rugót, akkor mérd le a hosszát:
361mm (600), 359mm (750)
Ha összeült volna, akkor cserélj rugót is.
Kívül alul van két csavar ami tartja a rendszámvilágítás fehér előlapját.
Az alatt hozzáférsz az izzóhoz.
A helyzetjelző a féklámpával együtt egy két izzószálas égőben van, illetve két égőben.
Ehhez az ülést levéve belülről rész hozzá némi nőgyógyászati jártásság után.
szia mindenkinek.szeretném megkérdezni,hogy az első telókba mennyi oil kell.ha valaki tudja segítsen,előre is kőszike
A motor 2003-as évjáratú!
Bocsi...lemaradt!
A kerékjáratnál már próbáltam a két csavart oldani és az ment is de nem engedett a vezeték és nem erőltettem tovább.
Melyik típus? Csöcslámpás vagy a 2003 utáni.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Kiéget a rendszámtábla izzója, és vmi. használható leírást szeretnék a cseréhez, mert magam nem merek csak úgy hozzányúlni.
Előre is köszönöm!
Na ezt jól megcsináltam.
Nem irtam oda hogy mire gondoltam, a szöveg alapján lehet érteni a csíkra.
Na de viszont én a plexire gondoltam csak ez lemaradt.
Bocsesz.
Sok helyen lehet már kapni, a DangerBikes forgalmazza, sokféle színben, aplikátorral, vagy nélküle, 2 féle szélességben, sok szín van fényvisszaverősben is.
Szia.
Égen földön kerestem róla képet a neten de semmi siker,ezért ugy gondoltam igy egyszerübb lesz.
6mm-es és kaptam de olyan 4000 körül van.Motorradnál is lehet kapni de nekem a Fullgasnál vették.
Ebbe benne volt a felrako szerkezett is.
Nagyon szép lett, gratula!
Viszont kérdésem, hogy hol,mennyiért,minyen néven vetted(márka)?
Köszi.

ui.:Nekem a felnicsík a 2 kerékre a hátsó utaskapaszkodóra lett elég és 2cm-se darab maradt.
Na sziasztok mindenkinek.
Ilyen lett a túra plexi meg a felni csik.
Nekem tettszik csak ügyelni kell arra,hogy egy kicsit sem szabad elpocsékolni a csikból mert akkor nem lesz elég.Mert mi igy jártunk sajna?(
köszi szépen:)
megpróbáűlom esetleg ha v ki tudja akkor irhat:)
Szia!
Figyi van egy olyan forum ,hogy www.gsxf.hu
Itt ha felteszel ilyen jellegű kérdéseket ott biztos tudnak rá válaszolni
üdv nem tudja valaki hogy hány ohmos a benzinszint jelzője a gsx f nek most akarok venni egy szintjelzőt a motoromba csak nem tudom hogy esetleg 510 vagy 100 ohmos? segitséget előre is nagyon köszönöm!
Szia nemlene rosz vétel menyit kellene fizetni havonta modjuk ha 500 000forintot adok bele egybn.Ird meg nekem és beszélűnk rola imél cimem pokica971@freemail.hu kőszi