Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok :D Végre elővettem a vasat. Kb 5 hónapot állt benne a benzin, a karbit sem eresztettem le télre és az akksit sem vettem ki :D Jójójó, tudom, 10 pontos hülye vagyok, de a lényeg, hogy egy fél perc bikázásra (ami tudom, hogy szintén nem tesz túl jót neki) beindult és azóta már mentem vele 2-300 kilit. Szóval a kis Boci a hülye gazdája ellenére is feléledt téli álmából :DDD Többet ígérem nem csinálok vele ilyet.
Viszont ami picit aggaszt, hogy a bemelegedés után egy ideig, kb negyed óra, 20 perc és a kuplung megcsúszik olyan 7ezres fordulat körül. Viszont nagyjából fél óra elteltével nem volt ilyen. Tudom, hogy hidegen nem szabad húzni, de nem is szoktam. Szerintetek mennyire normális ez a csúszás az indítás után 20 perc elteltével? Köszi
szeptembertől vizsgázhatok újra... ha úgy vesszük legalább tartalmasan telik az idő,van mit rendbe rakni,de ha már járóképes lesz akkor egy-egy lopott órára elviszem gurulni nem akarok cinkelni vele,de jól esne fél év után újra megülni
És most mi a helyzet a jogsival? visszakapod vagy vizsgáznod kell?
Üdv,a szem műtétre sajnáltam 200at,a csattogósra is ,de a kiscsaj,az más tészta darabokban berendeltem a motor felét kb és fél évi lencsét hogy lássam is mit csinálok.173ezerből igen jó nyaralásra telik de motorom nélkül még a nyár is fekete..szóval most kissé karácsonyi a hangulat,egyszer csak elkészül és szebb lesz mint valaha
Szia! Én Michelin Pilot Power 3-at használok, második garnitúra megy rá, nekem bejött. Hátra a 160-as megy. Kakucson nagyon jól kezelhető, fekszik a kanyarba, közúton sincsenek vele gondok. Esőbe is mentem vele, finomabban viszont mint szárazon, de nem volt gond ott sem. Szóval egyenlőre maradok ennél. Futásteljesítménye 12.000km feletti. Pontosat nem tudok, mert, ha elkopott cserélem. :)
1:47-nél újabb Boci a médiában... :)
Eseteleg tudja vki, hogy kié lehet??? :)

http://youtu.be/VaRroeLsgy4
a top case konzol erdekelne
Hello. Bontódik ! Elérherőség az adatlapomon !
20-at kérek érte
Mennyiért adod?
Ilyen van.
Sziasztok! Keresek műszerfalat 2003-as bocimba, max 20.000km óra állásal, esetleg ha valaki tud ne tartsa magában
Szia úgy látom túra plexi van a bocin mra mi a tapasztalatod? ha irnál róla megköszönném
Elkészült Közelebb vittem megemeltem és ahogy ajánlottad a farokidom alatt csináltam neki feltámasztási pontot .
Jó lett,és így már ,hogy sokkal magasabban van látszik a hátsó lámpa is rendesen, nincs szükség pótlámpára
Szia!
Én Bridgestone BT-023-at használok a gyári méretben, nekem bejött, eddig nincs rá panaszom. Mivel kétkomponensű gumi az eddigi 3000 km alatt a közepén érdemi kopás nem látszik, viszont ha kezded érezni a motort, hamar eltűnik róla a majrécsík is. Én tudom ajánlani!
Eladó gsx600f komplett első fékrenszer 30-4630284
Üdv!

GSX-750 Inazumába milyen olajat érdemes használni?
Ilyen az MRA túra plexi.
Én Michelin Pilot Road 2-őt használok most. Szerintem jó, aztán meglátjuk miként kopik.
Nankang-al van tapasztalatom még... hát ha nincs pénzed, akkor jó, de fene tudja, nem szeretem. És annyival már nem olcsóbb, hogy megérje.

Plexi: nagyvason tudsz rendelni MRA Touren túra plexit, az fasza, talán annál nincs is jobb... de közel 25k az ára. Én is rá vagyok kicsit feszülve. :)
Szép napot mindenkinek újra túra plex ügyben szeretnék valakitől tapasztalatot vagy infó segítséget Borsod és Szabolcs megyében eddig nem sikerült rábukkanom beszerzési lehetőségre voltam shox,honda suzuki,egyéb motoros bolt ,de semmi a Debreceni plexis sráctól vettem eggyet de nekem nem jött be jobb mint a gyári ,az eggyik motoros társuk motorján láttam nem a magasabb hanem amelyik felfelé hajlik ,szerintem az jobban eltolja a szelet,plexi magasítóba is gondolkodom de azt még nem láttam bocin ha valamit tudtok előre is köszönöm.A gumit megvettem a attak 2 előtte Brig bt 023 volt nagyon jó gumi tudom ajánlani
Sziasztok. Kinek milyen gumik jöttek be? Nem vagyok egy gyorshajtós tipus, ez lesz az elsö szezonom és fogalmam nincs milyet vegyek. Ötletek tapasztalatok? :)
Nem olcsó buli az biztos,de muszály,immáron 5 féle színben pompázik mint egy papagáj Egyszer telibe fényeztem egy törött swiftet amit lakatoltam,akkor mondtam ilyet inkább többet ne.Úgy néz ki itt helyben megoldom,kolegámmal beszélgettünk a témában aztán mondta hogy ő fényező eredetileg,motorokat jobban szereti mert több a kihívás...hát az biztos :)
Itt. Mifelénk. Én vagyok olyan elvetemült hogy el válalom az ilyeneket. De majdnem megfizethetetlen az előkészítés meg a festés. Az én sárkányomra kellett egy liter festék. Meg egy liter lakk. Majdnem 30ezer.szombaton vettem egy nagy romogót munkába járni. De aszt nem akarom meg festeni még magamnak se. Nem annyira rossz! Valakinek nincs véletlen majesty250robogója?szereretnék kérdezni pár dolgot. (a forumba nem tudok bejutni)
No,egyenlőre csak puhatolózok,pest megyében keresek ismerősi körökben olyan fényezőt vagy aki ért hozzá és ez a szívügye,öreg bakkecskémet nyakon kellene borítani egy vödör festékkel.Telifény,matricás mint az állat,amit le is szedek az "új" idomokról meg amit lehet be is segítek,de ilyen görbe szemmel inkább nem fillerezek,meg csiszolok mert akkor fogpiszkáló se marad belőle.tól-ig ár,illetve környék érdekelne ha tud valaki valami jót.Lehet hogy lesz újra "jó csaj" a tankon,ez még tervezés alatt