Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

VStryker had kérdezzem meg, a motorodon az a mókás, kínai írásnak álcázott perverz matrica hol kapható? :D muszáj beszereznem egyet
Bizony van! Nem kéne elaprózódni, szerintem...
ezel még nem találkoztam.köszi.
Már van csoport, ahol mindnyájan ott vagyunk... Suzuki GSXF - Magyarország néven.
sziasztok.facebookon let csinálva egy csoport hogy öszehozuk a kolegákat ha valakit érdekel.BOCI SUZUKI GSXF TEAM.
Fel a fejjel mire kijön az igazi jó idő mindketten (te is + a vas ) felkészültek lesztek remélhetőleg
Én már több mint egy hónapja elővettem és hétvégén mindig mentem,hétközben + melózni , sajna most elég rossz idő van felénk olyan 12 fok ,de ez engem nem zavar ha lesz holnap kis időm felkapom a bőrszerkót és irány egy karikára . Bakancsom még nincs, azt épp most
nézegetem a neten , találtam is a jövő hétre már az is lesz, így nem zavar ha kicsit hidegebb van . Még fiatal koromban (úgy ezer éve ) -5 fokban simán elmentem melózni az MZ 250/1 -l volt akkor is bőr cucc polár béléssel békebeli motoros kesztyű , hamar odaértem így nem volt idő átfázni .
:(

Már toltam 2 sört !!!!
Nekem PASSSZZ.
Sziasztok,főként pestiek vagy környékieknek szól meg akiket érdekelhet ma délután 1 órától szezon nyitó motoros felvonulás lesz pesten belül ha jól tudom.Gyülekező az újpesti Andrettinél.Tavalyi is jól sikerült ,idén én nem megyek de gondoltam beírom ide hátha érdekes lehet
Lélekben már nyeregben,de eddig nem áll valami fényesen a járgány.Kicsit irigylem a társaságot sokan vetették be munkába járósnak is a vasat nálunk is a cégnél,nem túl frankó érzés de nem vagyok vele egyedül mert a portásunk lába is be van vasalva úgyhogy együtt nézzük a főúton hasító gépeket drótszamárral elgurigázok így a faluba munkahelyemig meg vissza de még mindig idegen hogy nem egy ujjas a fékem,nincs se világítás se tükör
Én ezt úgy oldom meg ,hogy avval járok dolgozni .
Igaz nem nagy távolság ,de legalább ülök kicsit rajta .
Ma mikor jöttem haza a Kaposváron jutai úton épp haladtak kifelé a motoros társak egy kis gurulásra .
No mondom akkor becsatlakozom ha csak hazáig is mivel itthon vártak és nem mehettem tovább velük .
Kicsit irigyeltem őket ,de hát a meló itthon is, pedig szívesen elmentem volna a Balatonig + vissza !
Esetleg innen volt valaki a a csapatban ?
Hétközben esélyem sincs motorozni, akkor bezzeg süt a nap, jó idő van. Hétvégére megint jön a vacak idő, eső, szél.
Ha megint egy olyan nyár lesz, hogy mindig a hétvégére romlik el az idő, eladom a motort.
Szia.. Nekem 750ccm 2004-es évjáratú 70 ezer km van benne, Motul 5100 10w40-et használok és van, hogy nekem is megcsúszik egyszer egyszer. De nem foglalkozok vele, ritka jelenség. Gépészkedni kell vele!
38 000-nél az addig használt castrol olajról Mobile-re váltottam. 10 km melegítés után,
7000-nél egysze -kétszer elcsúszik aztán tökéletes. Tehát nem olaj baj van.
44 000-nél cserélek olajat most Motult teszek bele. Szerintem a rugók gyengültek el
egy kicsit és a nem teljesen meleg olaj nem tud megfelelő módon távozni a lamellák
felületéről és így csak a forró olaj esetén elég a rugóerő. Én már megvettem egy gyári új
szettet rugóval együtt,ha rosszabb lesz a helyzet cserélem. Egyébként 4db. nem túl
erős rugó van benne, simán lehet a csúszás oka. A 750-es gépemet 2004-ben szalonban
vettem soha nem volt gyilkolva a hátsó gumikkal 20-at az elsővel 24-et tudtam motorozni.
36-nál cseréltem az első láncszettet,ennek ellenére ez a kuplung probléma engem is elért.
Heló! Nekem ugyanez a jelenség,jőtt elő a 32 000 km -es olajcsere után.
K.Istvánt keresd szerintem gsxr 1100 fórumba vagy Tasit
sziasztok :) tud vki segiteni ....egy suzuki gsx 1100 f karbinak érdekelne a beállitási értékei 34 es torokátmérő....érdekelne az üzemanyagszint a fúvókaméretek minden ....előre is köszönöm :)
Szervusz! köszönöm szépen. délután felhivom.
mármint most fogod vagy már a friss olajjal lett ilyen ?
Szia, nekem 750-es van, viszont most bontanak egyet Pesten, neki talán van. Másolom az adatokat: név:
megye/város: budapest
mobil: 06-70-427-5150
Shox-nál van minden alkatrész a givi dobozokhoz.
Szia!
Szerintem nyugodtan motorozd ki a 6000-et, semmi baja sem lesz tőle. :)
Az volt az első ;)
én egy olajcserével megtenném az első tétet idővel megeszi a penész őket állás közbe.Próbát megér,melegítés után alaposan kicsorgatod szerintem a friss olajjal ismét jó lesz.állástól nem kopik a kuplung
Sziasztok! 2000-es évjáratú 600 bocihoz keresek első keréktengelyt. Csapágy cserénél észrevettük hogy görbe:( valószinűleg kapott
Egy givi dobozhoz keresnék egy ilyen piros műanyag prizmát. Van valakinek ötlete a beszerzésre?