Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia túrakormány tartó érdekelne, tudsz képet küldeni?
3 bejegyzest visszaolvasol...
Sziasztok nemrég vettem egy Suzuki GSX750 F 2002 évjáratú motort . A következő lenne a kérdésem milyen olajat /viszkozitásút/ vegyek bele ,mit ajánlotok? És hol tudnék vásárolni turakormany hozzá egy picit magasítani szeretném az elejét üléspozíció miatt ,esetleg nincs valakinek véletlen?
Előre is köszönöm a választ.
Sziasztok, eladó 4 db gyári súbertü 13383-20C00 1989-97 közötti GSX750F-hez...
Sziasztok.
Van egy Gsx F 750 maradványom.2000 es évj.
Van még hozzá pár alkatrész ami a képen nincs rajta.
Túra kormány tartó, fűthető markolat,vart egyedi ülés. stb.
Az órájába 46 ezer km volt.
Kinti papírjai megvannak ha kell.
Nem volt törött, szépen működött.
Az egész kompletten 120 ezer forint.
Szerdán lesznek képek.
Lenyegében váz futómű blokk kerekek.
Érd itt vagy 06 30 3097268.
Sziasztok! GSX 600/750 F-hez vásárolt komplett garnitúra eladó 12 ezerért. Motrix fékbetét (két első, egy hátsó pár). Máshoz is jó, a kódja alapján beazonosítható. Az árban postázom is.:)
Szia! Írnál elérhetőséget?
Köszönöm
Misi
Sziasztok!
Suzuki GSX750F 2005-ös évjáratú modellhez keresek service manuált. Ha valaki tud olyan linket ahonnan letölthető, az kérem ossza meg! Sajnos csak olyanokat találtam, amik már nem működnek. Köszönöm!
Sziasztok!
Szeretnék 2003-as motoromra oldaldobozokat is felszerelni. Tud e valaki eladó konzol és dobozszettet?
Köszi!
Szia! Egy elérhetőséget tudsz adni?
Szegény alapjárati rendszer
Egy picit tekerd vissza az alapjáratot..
Szia ,szerintem egy karbi takarítás és szinkron, valamint szelephézag ellenőrzés megoldja
Sziasztok! vásároltam egy 2002 es Suzuki gsx 600 f motort. Elvileg 29 000 km van benne, van szervízkönyve is. Szépen indul, veszi a fordulatot. Annyit vettem észre, hogy ha bemelegszik és megállok pl. egy kereszteződésnél, a fordulatot nehezen engedi vissza alapjáratra, pár másodpercig olyan 2 000 és 2500 fordulat felett megáll majd vissza áll alapjáratra, de ennek kell kb. 5 mp. Mivel lehetne szerintetek orvosolni?
Válaszokat előre is köszönöm.
Szia, 6 év alatt kicsit több mint 50 ezer km-t tettem a bocimba. Nem egy túra motoros a kényelme, de napi 4-500 km kibírható rajta simán. Mondjuk 2 év után raktam rá túra plexit, és túra kormányt amivel több mint 10 cm-t emeltünk, igy azért kényelmesebb. Ezek is csak a derekam, meg a csuklóm miatt kellettek, mert öreg ember nem gyorsvonat.remélem tudtam segiteni, ha érdekel még valami akkor kérdezz nyugodtan.a fészbukon gondolom jobban pörög az élet mint itt, ott is sokan tudnak neked segiteni.
sziasztok! Egy kérdéssel fordulnék hozzátok, a Suzuki GSXf sorozat mennyire számít kényelmesnek, milyen rajta az ülés pozíció? nagyon "ráfekvős" vagy viszonylag egyenesen lehet rajta ülni? a motorról már sok jót hallottam, de a kényelem tekintetében megoszlanak a vélemények, kíváncsi lennék olyanok véleményére, akik használtak ilyen motorokat. 2 személlyel szeretnék motorozni ó, túrázásra használnám.
Válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok!2006-os GSX750F törött egyben vagy bontva eladó.Még nincs végleg kivonva a forgalomból,érvényes magyar papírok.
Üdv! Egy 90' GSX750F bontódik, akit érdekel belőle alkatrész írjon nyugodtan.
Sziasztok, erdekelne egy Suzuki gsx-f 750 2006 tank. koszonom
Üdv! Kormánylengéscsillapítót tudna valaki a BOCIRA ajánlani, ami bevált, és jól teszi a dolgát, és fel lehet rá szerelni? A helyzet az , hogy három nagy dobozzal, megpakolva 70km/h -nál beszitálja akormányt brutálisan. /dobozok nélkül nem/ . Szakik írjatok!
suzuki gsxf 600/ 750 alkatrészei 06704275150
Üdv Köszönöm a felvételt. Érdeklődnék lenne e valakinek 2002 Suzuki Gsxf 750 re első fehér indexbúra pár elfekvőben
Szaszosztok, új motor érkezése miatt eladóvá vált a 750esem, hibátlan fullextrás darab. Itt a hirdetés ha valaki eddig csak olvasgatott de most már motorozni is szeretne.

https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsx_750_f/suzuki_gsx_750_f-13543817
Sziasztok!
Motorom eladása miatt eladóvá váltak megmaradt gyári új alkatrészei:
Kuplung fém lamellák, teleszkóp szimering+porvédő, első kerék csapágy+szimering,fékpedál gumi, váltókar gumi, olajszűrő, kuplung kar+kormány bilincs, kuplung kiemelő szerkezet,1 db.gyári új gumírozott első lánckerék, Haynes szerelési könyv,Reperatur anleitung szerelési útmutató, kezelési könyv.
A számom: hetven 368 ötvenkilenc 78.