Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig az új ZX nagyon fain. az RR nemhiába lett tesztgyőztes, amióta kipróbáltam elhiszem a róla írtakat. Minden motor szép a maga nemében, csak kinek milyen irányzat jön be. Én pl azt nem szeretem ha csinálnak egy jó technikát, és rádobnak egy olyan külsőt, ami kb 2-3 éve is lejárt lemez lenne, vagy az előző sorozatra hajaz..
Az új R1-en kívül nézegettem már eleget mindet. A ZX-10R csak full pályaidomban néz ki jól az 1000RR meg ne is csak ronda hanem dög unalom. Elhiszem a tesztelőknek, hogy fantasztikusan jó motor de amikor megnézek egyet annyi érzelmet sem vált ki belőlem mint egy ER6N.
csak többször kell nézni őket ez a lényeg
Okádék is lett mindegyik.
Ööö kinézetre gondolok
Technikai adatokat nem ismerem de gondolom hogy sokmindent változtattak. De pl ott a Honda, az húzott egy merészet. Vagy az új R1. Vagy az új kawa. Gixxinél is valami hasonlót várok
Hiába várod, ez a K9.
Egyébként milyen radikálisabb változásról beszélsz?
Teljesen más a váza, a blokkban a tengelyek máshol vannak (kupplungfedél hátrébb és feljebb került a K7-8hoz képest), változott a lengővilla stb.
szép, de én radikálisabb változást várok
k7,8 engem nem emlékeztet gyémántra, az alja egy háromszög, a teteje meg egy tojás :-)
oksi értem
jah hangsujjozzák ezt a gyémánt formát,nagyon büszkék rá,csak nem jöttek rá nem ékszert kell épiteni hanem valami brutális szemet,ugye?
jajjj nekem nem a fényével van a bajom hanem a jellegtelen bátortalan formával... a k3-4 nek olyan buta hayabusa forma volt a lámpa, a k5-6 szerintem elég eltalált lett, de a k7-8 olyan lagymatag nem harcias vele a moci eleje..
hali
szerintem csak rá kell szánni egy kis idöt a megfelelö beállitásra,hogy a neked kedvezö távolságot és másokat ne zavarjon föleg a szembe jövöket,
aztán este ne motorozz -mert elég veszélyes.....
haveromnak k5 van,meg voltam elégedve a lámpionnal amit adott
ha még mindig gyengusznak találod xenon és bika lesz mehetsz éjszakai vadászatra
üdv
mibajod a k7,8 lámpajával?he!?
mivel a 4-ről már 8 éve áttértek a 2 évenkénti modellfrissítésre, ezért nem kellenek látnoki képességek, hogy kitaláljuk, a K9 jelentősen át fog alakulni..
engem csak az érdekel, hogy valami normális első lámpát tegyenek bele, ne ilyen jellegtelent mint a k7,k8-ba..
köszi,,vártam már hogy belepiszkálnak,,mert nagyon tolják mindenhol a suzuki 08 as modelleket,igaz év vége is van,,de éreztem hogy van mögötte valami más is,egy újabb dolog a háttérben....
Amúgy 25-én lesz bemutatva. Plusz 5 paci, -3kg esetleg TC.
Állítólag a belső teszteken csúnyán elpicsázta az új CBR 1000RR-t.
üdv gixeres mocisok
kérdés......
lehet e-tudni valami ujjitást a 09 es gixerröl?
mert most a yama belehúzott.....gondolok itt egy hasonló motorbeállitásra?-ezzel erlértek még több eröt,jobb eröleadást,,szó ami szó ezzel belehúztak most,titánium szelepekkel,,stb
mert most yamáék is kicsit elcsencselték ezt a computer vezérlést amit már szuzi 3 éve nyom...
kicsit kiváncsi vagyok hátha valaki olvasottmár valami kalóz hireket
üdv
eladó slick gumik metzeler racetec 8db. melyből 2db. 190-es , 1db. 180-as, 3db. 120-as, ezek használtak de nagyon jó állapotuak, valamint 180-as 2db vadonat új. áruk egyben 80000 ft. tel: 0620/992-4528
üdv. gsxr 1000 k5-öshöz eladó első és hátsófelni tárcsáikkal és kerékcsapágyaikkal együtt csak egyben eladó ár 75000 ft. tel: 0620/992-4528
üdv! gsxr 1000 k5-öshöz, utángyártott versenyidom használtan eladó ram-air csővel plexivel. ára 25000 ft. tel: 0620/992-4528
kormánytelo elado
10W40 vagy 10W50? melyik a jobb?