Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elado gumik párban 120/190
Kérdezed ezt egy FZ6-ról?
Ehhh...
Használd A-ban, akkor csak 300-nál torpan meg.
EVERYONE

Hali!

Létezik az, hogy C teljesítmény-fokozatban 200 után megtorpan a motor (K7 Gixer 1000)?
adatlapomon lehet nézegetni!
Igen meg van még a gixxer!
UNA-744! (kék-fehér GSX-R 1000)
Kellemes volt a mai csapatás, Tatabánya-Dobogókő-Pilisvörösvár. Szimpatikusan motorozol! Kicsit óvatosnak kellett lennem , mert a hátsó gumim vadi új, előtte rakta fel a Zlatics Gabi (Szalvanó mühely).
Én a Thundercat után ültem át a 750-re és kibaszott sok volt.(106Le vs. 140Le.) Szerintem K8-as 750-est vegyél.
szia
nagy csoki,alsó sor barna fekete kábel
ne vágd el,hanem huzd ki belőle.
üdv
szia
Én épitettem egy ilyen gépet,ha érdekelnek részletek szivesen segitek mindenben.
üdv
Apám
Magadnál vagy?
fz6 után gixxerezer?
kicsit nagy a lépcsőfok,ne akarj mindenáron orrabukni.
fz6 után gixxer 600 szerintem
Sziasztok. Eladó egy K&N légszűrő (SU-7500) GSXR-1000-hez való (2001-2004-ig). Használt a légszűrő, de semmi baja! Irányár 10000 forint, képet tudok küldeni róla. Tel: 30/5287724
Sziasztok! Beleszerettem a K7-es ezresbe. Fz6 után venném meg.
Egyrészt nincs is nagy árkülönbség, másrészt amiket írnak róla!
Van közületek olyan aki 100 ló körüli motorról ült át rá?
Ne kíméljetek!
Sziasztok! Sport légszűrő olajzásához ki milyen olajat használ/ajánl? Castrol foam air filter oil jó lehet hozzá? Használ valaki ilyet?
Helló!
Megvan még a gixxer?
mzgaba én most miután kis hornetem 2005 szarrá törtem és 1 évet pihentem márkát váltottam most már suzuki sv1000s el járom a magam utját faxa gép hornetem meg igazi kis méregzsák volt álitolag 110 les volt nagyon ment igy vissza gondolva de sv1000 egy állat am sv nek is futóművét szeretném jobbát tenni gixxer 750 első futó talán jó lessz bele
Én az áttételt módosítottam, elöl eggyel kisebb lánckerék van most fent, ami jót tett a gyorsulásnak, a Dynojet még várat magára, mindig van valami, amire elmegy a pénz.... Most a sportlégszűrő sincs bent, így elég jó az összkép, inkább a futóművet kellen valahogy jobbá tennem.....
üdv szép a horneted volt nekem is és gyorsultam vele nyitott sebring dob dynojet karbi tuning meg 1 elszánt sofőr 11.4s szerintem ez 1 hornettől nem rosz. üdv
vki tud vmit erről a motorról? fontos lenne! http://www.hasznaltauto.hu/2021613_suzuki_gsxr1000_2006
Köszönöm!
német nyelvű oldal, de tuti eligazít:
http://www.gsxr-fieber.de/html...
Sziasztok!
2001-es GSXR1000 -nek hogyan kell kikötni a power szelep motorját,hogy ne jelezzen az FI lámpa?
ha valaki tud segitsen........
Segitsetek
K4 1000,egyesba rakom,rug mint az atom akkorát,de feltapad a kuolungom is......
Mi lehet ez?
Heló mindenki!
Eladó egy karcmentes MRA tuningplexi Gsx-R 1000 K1-K2 és 600 K1-K3 ra. Akit érdekel az vegyen fel MSN-re vagy hívjon:0670/232 0120
UP a forumnak!