Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali mindenkinek....be kukk....lecseréltem a vasat egy k3 gixere, 1000-es a kicsike....keresek, de nem nagyon találok rola teszteket....ha valaki tud olvasni valot rola, azt megköszönném
Szia!
ha megvan a sötét plexid engem esetleg érdekelne. Van egy gyárim átlátszó tel: 06-30/7460830
Üdv :Tamás
nem sajnos az jó dolog
az van (sajnos)
Ha fokozat kijelző van benne akkor nem!
k6 1000-be jó?
Heló gixeresek!
Valakinek félpénzér 1,2,3, és végsebesség tíltás kiiktató?
Heló!
K1- es Gsx-r 1000-hez keresek gyári első fékkart, újat vagy használtat, a lényeg hogy ne legyen görbe és sérült.(Ha jól tudom a K2 és a K3 fékkar is jó hozzá) Ugyan itt van egy sötétített plexi, gyárira vagy púposra cserélhető.
A válaszokat előre is köszi!
Az nem zavar de az a lámpa mindenképp (a 600 ha 750). :)
Ja ja! Sztem is a 600-as vagy a 750-es van a képen!
Nem zavar Titeket hogy idén volt modellváltás? Ez a K8-as 600/750-es. Nem pedig az 1000-es.
Tény, hogy elég fura eleje van/lesz. Nekem sem jön be, de ki tudja élőben lehet frankó lesz...

Az 1000 az akkor is 1000 marad, bármilyen is az első lámpája...
Most tényleg ilyen lesz a K8-as? Szép szép de az az első lámpa elég matyó-mintás. :)
Köszi az infót!
Szóval a Louis forgalmaz
Hali,
a Louisban forgalmaz átlátszó hátsó lámpát- A LED-es 50EUR, a sima izzós akciósan 20EUR. Asszem a 600/750/1000 ugyanolyan.
Heló mindenkinek.
Elcserélném a K1-es Gsx-r 1000-es motorkerékpárom sötét plexijét egy gyárira vagy egy púpos plexire.Ha valakit érdekel az írjon vagy hívjon fel a 70/2320120 - as telefonszámon. Ha valaki tud ugyan erre a tipusra ledes vagy átlátszó hátsó lámpát eladót vagy hogy hol lehet kapni az írja meg legyen szíves mert fontos lenne. Előre is köszi!
http://www.suzukicycles.com/Pr...

mai árfolyamon: 1.989.327.-
kamikaze26[4249] szeptember 29. 23:43Sziasztok!

K2-es GSXR 1000-es pályamotorom eladó!
Irányár: 600 000Ft,-
Tel.: 70/3257621
Ő az...
Lebukott a kis csibész!
Ok,erre voltam kiváncsi.Ma egy kicsit zizi vagyok ,pedig még nem is voltam edzésen
Azt hallottam, hogy potyogtak az emberek mint a verebek a fáról télen!
Gurulgattam finoman.
Hello Tommy! Voltál a ringen 17-én?
Nem csak ruhákkal, minden van ami a motorhoz, motorosra kellhet!