Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SZIA AZ MSN CIMEM:gikxer@hotmail.com.
Amotoromon ilyen nyitott dob van!!!
Szeva saca!!
Ha van msn címed add már meg léci!!
Előre is köszy!
Felőlem már indulhatunk is...!!!!
Üdv motoros Társaim,

mit szóltok az új törvénytervezethez, melyben mi motorosok fogjok a legjobban megszívni.
Az általános súlyadó egy évben eddig 2400 Ft volt ezután pedig a teljesítmény után ennek 10-15 szeresét 24000-40000-ig kell majd befizetni. Én javasolnék egy megmozdulást, hogy a motorokat ne vegyék egy kalap alá az autókkal és ezt az összeget mérsékeljék.
Szervezzünk egy motoros öszejövetelt mondjuk pl. parlament előtt.
Örülök, hogy a Tomiék megoldották a dolgot, bennük még nem kellett csalódnom egyszer sem!
A budaörsi Yamaha meg no comment...
Meg se fogod érezni az Exup-ot.. aha, persze... amikor a Finster dob nekem tönkreb.szta a nyomatékot alul, az ég és föld volt a gyáir dobhoz képest - pedig az Exup benne maradt!
Ez a Suzuki GSX-R 1000 topik, nem a Yamaha ereggy...
Szevasz Danny!

Ritkán, de megesett, hogy elerőtlenedett a járgány. Y.H.-nál azt mondták, hogy biztosan szar az exup, néha nem nyit ki rendesen, és ezért nagy fordulaton néha nem harap a gép. Ki kell belőle szedni, nem kell bele az a hókuszpókusz! Megérdeztem őket, hogy nem fog-e nyomatékvesztéssel járni ez a művelet az alsó fordulatszám tartományban. "Ugyanmár... észre sem fogod venni..." hangzott a válasz! Szépen ki is szedték, erre lett benne 3000/p.-nél egy akkora lyuk, hogy alig akarta átlépni! Visszavittem, otthagytam, megbeszéltük, hogy rakják vissza! Másnap hívnak, hogy készen van, de nem rakták vissza az exupot, hanem feldörzsárazták az alapjárati fúvókáimat, mert így már jó lesz!!! Még szarabb lett!!

Ekkor jutott eszembe, hogy korábban valamelyik topikban, az egyik hozzászólásodban valakinek ajánlottad a Minár Tomit! Megkerestem őt, és szépen megcsinálta. Kellett bele rendelni gyári méretű fúvókákat, be kellett állítani az exupot, karbiszinkron össze-vissza volt rajta, illetve a fojtószelep szenzoron sem volt drót. Mindössze ennyi dolog felett siklottak el nagyvonalúan a Budaörsiek. De most legalább jó!!!
Ez egy makett " By gyalog galopp"

Amúgy létezik ilyesmi járgány általában egy megbuherált Busa blokkot szerkesztenek bele.
Biztos jól teker.
Ha valakit érdekel Bridgestone bt 014 és 012, akkor az írjon az fmiklos@kecskemetilapok.hu címre. 35e/db. Jahh, zsír újak.
Na ez mi????????
Segítsetek motorosok!!!
GSXR 4!! Ennyit tudok meg hogy suzuki!!!
Szerintem eltolta a zx10-et!!
A tavalyi naon teccett, gyönyörű állat volt!! Jól harapott!
Erre a kawa ahelyett hogy csak kicsit alakítva+ kormányteló helyett túl megszelidítette a zx10-et!!
A mostani se rossz de nekem az orra nem nagyon teccik,olyan mint egy síró kisfiú, a szörny utódjaként,helyett!!
Yamaha Hungária...
váá. én hülye. A Yamaha-kovács a bécsi úton vaN
Budaörsi úton...?ott milyen Yamaha keeskedő van?ugye nem a yamaha-kovács?
Szia!

Nem felejtettelekel! Csak kicsit a feje tetején áll körülöttem minden, a múlt héten 4 napra utaztunk el, most meg irány Győr a barátnőm szüleinél leszünk hétvégén. Hétközben meg 5-ig meló, 6-tól meg edzés...... Szóval nagy a rohangálás, meg közben még munkahelyet is készülök váltani...... na mindegy elég a magyarázkodásból
Holnap még nem tudom pontosan hogy mikor indulunk, de elötte megpróbálok átugrani! Ha megy akkor elötte hívlak!
Mikortól mehetek? Reggel 8-9 nincs korán?
Mikor hozol nekem szeretetcsomatot?
Pudi, mit barmoltak el az R1-eden?
Nem tudom, én biztos nem, mert hétvégén Győrben leszünk a brátnőm szüleinél, de oda motorral megyünk
Feltétlenül, közeleg a napja!

Mindenesetre ma este lecsapatok Aligára, holnap meg Alsóörs a cél. Esztergomból nem jön senki?
miért a kawa h járt?
Szeva Pudi!

Én is rég "láttalak".
Örülök hogy rendbe rakták a géped! Talán a jó időnk is megjön végre és akkor már ki is tudod majd használni. Ha Esztergom felé jársz elötte írj!
Szasz, Vitééz!!!

Rég láttalak! Véget ért a kálváriám, megcsinálták! Harmatihoz vittem, bíbelődtek vele egy délutánt, majd úgy hoztam el, hogy tök príma lett. Megint szépen muzsikál a kis gép!!! Le sem merem írni, hogy mi-mindent b@xtak el rajta a Budaörsi úton, mielőtt a Harmatihoz vittem volna. Örülök, mint egy ovodás, a játékának! Hurráááá....!!!
Bár kicsi a kép de ez is eléggé "rajzoltnak" tűnik.
Hali mindenki!

En ezt talaltam:

Suzuki is aiming to take the fear factor out of 180bhp superbikes with the 2007 GSX-R1000 that promises class-leading performance matched to a new more balanced, rider-friendly chassis — see it only in this week’s MCN

csako