Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia "992-es asszem a GSXR... nem azért olcso mert szar hanem mert megvan szorulva srác...
Mikori évjáratú lenne ilyen olcsó pénzért?
Sziasztok!!!

Ha valakit érdekel tudok egy GSXR1100-et 450-ért... van hozzá sok tartalék alkatrész meg egy tartalék blokk kerekek alkatrész váz....stb... ha valakit érdekel vagy valki tud valakit akit érdekelne irjon...Köszike mindenkinek!!!
igen ha egy kis kormányszitálás lett volna.
de az úthibától szinte azonnal ütközőtől ütközőig csapkodott(le is törtek)úgy hogy ott egyik nagyokos se tudott volna mit csinálni.MÉG TE SE!!!
fasz voltam ZÁRJUK LE ennyivel.
CSÁ.
Hülyeségre nincs orvosság. Gondolom nemrég ültél át a 250-esről. Ha nincs rutinod ilyenben minek szórakozol? Ráhúztál volna 1 csőgázt feláll 1kerékre, és nem csapkod a kormány tovább. Az már más kérdés, hogy valszínű ugyanúgy elnyaltál volna amikor lerakod az elejét.
gyári bt14 tök jó áll.első gumim volt,szerintem nem volt gond a guminyomással sem,egy 3 éves motornak nem lehet baja.azért nem öltöztem fel mert csak kiugrottam.ha felöltözök nincs bajom.ezt tudom,de a motor akkor is összetörik,és ez jobban fáj elhiheted.

nem azért írtam le hogy sajnáljatok(fasz voltam),hanem hogy mindenki vonja le a maga kis következtetését, hogy vele ez ne történjen meg.
viking!
Te nem vagy fenn a gixxer.hu fórumon is!!
Írd már meg az msn-ed!!
Meg te ismered onnan acycát is!!!
írtam!
Minden farokságot a legjobb motor sem tud kivédeni. Mikor ellenőriztetted a kormánytelót és a futóművet (legalább kétévente kell)? Milyen gumikkal mentél? Megfelelő volt a guminyomás? Mi a rákért nem öltözöl fel egy gixxer1000-en???
Az úthibára pedig számítani kell.

Fasz voltál, örülj, hogy élsz.
most nem mondok semmi csúnyát, de áruld már el miért kell rövidgatya pólóban motorozni?????
ráadásul egy gixxerezeren... de végülis tökmind1 h min!
akkor írd + az email-emre hogy kell.
Skype-osd sincs??
Vagy csinálj a freemail címedből msn címet tök eccerű!!
Segítek ha kell!!
Program meg alapból van a gépeden!!
hát ha tőlem kérded akkor nincs.max dc++
Hi van msn-ed!!
Ha van add már meg pls!!
k3-as gsxr 1000 kormányteló szart se ér!!!!

2-esben 150 el "úsztatom" az elejét, majd egy bukkanó,és ütküzőtől ütközőig csapkod a kormányom.semmit nem tudtam tenni, a motor ki a szántásra,én kapaszkodok,el kéne engedni a gázt,csak ezt megússzam,ezekre gondoltam,majd filmszakadás.
pár perc eszmélet vesztés,után egy kissrác segít megkeresni a cipőm.a motor bukfencelt eggyet szóval az orridom mint olyan nem létezik többé és semmi más az orrán,majd a farok idomra eset,eltört a váznyulvány meg minden,bal kormánycsutka,fékolajtartály letört,tank is behorpadt,de a két oldala szinte sértetlen.engem jól összeszabdalt a 2 méteres dzsumbuj(póló,rövidgatya),jobb kézfejem bedagadt,bal bokámban megnyúltak a szalagok 5 hét merevítő viselés.azt mondták én a villanyoszlop előtt feküdtem,a motor 50cm-el mellette fúródott a földbe,betondarabok kidobott hűtőt centikkel kerültem el.szóval hálát adhatok istennek.de mikor a motor mellett állok, és nézem nem jönnek a számra ezek a szavak.nincs mit megköszönni.
máskor is volt már egy kis kormányremegés de azt így egy úthibával megspékelve,nem bírta a kormányteló.ezért írtam hogy szar.

vigyázzatok magatokra!!!

hja..ha tud valaki olcsón alkatrészeket motoros01@freemail.hu
köszi.
Talált!
Nem hayabusa...hitelre vett mocc...
Az én véleményem az, hogy nem tökéletes itt egyik rendszer sem...
Én még nem vettem motort, de nem hiszem, hogy luxus lenne...csak a fizetéseink sehol nincsenek
dodo!
lécci nézz be a Hayabusa topicba!
köszi
Napsugár!
Néztem a képeidet.Az a K6 az nem a Proximo mocia?
K-B NAPSUGÁR!!! Neked mi a véleméned????????Neked
K-NAPSUGÁR!! Ha valaki jol keres (kihez kellene viszonyítani????????? )arra én is büszke vagyok a mai világban magyarországon. A kfontos kérdés , hogy hitelre vett valaki motort, vagy beesett az üzletbe mert így keltfel aznap reggel,hogy neki má de azzonnal kell egy hayabusa?????
Kit érdekel,hogy mi van Japánban igenis menjünk és álljunk már a sarkunkra, de ezt csak összefogva lehet.
Sajnos van olyan ismerősöm, aki azt mondja a motor tényleg luxus, tehát jogos ha ennyit kell fizetni, mert pl Japánban is épp ezért nincsenek csak 400as motorok, mert utána hihetetlen adónak vannak kitéve...ja, és az illető persze nagyon jól keres...tehát ő ki tudja fizetni a 100szoros emelést is
K-motoros társak örömmel hallok a kezdeményezésröl, csináljuk meg ne legyünk mi motorosok olyan magyar birka nép amit mi magyarok mundunk saját magunkra,és a többi környezö ország!!!!!!!!!! .Már a hét bőr is kevés??????????
áljunk ki az igazunkért!!!! Miért nem fizetnek a multik többet?????????????????Azember hobbija amiért több évet dolgozott -esetek töbségében-keményen adozott, pénzből-benzin-stb KEVÉS????????????????
A hobbimat motoromat nem engedem !!!!!!!!!!!!!!!nem engedem -nem engedem nem engedem -nem engedem -nem engedem -nem engedem .FOGJUNK ÖSSZE. A balasetet szenvedett társadon segítesz mert motoros vagy,ember vagy ,magyar vagy,magyarországon motorozol főleg,k-baszott drága benziből,harmad-negyed annyi keresetből szeretnél megélni ha megtudsz.
UI: magyarorszog motorország
(p-csába velük)!!! HAJRÁ.