Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, az a reklám pont nincs bent , egy superbikos-bemutatós van "csak"
Köszi a tippet!Utánnajárok!:)
A júniusi superbike-ban van egy csomó Suzuki reklám a DVD-mellékleten
Hali!Szeretném megszerezni a K7-es gixer reklámfilmjét...Gongolom már sokan láttátok!?Arra gondolok ami eurosporton is szokott menni, főleg moto gp közben! Ha valaki tudna nekem segíteni hol találom vagy netán hol keressem nagyon megköszönném!youtube, dc, torrentoldalak,meg már neten is csomót kerestem de eddig semmi:(

Előre is köszi!
Sziasztok!
G-PACK-kel felszerelt GSXR1000 K5 esetében tud valaki olyan megoldást, hogy látható legyen a valós sebességi fokozat? Most folyamatosan 4.-et mutat a kijelző.
Köszi!
Thx!
Az sajna nekem egyenlőre sok. Bár tudom mihez képest (törött motordekli). Azért köszönöm!
Gomba 12 péz, lábtartó fix 35, 9 pozícióban állíthatós 45 péz. Emelőszem 2,5 péz, kormány 22 péz. Tengelyvég tengelyenként 5 péz.
A szalonár kerülendő, abból vagy alkudni kell, vagy máshol kell megvenni (pl. függetlenek). Ha utánajársz: többszázezres megtakarítást eredményez, ha nem: aranyárban veszel mindent és a hitel lejáratakor max vasárban tudod eladni.
Kösz a bizalmat! Megprószálom megoldani, bár úgy elég nehéz, hogy a moci 10km-rel arrébb van és munka után már nem nagyon akaródzik méretezgetni A hétvégén rászánom valamelyik napot. Egyébként néztem Tommiboy oldalát frankó cuccok vannak rajta. Meg is kérdezném egyből mennyi lenne a lábtartó konzol+ gomba (nem..nem a szekfűgomba! )
Kompletten ha nézed a gomba hosszát a felfekvési felülettől a végéig, a gixxereknél 96-os sradtól a k6 1000-esig mindre egyforma gomba kell a hosszát tekintve. Az, hogy a besűlyesztés milyen mély, és mekkora fej fér el az más tészta, de szerintem esztétikusabb, ha egyforma méretűek a fejek mindkét oldalon, és csak a nyak más.
Az első pár gombámat én is hasonlóra csinálta, de aztán fejlesztettem.
Tomiboy azt mondja, hogy a jobbos bukó bunkó hosszabb, biztosan jól ismeri a k1-est! Az enyémen(k4) a jobbos rövidebb 23 mm-el, a persely is meg a vékonyabb szára is együtt, ugyanis a jobbos váznyulvány nincs be süllyesztve. No de micky ügyes srác és megoldja!
Köszi, erre nem figyeltem fel, majd megnézem!
neki az a fontos hogy minnél több pénzt hagyj a boltban, egyébként ha van időd és kedved no és nem Debrecenben lakszérdemes kimenni menni Ausztriába www.louis.at nézz körül nagyon jó cuccok vannak az itthoni árak 2/3 -ért...
A jobbos gomba 10 milivel hosszabb, mint a balos. A csavar maradhat ugyanakkora, mert az meg 10 milivel rövidebb.
Az a minimum hogy a ruhát kapod a mocihoz, alkudd bele az árába!
ezt a kereskedővel kell elintézni,biztos belelehet kalkuláltatni...
Sziasztok
A segitségeteket szeretném kérni.
Nem tudja valaki véletlenl hogy ha uj motort szeretnék venni ( szalonból)
hitelre akkor ha ott veszek hozzá bör ruhát azt is bele lehet kalulálni a hitelbe vagy azt ki kell fizetni kp. ban?
Elöre is köszi
Király vagy, köszönöm! Ez ám a segítőkészség! Megemelem a sisakom előtted!
ez király
Heló! Bocs a Móricka rajzért! Azt hiszem mindent lemértem és el tudsz igazodni rajta. Most nézem ez egy jó kis grupi! A kis huncut 10.8-as szakí­tó szilárdságú sűrű menetes felnyársalja a szende kis alu perselyt , és
őket meg látva, a nagy étvággyal és muffal megáldott bukó gomba rájuk ront és magáévá teszi mindkettőt egyszerre! Hű de jót találtam ki! Ja és azt hiszem jól működik, mert nem fojt el az olaj.(3. kép)
Hálás köszönet Pbandee! Én is abból szeretném készíttetni Ha érdekel megszerkesztem magamnak műszakirajz formájában és esetleg elküldöm, hogy legyen róla dokumentációd! Na mindegy várom a méreteket. A belső lépcsős furatot is meg tudnád mérni? Mert sztem az valamilyen lépcsős furat! Ja, még valami a mocidról is dobhatnál fel képet! Thx
Sziasztok!

Kormánygátlot keresek a gyári helyére a K4 600-as mocimra, ha valaki tudna eladót akkor szoljon. Itt a cimem: nemeth.csaba10@chello.hu
Kőszike
Heló! Nekem donomidból van. tudod műanyag, majd holnap délután leszedem és lemérem. Jó?
Valaki tudna segíteni, Gixxer 1000 bukógomba leméretezett rajza kellene! K1-es, de szerintem K4-ig úgysem változott. Nagyon fontos lenne! Lehet AutoCad-ben is! futurit@freemail.hu
Köszönöm kérdésed, a moci egyenlőre darabokban, mert fényezik Horvátország meg június 29-től lesz csak .