Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én inkább ezt ajánlom:link
És ezt is:link
Tudna valaki segíteni, hol tudok K5 ös gixxer ezresre pályaidomot venni.Esetleg Dús Peti félét.Vagy neki a számát,honlapját vagy ami van neki.Sehol nem találok, és nagyon kéne.Köszke a segítséget.
Köszönöm nektek, asszem télleg ez lesz a megoldás! Ki fogom próbálni.
Szia!

Egy jótanács: Mielőtt meghúzod a tengelyen levő anyát, fogj egy csavarhúzót, és csúsztasd be a lánc és a lánckerék közé oda, ahol még épp befér, de még nem kell feszegetni semmit sem. ha ez megvan, akkor húzd mega az anyát. Így garantáltan nem fog visszafeszülni, és eléred a kívánt hatást...
Jol csinálod, csak lazitsd vissza és engedd visszább, hogy jo legyen, suzuki ez ilyen.)))
Bocsi, ha már volt téma valahol ez, de nem volt időm minden fórumot átolvasgatni, de olyan kérdésem lenne, hogyan hogyan állítsam be a gixxeren a láncfeszességet? Én így csináltam: 1. anya meglazít 2. állítócssavarok kontráit oldani. 3. állítócsavarral feszíteni 4.kontra 5. anya meghúz. Csakhogy a meghúzásnál meg az addig ok lánc feszessége tök feszes lesz. Mit csinálok rosszul?
Ja avanyu a szölö nekik.
Hi ezresek!
Örömmel tudatom veletek, hogy ekészült végre a nagy mű! Remélem azért tetszik valakinek! Apróbb dolgok még hiányoznak, de a nagyja már végleges
most olvastam a totalbikeon, most mondjátok meg milyen emberek vannak... :-( Bár ha meg jobban belegondolok talán így a jobb...
ja bocs most látom hogy 2p, leghközelebb jobban figyelek...
Köszi a vállaszt pepe, olyan ismerős a moci, az alsó rész festése, nem téged láttalak a héten csütörtökön zalaegeszeg tescó környékén?
Ja és mennyit tettél a mociba a 2 garnitúra alatt?
Nálam 4 hónapja van az ezres... most gumizom 2-szor...
Azaz azzal együtt ami fent volt, ez a 3. gumi... mondom 4 hónapja van nálam.
Bár nem kétséges, használom a vasat derekasan, dehát ezért vettem.
Hozzátartozik a dolog teljességéhez, hogy pénzspórolás végett nem zsírúj gumikat tettem fel, hanem 80-90 %-os gumik voltak...

Bár nálam a 600-as is megzabálta a gumikat... lehet, hogy nem kellene stiften motorozni...?
Sziasztok, gyors kérdéssel élnék, rengeteg helyen olvastam hogy az 1000-ek nagyon eszik a gumit, de mégis mennyire? Gondolom függ az igénybevételtől a dolog, azért 8000-10000 km el lehet menni egy pakkal? Vagy annyire eszi mint a Busák?
Köszi: caviar
Sziasztok 1000-sek!

Kellene nekem egy felső villahíd a motoromra. Valami jutányos árat megköszönnék...


Köszi: Petya
kösz a segítséget!
"Ésszel és csak is ott ahol sem magadat sem másokat nem veszélyeztetsz!" Nagyon durva játék tud lenni, ha ilyeneket akartok mindenáron kipróbálni! Csak ésszel!
Nekem egy K4 es 1000-es van ,fasza úton próbáltam : 1: 145 2:188 3:232 a többit majd egyszer máshol!
ha ezek számítanak, akkor ne is legyen egy jó darabig!
Az én verzióm...

1. : - húz -
2. : - tép -
3. : - világít a kakirelé -
4. : - á, bele sem merek gondolni, sosem kapcsoltam még eddig... :-)
A második.
1-ben 150, 2-ben 190, 3-ban 215.
19 vok, de nincs motorom! Ezen megy a vita nálunk hogy mennyit megy 1-esben egy GSX-R. Valaki azt mondja 100, valaki meg h 150! Melyik az igaz?
És ez miért fontos?
Ki ne próbáld...
Hány éves vagy?
Aki tudja mondja már meg hogy mennyit megy egyesben és a többi fokozatban az ezres GSX-R! Köszöntem!
Köszi szépen! Azt hiszem akkor még keresgélek meg várok picit hátha előbb-utóbb lesz valahol...vagy max felveszem vhogy!

Thx mégegyszer!