Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv,mikuni 40 karbi sor eladó!
ár :30.000.-
06202891023
Ok. Utána nézek.
Szia!
Én csak cserélni tudnám,mert ezzel vettem a vasat,és most is ez van rajta,de ha tudsz szerezni gyárit,akkor lecserélném.
Helló
Engem érdekel füst színű plexi. Le tudnád fényképezni. Cserélni nem tudom (sérült) megvenném. köszi
Sziasztok!
Nekem van egy Gsxr750 vs RG500 összehasonlító teszt,ha sikerül,akkor felteszem ide.Valaki keresett füstszinű plexit 1100-asra,nekem az van,a 93-as W-n,ha van gyárija,elcserélném.Üdv:Csaba
:) tényleg?
Valahol mintha már láttam volna ezt a motort.
Teljes felújítás eredetire vissza állitás
Jól néz ki.
Nagy szerviz, vagy felújítás ?
nekem megvan hétvégén megkeresem
Készülöben
Szia Zoli!
Sajnos Autó-motor nincs meg nekem, csak az összes Motorrevü
Így ebből elég könyű volt előszedni a cikket.
Ez a Gixer 750 teszt egy véletlen meglévő Motorrad-ból van.
Asszony nagyon örülne ha megvenném a 25 évfolyam MR mellé a korabeli AM-kat is.....
mert ez egy jo ..... és motoros topik Zolikám
Kolléga úr! ha már ennyire benne vagy a korabeli cikkek feltalálásában, RG500Gammáról is írtak anno egy cikket az Autó Motorban. Az volt a címe: Közúti vadállat, vagy valami ilyesmi.
Én sajnos hiába kutaszkodtam utána bármerre is, nem bukkantam a nyomára.
1985-86 környékén jelent meg.
Bocs, hogy ezt nem a neki épp legmegfelelőbb topikban kértem, de látom, itt van rá remény.
Toltak ezek a bringák már akkor is rendesen. Ma már egy szép gyári állapotú, igazi kuriózum.
Akkor a 750 összehasonlító teszt: németül tudók előnyben :-)
Sziasztok!

Műértőknek egy kis csemege '86 MOTORRAD-ból:

Lesz teljes teszt is csak vacakol a szkenner...
Csatlakozván a 750-es kollégához magam is megköszönöm ezt a cikket, okosabb lettem pár adattal, meg gazdagabb egy jó írással.
mindenhez hozzányúltál, ami az üzemi része a karburátornak, de semmihez, ami az alapjárati+ átmeneti rendszer.
soha nem fog szépen működni, ha csak az üzemi részén állítgatsz, piszkálgatsz.
Az alapjárati keverékszabályzócsavarokkal kb 4-5000-es fordulatig bele lehet szólni a karburátor működésébe. sőt, mi több, bele is kell.
És külön köszi a ebay tippet
Hello
bocs 93-bol vizes
Apró tanács. Ha megadod az évjáratot, akkor kisebb az esélye, hogy olyat kapsz ami nem passzol a fejidomodra. Nem egyforma a fejidom, és más ez miatt rajta a plexi is...
hello fórumozók
gsxr 1100-hez keresek füst plexit ha tudnátok eladot jelezzétek már.elöre is köszi