Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://images.google.hu/imgres...

az a leömlősor elég ratyi, de a többi egész ok.

szerezzetek nekem acra leömlőt! :)
Huuú rendbe vannak.
GIRLS the 1100!
Megpróbálom majd hátha bele tudnám tenni a H4 bi-t.
A vidin a csávó túljátsza a főszerepet
Nincs ezzel gond. Barmolás nélkül, menne sz.tem a 2x H4!
Hali!
Csináltam pár képet a lámpáról,de csak teló volt nálam ezért olyan a minőség amilyen.Az izzó hasonló mint a szokásos 21/5w-osé.
Ja. Jó lenne egy tali,de ezek a helyszinek nekem oda-vissza legalább 400 km.Ez még nem lenne olyan nagy gond,de az időjárás kiszámíthatatlan.Esetleg a Mátra ami úgy kb féltávon lenne pl az emlékművet megnézni stb.
Itt egy jó hely, pest centrumától ~ 7 km-re.
Mi így szoktuk, kaja elvitelre, azt ide go fel. Kilátás, s nem zavar senki
Gyárilag ilyen van benne? Szar ügy:P
Engem igazából a lámpában lévő kialakítás érdekelne , hogy néz ki, milyen a foglalata, ha kiveszed az izzót! Azt fotózd már le lécci!
Bár így is, úgy is a H4 bixenon lenne az igazi. Télen nekem is "tuning",mert az egyik trafóm meghalt :( Csak kattog. Egylámpás lettem ;)

Szép a motorod, megnéztem a képeket! Jó lenne eccer már egy 1.1 tali valahol! 5-6 -an biztos lennénk. Vagy a citadellai talira eccer kivonulni, ott sem voltam még soha :D Nem szeretem a "csőcseléket", de a reakciókat igen ;) Azt valahova beülni kajálni, hol rálátunk a motorokra. Tudok egy két jó helyet. Vagy kiugrani Szentendrére, Velencére. Persze ezek,már erősen időjárás függő dolgok.
Indy1100!
Kunmadáron láttam a vasatokat és igazán ott tetszett meg a polír felni napsütésben nagyon dögös volt.
Xenon.
Te mint tapasztal szerelő és 1100 fan nem tudom,hogy találkoztál-e olyan 1100-el ami gyárilag cseresznye izzós.35/35W/nem vicc/ Szerintem amcsi modell lehet mert gyárilag világít tompitotton és fényszorón is minda két lámpa.A katalogusi E besorolás szerint is amcsi viszont nem Mph-s óra van benne.Minden gyári és a lámpa körül sincs semmi féle kókányolás és én sem szeretném kókányolni viszont xenon meg jó lenne mert hiába világít mind a két lámpa szart se látni vele.A refi az elfogadható.Ha érdekel valakit szivesen lefotózom a lámpát és csokiját.Úgy nagyvonalakban ennyi.
Szerencsémre én már polírozva vettem a felnijeim ;) Én ,csak minden télen pollantok utána géppel, meg tisztán tartom. Hónaponta brigéciolos mosás. Tudok polírozót, már akit merek is ajánlani. Veszprémi a srác. Jó fej, bmw fórumos ;) Kerekeim is most nála vannak. Vagy kérdezd meg Jani1100-et ő hol csináltatta. Az övé full polír. JANI!?

Kicsit okoskodom. Nem tudom miről megy a xenon vita, de ha széria gsxr1.1 -be akarjátok betenni, akkor H4 bixenon. Semmi faragás, max a trafókkal kell szopni, hogy legyen helyük.
Nem.Nem foglalkoztam még a xenonnal,de úgy látom,hogy kokányolás nélkül nem lehetne megcsinálni azt meg nem akarom.Majd lehet nekiülök és megnézem a lehetőségeket,de szerintem nehéz menet lesz.A felniket meg szinterztetni vagy políroztatni akarom már valami ráférne.
én hagynám a helyedben a piros felniket, szép az :)
amúgy sikerült az izzócsere xenonosra végül?
Gyere Indy, szívesen látunk. Szerintem a többieknek sem válik kárára, ha megismernek.
Hali!
Indy1100.Érdeklődnék töled,hogy hol lehet felnit políroztatni és kb mibe fájna az elsö és hátsó kerék polírozása.Jön a tél és arra gondoltam,hogy ha megfizethető áron meg tudnák csinálni akkor belevágnék.
Megint szerelsz hajnalig?
Komolyan mondom ,átmegyek az Rf fórumra! Ez egy siralomház! :S
Nem gsx-r,de beírom ide is. Legalább történik valami.

Nálam semmi extra. Kapott egy új plexit + megjöttek a maratott lábtartó szettek. (Janié a másik ;)) Ha fent van dobok képet.
Télen meg mindkettőnk blokkja szét. Hogy minek? Meglepi :P

Visszatérve RF:

Gazdájának egyet mondtam ,mikor nekiálltam a motornak. Döntse el, hogy megtartja-e, mert különben semmi értelme a ráfordított pénznek. Sose legyen rosszabb ügyfelem. Nem tagadom, fél milla fölött hagyott nálam a motorért. Imádja, örül, senkinek nincs ilyen, DE rájött fél tőle. Ez kicsit fura volt nekem, de ha így gondolja. Nem ment vele 3 éve, most készen ráült , lenyomott egy Balatont oda vissza, s azt mondta ő neki ez sok és nem akarja csúnyán végezni.
Marad az GS1200 énél. Szóval ez a nagy helyzet. Motor nálam, megkérte, hogy értékesítsem.
96-os. 999.999 a kikiáltási ár. Nem sok, nézve a hazai piacot, meg ,ha ár -érték viszonyba nézzük, de mindenki döntse el. Ezen minden új. Gondolkodtam, hogy megveszem, de minek ? Van még egy két befejezetlen project a garagéba :)
Bővebben az RF fórumon, vagy a hirdetésekben.

20/3745144 Indy
nézd meg a 6. oldalt
halihóó ! nagyon kong az üreségtől a fórum
Akkor tudna valaki küldeni nekem egy rajzot egy elektronikai rajzot? Jah amúgy nem "Sztrítfájter" lesz az enyém egy eredeti idomos 94 fenevad ! Jah és még valami tudna nekem valaki küldeni még ilyen tuningoldalakat ahol pl idomokat lehet kapni meg stb...meg alkatrészeket Válaszotok előre is köszönöm!
lehet, hogy viccnek hangzik, de én is pont a kábelezéssel, meg elektronikai dolgokkal szoptam majd hogy nem a legtöbbet.
és egyébként tényleg az olajos a kult legenda... :)
Akkor csak kábelezésekre kell figyelnem?