Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló! Lehet hogy az előzőekben leírtad csak nem találtam meg, de mennyi az irányár?
Helló
bocs,hogy nem írtam meg, csak egyben adom nem akarom hónapokig árulni darabonként.
az ár irányár.
köszi
Heló! Engem a fekete takaró betét érdekelne ha kompletten megvan.
Helló
94-es gsxr 1100-hez néhány motyó ha valakit érdekel ?
köszi
van csak a 2-es vagy 3-as sebeségi fokozatot kidobta lehet csak léptető villa baja van nem tudom pontosan
Szia!

Váltód is van?
i.sebestyen@hotmail.com

Ide jöhet a mutyi...

Lég-olajos 1100-esek leömlői passzolnak a banditára, ha jól tudom, vizesé már nem pálya...

Küldd a képeket, meg a telszámot...
gsxr1.1 re való az biztos azon is volt de jó banditra is azt nem tudom hogy mi féle gyártmány ha küldessz email címet küldök telszámot+képeket a rendszerről meg a dobokról.
Küldjél képet, telszámot.

Meg jó lenne tudbi, mire való:-)
van egy kipufrendszerem nem tudom mijen négy az 1ben két dobbal eggy szebb és eggy vadabb 20eft
eladó gsxr1.1 blokkalkatrészek, elektronika, trafó, gyujtáskapcsoló gyári kulcsal+tanksapka+ulészár,biztosíték tábla, generátor, stb
üdv! a srác aki faragja a gixert letolt mert lefényképeztem a titkos faragást, sőt a garázsába telefonnal be sem léphetek ezután. ő meg lefényképezi az én kawámat , pardon, csak a vázát, mert ez is át lessz variálva, de nem féllengőkar meg hasonlók, csak más ruhát kap a kilences. én megengedem neki szivesen hiszen nem titokban épitem. látnátok a mezőberényi fighteresek munkáit, na ott dobná el az agyát az ember. én is kiváncsi vagyok a végeredményre, de inkább arra hogy mennyire lessz motorozható a vas.
Ejjha!

Streetfighter lesz a gép? Kíváncsi lennék a végeredményre, ha készülnek képek róla betehetnéd őket ide a fórumba! :)
üdv! gixerőrült cimborám eladná 1.1-es gixerje hátsó felnijét , plusz van neki egy 89-es hátsó felnije is amire csak 160/17 gumát lehet felrakni.ő most faragja be a gixerbe a vfr750 félkaru lengővillát és a vfr800 hátsó felnijét.
Köszönöm, ezen már jócskán túlvagyok..
Igen, nem volt más megoldás, minthogy gyári légszűrő vissza, plusz kopott karbitűk cseréje, plusz fúvókázás..
Nahát!

Én is egy kicsit hasonlatos streetfighteresített 1.1-est 'hajtogatok'!
Kicsit félek még a tömegétől, 1-esbe nem tudom kerékre jönne-e? Gondolom ez gumitapadástól is függ..
A gépemen egy CBR 600-as hátsó idom van.
csak 1 tanács jobban jársz ha teszel bele gyári levegőszűrőt és minden rendben lessz. túl sok levegőt kap aza baja.
Szevasztok.

Sikítson aki tud lég-olajos 1100es gixer leömlőket, vagy bandit1200-re való rendszert (akra, joshi, etc)

Bandira szánom...

Hívhattok is: 30 8642123
Hello,igen aktuális ha a farokidomra gondolsz,ha képet tudnál küldeni,megköszönném,és talán megvenném ha megfelelö.06705513965
hello, akruális még?
üdv
heló,az én 86 1100 -em 1-be lazán elmegy keréken mig kipörög,beváltani még sajna nem birok vele.Keresek ducati kétüléses farokidomot!
GSX-R 1.1-es -nek van annyi ereje hogy gázra hátsó kerékre álljon?
Nem lehet, az egész karbisort szétkaptam, kitisztítottam és hibátlannak találtam..

Közbe nyomozuk GSX-R-be való mikuni fúvóka után de örület hogy sehol se találtam egyenlőre. (Max márkakereskedésben 3 heti szállítással németországból...)
Szia FIDO! Nem az a baja, hogy falsot szív valahol?
120 fokos olajra mondjak valamit?

A vizes blokkoknál is előfordul hogy 100 fok felett üzemelnek és nem forrnak.. Hogy miért? Mert túlnyomás van a hűtőrendszerben..