Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már megoldódott a problémám(Ricsi bontó által) pár napra ahogy felraktam a kérésem, de ha írsz mailt, hogy mégis mit kérnél érte, lehet megegyezünk rá!
Szia nekem van banán hűtőm,nem olcsó jó de ritka ha érdekel csörögj 06705850436.
keresek 89-es 750-es gixxeremhez olajhütőt reális áron
eddig 87-esé volt rajta(vagyis ráfaragva)most elengedte az olajat,gondolom elfáradt,mert 3 szor hegesztettem meg és mindig másutt kilyukadt kb 5 perc járatás után,persze nem alapjáraton:)
mármint ülés
szia
nekem éppen van a padláson amire neked szükséged van!
érdekel?
az 1100-eshez 94-97-ig jó ! (vizeshez)
Sziasztok!

Van egy K&N légszűrőm 750-esbe, '92-'95-ig
kitisztítva és beolajozva várja új gazdáját 6000Ft-ért ha vkinek épp szüksége lenne rá!

Üdv
Szevasz. Érdekel még a dolog? Küldtem e-mail-t is, de arra nem nagyon jött válasz
SZevasz, igen még megvan. Az egyik srácnak a papírok miatt kell, ő most próbálja elintézni a dolgot a tulajjal, ha vele nem jön össze akkor 150- ben viheted a cuccot. Megvan még minden amit irtam, blokk, hütö, karbi, váz, villahidak, lengővilla, lábtartók, hátsó ülés, és még egy rakás kis dolog... első féktárcsák, hátsó "törött" kerék, féktárcsa, féknyergek elölre hátulra, email-ben érdeklődj ha szeretnél még pontosabb infót : hitman027@freemail.hu ugyanez az msn cimem is ha gondolod.
Helló Hitman! Olvastam a hírdetésed érdekelne az ajánlatod.Megvan még a cucc,mit kérsz érte,holvagy helyileg?Ha leírod a telefonszámod felhívlak!Köszi.Péter.
RICSI BONTO HEJ:kormánygátló 2004 es 636 hoz?konzolostul!
Nekem van 5000ft 06705850436
Sziasztok!Gixer 750, vagy 1100 88-91-ig gyártottak, használható állapotú első ülése érdekelne. ha tud valaki naygon jó lenne
Nekem van 06705850436
sziasztok.
ép olajhűtőt keresek '91-'92-es lég-olajos 1100-as gixerhez. talán a '90-'91-esé is jó lehet, az íves fajta kell rá. ha valakinek van eladó, szóljon bátran! köszi, üdv! p.
Sziasztok . El kell adnom a gixxerem, enyhén szolva megszorultam tehát, ha érdekel valakit, mondjon egy árat az alábbiakra, csak egyben. : 1990es 2db első féktárcsa, 1990 első féknyergek, Első fékmunkahenger, hátsófék kompletten(fékmunkahenger, tárcsa, féknyereg,fékcső) lábtartók, 1990 lengőkar hátsó teló nélkül, 1990 váz, 1990 blokk ( szelepfedél hiányzik, egyébként hibátlan állapotban van ) , gyári lábtartók, kormány kiflik, hátsó lábtartók,(DR600 hátsó lábtartók) 1990 gsxr első sárhányó, olajhűtő, hátsó lánckerék menesztővel együtt, .. nagyjábol ennyi a lista, ha valakit érdekelne, vagy esetleg bontó átvenné tőlem, akkor mondjatok rá egy össszeget.
ducati farokidomot keresek 11-re 06705513965
Sziasztok,keresek 86-os GSXR-1100 gyári hibátlan kék fehér idomokat ha valakinek van légyszi jelezzétek köszi.
Szevasztok!

Érdeklődnék, h valaki nem tud jó pénzért benzin tankot? 91-es kellene.. az spec mindegy h 1100 v 750. akár tanksapka és csap nélküli is jöhet.. a lényeg h Kicsi pénzért!

Kössz
Sziasztok!

Van egy 94-es vizes 1100-es hez K&N sportlégszűrőm !
Ha vkit érdekel,akkor 5000Ft-ért postázom is !

Köszi
had jöjenek a nyárváró képek
nah kellemess aháttér rem nemsoká kezdődik a szezeon
és még néhány!
ime néhany kép bátszi bandi uj showbájkjáról.lehet csemegézni!
bocs, több helyen hírdetem lehet,hogy itt lemaradt
55.000.- jó magyar forint.