Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv mindenkinek!
Nemrég vásároltam egy Gsx-R 600as K2-t, ami olaszból származik. Ma voltam vele honosítani, de sajnos nem kapta meg a papírokat mert nem felelt meg a hátsó lámpám, E jelzés hiányában,illetve az első indexekbe kötöttek bele,mert nem kinyúló,"hanem beépített".
Szóval nagy szükségem lenne egy Ebetűvel ellátott hátsó lámpára,esetleg gyári hátsó lámpára, gyári hátsó sárvédőre piros prizmával ellátottra, illetve gyári indexekre, vagy E jelzéssel ellátott első indexekre. Kérem akinek van valami elfekvőben és eladná jelezze nekem! Hálás köszönet!
Szia,
A hátsók érdekelnének. Ide érnék képet róla:
oszitrek@gmail.com
Szia!Hátsó gumik Dunlop sportmax gp 190/55 zr17 2011-2012-es,első Dunlop sportmax gp 120/70 zr17 2011-2009-es,ezekből 2-2 db van,és van egy Bridgestone battlax 120/70 zr17 2010-es,és vannak esőgumiaim is,azokban szinte alig van néhány kör képeket küldök amennyiben érdekel!
Szia.A szerszámkészlet érdekelne,írtam emailt.
Eladó lett a kipufogóm, ha valakit érdekelne...
E betűs, csavaros felfogatású, sarokvédő, bilincs jár hozzá.
66e
A gumi milyen gumi? Keverék, méretre lennék kíváncsi...
Sziasztok! Eladnám 2006-2007-es évjáratú Gsxr 600-750 motorra való első és hátsó sárvédőmet! (sérülésmentes) Érd:06204544145
Minden szerszám használható,legtöbb nem is használt ...képet mellékeltem,meg a többiről is...egyéb kérdésre ,és több kép a :bixi@citromail.hu -n tudok küldeni...
Szia!
Milyen állapotú a szerszámkészlet?
Üdv Mindenkinek !Ha,valakit esetleg érdekel ,K8-as 600-as gixerem eladásából meg maradt gyári bontatlan levegőszűrő (k6-k10 ,600-750 megegyezik) ,rendszámtáblatartó,és a szerszámkészlete...esetleg fiatal,szélein kopottabb első hátsó gumik ,középen jó futúfelülettel, ha valakit érdekel korrekt áron eladók.Képeket és árat privátban...
szegelj bele 954 első futómüvet.....véletlenül tudok eladót,kopletten
Halli!
Forditott villas komplett elso futomuvet keresek fekekkel, illetve idomszettet lehetoleg verseny festessel... Ki tud ebben segiteni ? Elore is kosz...
csuszópersely
Gixer első teló ha megrántod felfele álló helyben ahogy tologatod előre hátra valami koppan benne picit. Az mi lehet valami szelep? Ès baj e?
Hát megpróbálom. Mindig saját kárán tanul az ember! (Remélem nem kell tanulnom belőle azért.... )
De.
akkor nem csináltatod a régit?
Köszi hogy segíteni akarsz rendes tőled! De már megrendeltem úgyhogy próbacseresznye!
Szerintem nálam többet nem próbáltál. De nekem leszarós. Segiteni akartam. Semmilyen kinai fos nincs olyan mint egy brembo, vagy egy braking. Olcsó húsnak...
hello. Bodis GP 1-es dobot keresek!
Nem szokása.
Edelweißspitze-n 2571m-en teszteltem.
oszt a hegyi levegőtől nem köhögött a Wrtburg?
*csillagászati
csillagászit pályán