Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Most váltok utcai motorra. Eddig crossoztam és nincsen semmilyen tapasztalatom az ilyen motorokkal kapcsolatban. Kinéztem egy 2006 os gsxr 600 at. (53000 km). Kérdésem,hogy hány km - t futnak el biztonságosan ezek a motorok? (tudom ez relatív a használattól és a karbantartástól sok minden függ) esetleg pár jó tanácsot is elfogadnék tőletek így vásárlás elött mire kell figyelni ennél a tipusnál. Előre is köszönöm a válaszokat!!
Udv,erdeklodni szeretnek gsxr srad 600 karbis kicsit tobb allas utan gaz nelkul nem indul,de ha csak 10 percig all leallitas utan ugy minden rendben illetve 1 het utan is szivatoval minden gond nelkul gaz nelkul indul!mi lehet a hiba?karbi szinkron 1 hete volt!
Köszi a választ az Akksi és a benzin pumpa reléje volt a gond !
Üdv!

Az elvileg jó az mit takar megmérted legalább a feszültségét egy multimeterrel? Ha csak letámasztottad a vasat tavaly és most akarod indítani 99% akkumlátor baj szerintem.
Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni . Tavaly el raktam a motort és most akarom indítani se kép se hang akksi elvileg jó .
jó kis gumikesztyűbe szoktam meghúzni, kocsinál is és motornál is kézzel! De lehet jó erőben vagyok mert még soha nem volt gond veele.
Szia! Nekem van egy pár első, viszont az egyik kapott egy kicsit és üt.
sziasztok!
gsxr 600 k2re keresnék állítható lábtartót akinek esetleg van eladó vagy elfekvőbe vevő lennék rá!
kép csak illusztráció
Sziasztok!
Hozzáértők segítségét szeretném kérni.
Suzuki gsxr 750 k6 os motornak nem működik a váltó visszajelző lámpája.
Üres az van de ha bármi más fokozatba kerül akkor 4 est mutat.
Mitől lehet ez?
Egy prop tech-es dobozt találtam benne, lehet ettől?
Köszönöm szépen a segítséget!
Köszönöm a válaszod!
szerintem rövid lesz.....
Sziasztok!
Van egy k2 600as gixerem most vagyok lánc csere előtt gyári áttét vagy rajta 16/45-110-es lánc!
A kérdés a következő lenne megrendeltem az új láncszettet 16/45 de viszont a láncot elnézték nem 110-es csak 108-as!
A 108-asat fel bírom tenni erre az áttétre vagy kicsi lesz?
Köszi előre is a válaszokat!!!
Ha szűrővel cseréled akkor 3 liter megy bele. Érdemes hagyni, hogy szépen kicsöpögjön. Good luck!
Sziasztok!
Meglett az új paripám.Gsxr k6-k7 600/750 Hiányzik egy jobbos bogárháló róla sajnos.
Nincs valakinek egy véletlenül?
Vagy valami tipp esetleg, hogy honnan tudnék szerezni egyet.
Már egy ideje keresem, de eddig sikertelenül.
Előre is köszi!
Köszönöm Srácok! ;)
Valós a 2.5 liter. Azzal az alsó jelig lesz. De a felsőre töltsd (+ 1-2 deci)
Az ablak tetejéig töltöd fel először. Majd beinditod és kb fel percig jaratod. Újra az ablak tetejéig töltöd majd újra beinditod és ellenőrzöd. Mindezt uzemmeleg motornal. A szűrőt picit nagyobb erővel kell meghúzni mint kézzel. A pontos nyomaték a neten vagy szervizkonyvbol.
You are welcome bro! Ha már angolozunk
Mv-agusta@gmail.hu
jo allapotu gsxr 01-03as 600-750-hez farok es jobb oldali idom elado darabja 20ezer e mail:mv-agusta@gmail
Sziasztok!

K6-om van és idén szeretném én elvégezni az olajcserét, és a kiskönyve 2,5 litert ír elő,máshol mégis 3 litert olvasok,mit gondoltok?
Vagy ha a betekintő nyíláson elhelyezett két jelzésre hagyatkozok(F/L) és az F-ig öntömm az is okés?
Illetve ha az olajszűrőt kézzel húzom meg az is elég?
Thanks in advance!
Laci
Üdv.! K4 600-ason leszeretném cserélni a gumi fékcsöveket, fémhálósra! Melyik márkából lenne érdemes beszerezni?? Utcán használom a motort, túrázok, néha egy kis szerpentin... Továbbá elkezdett szorulni a gyújtáskapcsolója... Van lehetőség javítgatni vagy egy elegáns mozdulattal hajítsam a csalános irányába?? :-D Előre is köszi! By: P. György
Sziasztok!

Lenne egy eladó faridomom K1-3 szériára. Itt a link róla:
http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Gsxr_Gsx_R_600_750_100_faridom_62122714.htm?first=1
Hello Gixxerek!

Először is bemutatkoznék: Ata volnék, immáron egy K6 GSX-R 600 tulajdonosa (köszi Bocy )
Így már a Busámnak van egy kistesója is

Olvastam a féktárcsa-kotyogásról már itt a fórumon de sehol sem találtam, hogy ki tudná esetleg megmókolni hogy ne mozogjon. Tudnátok segíteni, higy kit keressek majd?
Kép még nincs a gépről (elég bonyolult a helyzet, én külföldön vagyok még pár hétig, a kivett magyar garázs meg baszott kinyílni amikor vittem volna oda a motort stb.)
Sziasztok!Keresek k1 600 jo állapotu elsö féktarcsát,ha esetleg van valakinek elado irjon rám!köszönöm!
Sérült fejidom elado fülek nem sérültek ára 10000