Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,
Gyors átlestem a hirdetéseket, h vajon hol találtad.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_600_k6-9881218
Laikusként jó megfigyelő vagy. Viszont ki kell ábrándítsalak, sosem volt ilyen megerősítés, vagy takaró a gyári vázon.
Ott a legsérülékenyebb a váz, pl a kormánysúly oda ver bele, ha földhöz vágják, vagy ott karcolódik meg, mert az áll ki a legjobban.
Gondolom azt akarták "eltüntetni" valamivel.
Amúgy is hiányzik belőle a patent, ami a szervizfuratba lenne. Meg a képen a bal oldal idomból is hiányzik egy csavar.
Ezt sem kell elmenni megnézni...
Sziasztok!
Elég laikusként lenne egy kérdésem néhány eladó Gsx-r 600 látok a vázon a villák felőli részen régő hegesztés környékén egy ilyen feketet "rátétet" a vázon.
Meg tudná nekem mondani valaki hogy ez mi célt szolgál? Valami erősítés lenne?
Megpróbáltam csatolni egy képet róla remélem nagyjából kivehető hogy mire gondolok.
Előre is köszi a segítséget!
Sziasztok!
A hozzáértő gsx-r es kollegák segítségét szeretném kérni.
Kiszemeltem magamnak a gsx-r 750 et, k4-k5 modellt. Vásárlásban kérném a tanácsotokat. Mire figyeljek? Mit nézzek?
Tudom, hogy nem problémás motor, de itt biztos kapok néhány hasznos tanácsot. Elolvastam mindent amit találtam. Hivatalosan a fék visszahívást találtam. Valahol a fesszab visszahívást is említik. A másodlagos pillangósor mozgató motor hibát is találtam. Ennek mi a tünete? A váz repedését olvastam még, de főleg az 1000 es esetében.
Köszi mindenkinek!
Sziasztok! Nincs valakinek véletlenül k4-5 hez felesleges üléspúpja?
Sziasztok!
Köszönetet szeretnék mondani annak a GSX-R-es srácnak aki szombat este Füzesabonynál segített az aksi problémámnál!
Remélem olvassa a fórumot!
Sziasztok! Keresek k6 600_750 visszapillantó tükröt ha valakinek van kérem jelezze az alábbi e-mail címre : matematika@freemail.hu Köszönöm!
megoldottam köszi
Sziasztok! Bocsánat, hogy ide offolok a GSR fórumból, de hátha valaki találkozott már ilyen hibával.
Remélem valaki tud tippet adni a problémámra. Adott egy gsr 600 as, ami egyik napról a másikra elkezdett sokat fogyasztani, ennek következtében jó kormos a kipufogó belseje is, ingadozik az alapjárata, valamint ha megyek vele, a gázt teljesen visszaengedve is megtartja a fordulatot 4000-ren. Ha 3500 alatt van a fordulat akkor lassan visszaejti alapjáratra. Egyébként ha húzom neki, megy rendesen, erő is van. A gázreakció is lassabb mint a hiba előtt. Hibakód nincs és előtte nap még tökéletesen működött.
Átmegy. Nekem is ilyen volt. Hogy mitől, az passz. Maszkolástól biztos nem. Gyári 60-70k, kínai ebay-es 20-25, de annak szarabb az optikája és nem mindig méretpontos. A célnak viszont megfelel, főleg, hogy a gyári fényszóró sem valami ász.
A motor előélete ennyire nem ismert. Anniversary Edition GSXR600 K5.
Műszakin így átmegy, vagy csere? ha csere akkor mire kell számítani?
Nem ragasztottad le a lámpát pályanapra pl.?
Szia,
Ha belül van az égés, akkor a nem megfelelő izzó miatt, ha kívül akkor, valami más.
Helló!

Tudja esetleg valaki, hogy a képen látható hiba a nem megfelelő izzó miatt alakult ki vagy esetleg gyári hiba is lehet?
Nem, neki elvetemült féktárcsái vannak!!!:)
Szia,
Nem el van vetemedve, hanem egyenletlenül van kopva.
Hahó mindenki olyan gondolom volna, hogy van egy 2003-as 600 as gsx-r em . Elöl lucas hullámos tárcsák vannak rajta kegyetlenül rázzák az elejét valoszinüleg elvannak vetemedve. Nincs valakinek elfekvöben 2db, esetleg nem tudja honnan tudom beszerezni ?
Meg az exup szeleppel szokott még gond lenni, nálam mindkét gond jelentkezett, a generátorom szerencsére megúszta
Köszi !
Szia,
Generátor és fesszab hiba szokott rajta lenni.
A többi a szokásos.
Sziasztok.
mostanában tervezek venni egy GSX-R 600 K6 ot tudnátok írni a motorról pár dolgot ? típushiba meg hasonló dolgokat, előre is köszi :)
Köszi a segítséget ;)
Fúrd ki a régi szegecset és szakíts bele egy ujat kb 10 perces művelet.De sokat segítene ha tennél fel róla egy képet hogy miröl is van szó.
15201-35F00
Evvel a számmal bármelyik Suzuki kereskedésben meg tudod rendelni, vagy akár a Bárdi-nál is.
Akkor azt súgd meg légyszi hogy tömítést hol tudok bele venni...