Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. K1-esem csinált hasonlót. Benzinpumpa volt a ludas. Ha egy alapos tisztítás nem segít (adalékokat hagyd is, szét kell szedni), akkor csere. Mielőtt szétszedik, érdemes egy nyomást mérni.
Sziasztok! Van egy 2007es 600as gixerem.Elszállt benne a fesz.szabályzó. Kicseréltük egy újra. Nem sokkal később a generátor is elszállt. Most generátor csere előtt állok. Van itt olyan aki hasonlókon ment át ? Ez a hiba mindig kijöhet ennél a tipusnál ? Vagy most hogy kilessz cserélve minden akkor megoldódott ez a hiba ?
Köszi a válaszokat.
Valószínű megvan a hiba. Tekercset kimértem, ami eredetileg bennevolt rossz, amit kaptam cserébe is rossz.
Sziasztok! Kérlek segítsetek nekem. Töltés probléma!

600 srad '98
Alapjáraton 13.8-14V ahogy a fordulatszám emelkedik, úgy csökken a feszültség egésten 12V-ig, vagy még az alá.

Fesszabályzó cserélve, generátor cserélve, trafósor cserélve, hiába minden a jelenség ua. Akksi is cserélve, gyertyák is. Benzinpumpa kizárva, gázállásérzékelő szintén. Tanácstalan lettem. Világítás is kizárva. Egyedül a gyújtáselektronika maradt. Kábelek rendben, nincsen gányolás, minden gyári. A fent leírtakat jómagam végeztem, tehát biztos forrásból származó információk.

Valakinek ötlet? Előre is köszi.
Sziasztok! Meg mindig keresek 600 k2-hez jobb bal oldalidomot fejidomot jobb oldali ram airt farokidomot undertailt hatsolampat fekkart aszem Ennyi ha van valakinek akkor mv-agusta@gmail.hu ra legyen szives irni árral megjelölve... Nem baj ha sérültek....
Sziasztok keresek szivlampas gixihez elso fenyszorot ski tud megyek szives jelezze AZ mv-agusta@gmail.hu Ra koszonom szepen
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy nincs-e valakinek egy eladó, 2006-tól újabb, A2-re vizsgáztatott 600-as gixxerje? Köszi a válaszokat!
sziasztok !!! akit érdekel a problémám a következő. Suzuki gsxr 600 k2. motoroztam vele, majd az egyik napról a másikra több fordulaton, illetve minden sebesség fokozatban elkezdett dadogni. 3 és 6 ezres fordulaton főleg, illetve 10 ezernél nem forog többet !! szerelő látta nem egy is. mechanikusan azt mondták minden rendben vele, elektromoshoz vigyem. A motor k2 suzuki gsxr 600 85 kw.
köszi a válaszokat !!
K&N mosható Sportszűrő eladó SU-7504
10K postával.
06706574245
Sziasztok!

Ha esetleg valaki elcsábúlt a régi vasak világába.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_600_srad-10200356
Igazad van.
Csatlakozz!! Most induló csoport, melynek célja a Suzuki GSX-R típusú motorok népszerűsítése, illetve a tagok közötti tapasztalatok(alkatrészek, túraútvonalak, felszerelés), fényképek és videók megosztása, alkalomadtán közös túrák szervezése!
https://www.facebook.com/group...
Az fault indicator nem fuel injection.
Értem.. csak abbol indultam ki hogy a fuel injection ugyebár üzemanyag befecskendezést jelent.Az FI jel pedig ezen kívül sok mindenre vonatkozik.Hűtés,gyujtás,váltó stb hiba esetén is FI t ír.
A service manual általában fuel injection-t ír de a fault indicator is jó lehet mivel csak hiba esetén világít, villog. De hivatalosan Fuel Injection.
Nem fuel injection az hanem "Fault Indicator" Magyarul hibajelző.
Hello engem erdekelne:)
Ha az világít akkor hibakódot olvassátok ki. Utána meglesz a bibi is. Mik a tünetek egyébként?
Na vajon mi lehet ?
Formula 1, vagy Fuel Injection ?
1, hibakod kellene...
2, ha nem tudjátok mi az FI, akkor nem igen kéne belebabralni, de lásd kivel van...
Csak Ennyi baja lehet
Sziasztok !!! segítség még mindig nem tudjuk mi a baja a 2002-es gsxr 600 sportmotoromnak. Amit tudni lehet róla mechanikusan minden hibátlan rajta, de most ami feltűnt nekem az, hogy a műszerfalon kiírta a vízjelzésnél, hogy F1 vagy Fi na most ez mit takar magában aki találkozott ezzel kérem irjon róla köszi a segíteséget
Eladó Suzuki GSX-R600/750 (2006-2007) új, gyári Suzuki karbon borítás szett:
Ára 65.000HUF
- Első tankborítás
- Oldalsó tankborítások (2 db)
- Sarokvédő (2 db)
- Láncvédő
Pontosan az a "szabályzás" magyarán:Fordulatszám tiltás.Amikor a fordszám érték eléri a 15500 at elveszi az épp soronkövetkező henger gyujtását.
A bandit váltókon, mikor még nem kopottak, egy sraffozás szerű felületi megmunkálás van, függetlenül attól, hogy elméletben mit szeret az olajfilm. Mikor tükörsimára kopik, akkor kezd búgni, később kipattogni.
igen,ez a szabájzás,csak nehogy le es
Sziasztok lenne egy kérdésem gsxr k5 600 ma mentem vele 5.-ben elég jó tempóban nem néztem ugyan le az órára szabályzás közelében járhatott! Az lehet a szabályzás amit éreztem hogy mnt ha elvettem volna a gázt! Hozzáteszem nem írt ki semmit és azóta sem ir! Elveheti a gyújtást vagy milejezett??? L