Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
eladó, ha érdekel valakit.
Megmaradt az előző gépemről (750 k5).
https://auto.jofogas.hu/baranya/Gsx_R_600__750_K5_ulespup_66922832.htm
Sziasztok!
K5 höz keresek pályaidomot, lámpa luk nélkülit, elsősorban fejidom részt de komplett is szóba jöhet reális áron.
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Sziasztok!
Suzuki Gsx-r 600 K4 hez keresek hátsó farokidomot,hátsó ülést,hátsó lámpát,esetleg segédvázat!Meg fejidomot...Reális áron!
Ha van kérem a kispasztor18@gmail.com ra képpel és árral együtt küldjétek már el!
Sziasztok!
Ebay-rol rendelt már valaki verseny lábtartót?
Ha igen érdekel mi a tapasztalat. Van e bevalt? Visel lehet rafazni?..... Stb.

Köszönöm
Szia! Motorszam alapján telefonon megmondja bármelyik hivatalos Suzuki motor szerviz. Én is így csináltam.
Üdv,
Olyan kérdésem lenne hogy vásároltam egy Suzuki GSXR 600 srad motort 98-as évjárat és érdekelne, hogy lehetséges e valahogy az ülésen állítani lejjebb mert elég alacsony vagyok. Hátul a központi rugós tag kb felén áll a menetezésnek érdemes lenne lehet vele próbálkozni állítani rajta? Ezen ha állítok az elején tudok e állítani? (Első teleszkópon). Másik kérdés, hogy ennél a típusnál hogyan lehet megoldani a teleszkóp szimering cserét mert a balos látszik, hogy nem tökéletes és engedi az olajat. Mivel tudom felemelni? Emelőt nézegettem de nem igazán találtam hozzá illőt.
Sziasztok! K4 600-hoz keresek gyári rendszámtábla tartót!
Udverdeklodnek hogy gsxr srad karbi beallitasrol tud valaki mondani valamit?a problema az hogy hidegen a motoron szinte semmi alapjarat,melegen ez 1100 kore all be de az mar a 75-80 fokos viz,ha ugy allitom be hogy hidegen legyen 1000 koruli melegen mar alig ejti a fordulatot 2000 ala !mi lehet a gond?
Sziasztok!
Gixxer K2re keresnék első tárcsákat!
Emberi áron!
2011-2016 os GSX-R 750re tud kinalni valaki kipufogot?

Vegdobot(slip-on)... katalizatort kivalto elemet (decat, midpipe)... vagy full rendszert... hasznalt is, es uj is erdekel...
Sziasztok! :-)

Suzuki GSX-R 750 L11-L14 (2011-2016) re volt valamilyen gyari visszahivas??

Fofekmunkahenger, fesz.szabalyzo, generator... ilyesmi? Esteleg valami gyenge pont, amire erdemes odafigyelni??

Udv, R
Üdv mindenkinek. Tudja valaki GSX-R 600 K8 -nál hogy kell bekapcsolni a váltás jelző villanot?
Sziasztok!

2000-es SRAD-on, néha nem érzékeli az üreset. Beveszi, de a lámpa nem gyullad föl, illetve, ha lerakom oldaltámaszra le is áll (mintha sebességben lenne). Azt mondták típushiba, ez igaz?! Illetve A motor környékén benzinszagú, ez normális?
SRAD cuccok
Eladó MANUÁL vezérműlánc feszítő készet, vadonatúj, tömítéssel együtt, csomagolásban. Nem lett felhasználva, a motor közben elkelt, biztonsági tartaléknak vásároltam.
Maradt még egy feszültségszabályzó is, aminek szintén ez a sztorija. Lepróbált, hibátlan állapotú.

Feszítő: 10.000
Fesszab: 10.000

(Ha egyben vinné valaki, annak ingyen elpostázom)
Érdeklődni telón légyszi, mert nem nézem a fórumot.
harminc/423-0674
Sziasztok!

2000-es SRAD-on, néha nem érzékeli az üreset. Beveszi, de a lámpa nem gyullad föl, illetve, ha lerakom oldaltámaszra le is áll (mintha sebességben lenne). Azt mondták típushiba, ez igaz?! Illetve A motor környékén benzinszagú, ez normális?
Szia. Vegyél bontottat. Nekem anno 2x 2 különböző helyen is rosszul tekerték meg, és a szerelő sem vette észre... Hagyjuk is. Nem érdemes szarakodni vele. Viszont mi a helyzet a fesszabályzóddal? Azt is mérjétek majd ki, ha lesz generátor.
Sziasztok K7-esemben leégett a generátor. Mit ajánlatok újratekercseltessem, vagy vegyek egy bontott gyárit?
Mellesleg nekem is segítségre lenne szükségem. K6-7-re fesszabályzóhoz hol tudok olyan "L" konzolt venni, amivel ki tudom tenni oldalra?
Szia. Erre igazából tökéletesen objektív válasz nincs. Én próbáltam több gyártótól is gumit, de én a Pirellire esküszöm. Ha tapadás szempontjából nézzük, akkor a legjobb a Supercorsa, aztán Rosso Corsa, majd a sima Rosso. Én mással nem számolnék Pirelliből (ez így nem teljesen igaz, mert én vágott pályagumin járok pl, de azt most hagyjuk). Nyilván minél jobban tapad, annál gyorsabban is fog elkopni. A Rossot is inkább akkor ajánlanám, ha fontos szempont a tartósság is, meg esőben is az a legbiztonságosabb, de pl engem ez nem érdekel, esőben visszafogom magam... Csak viszonyítás képpen, egy hátsó Supercorsa használattól függően nekem kb 3-4ezer km-re elég.
Sziasztok. Egy hónapja vásároltam egy gsx-r 600 at. Nincs még tapasztalatom az utcai motorozásban. gumit kell cserélnem rajta. Utcán fogom használni. Akinek van jó tapasztalat vmilyen gumiról, segítsen nekem legyen szíves, mit lenne érdemes. Köszönöm előre is .
köszi,az én tippem is ez volt ;)
Hi,
97 V
98 W
99 X
00 Y
01 K1