Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen
Olyan eladó is akad, aki leírja, hogy vásárlás előtt, nyugodtan elviheti az illető a motort átnézeti, persze a saját költségére.Szerintem ez így korrekt.Sógorom is most akar venni gixert, és pont ezt mondta, hogy ezt fogja mondani a tulajnak, ha meg nem megy bele, akkor ott valmi gebasz van.
Van olyan aki nem ert hozta nincs ismerose stb.
Ha nem engeded akkor te buktal egy lehetseges vasarlot o egy motort,elkoszontok oszt annyi.
Jobb mint pereskedni egy altala velt utolagos hiba miatt.
őszintén..... hirdetek egy motort és úgy hívnak fel, hogy el szeretnék vinni szakszervizbe, szerinted beengedem a házamba...?! Kiröhögöm és elküldöm a francba. Jöjjön ide, nézze meg..... hozza magával a pereputtyot is, ha gondolja.... de nem adom ki a kezemből. Akinek el kell vinni a motort átnézetni, az meg pályát tévesztett. Vegyem biciklit......
Az enyémben most 58 ezer van.... (óra szerint) és teljesen hibátlan. A szokásos pillangószeleppel én is beszoptam, de azt gyorsan meg is csináltattam briannel. Hiába kérdezi a tag.... az előéletét gyakorlatilag egyiknek sem lehet tudni, úgyhogy marad a helyszíni szemle. Szerencsés, ha olyan megy segíteni, akinek ugyanolyan gépe van.
Halihó 98as Srad nak mi a betű kódja?X,y,v,w?
Köszi
A legjobb tipp ha viszel valakit akinek nincs érdekében megvenni a motort és nem lesz rózsaszín köd rajta,meg már motorozott és tudja mi merre.
Viszont a legjobb tipp hogy dumáld le az eladóval,fizeted a szállítást csak had nézzék át szakszervízben.Nem kötelező márkakereskedés,olyan is jó akiben megbízol.Tudom macera meg költség,de egy tekeredett váz vagy kopott blokk mégjobban az.
Esetleg tippeket tudtok adni h mikre figyeljek jobban? mik az árulkodóbb jelek amin jobban látszik h vmi nem stimmel?
Jah,idős vidéki fogorvos templomba megy vele,full szervíeli,és sose pörgette 5000 nél jobban,(no persze gsxr,R6,cbr, pont azé van) Tuti ki lehet fogni mert van rá példa,viszont nem az ársáv alja,közepe és igen ritkán kerül a valóban megkímélt gép a hahura.A haveri kör előbb csap le rá.
Az én 2002. zx 6/r-emben 70000 km van és köszöni jól van mindig azonnal indul, jön-megy, egy nagyon kicsi olajat fogyaszt 1500km-en k.b. 1 deci.
És még egy égő sem ment tönkre benne a 30000 alatt amióta nálam van.
Szerintem nem kell félni egy sokat futOtt JAPÁN motortól.
Nem emlékszem pontosan de asszem 30-35 000km adtam el 2008-ban a K4 GSX-R 750. Haverom (akinek eladtam) belerakott még 20 000km (50-55000km adta el).
Úgy két éve (tehát 5 évvel az eladás után) rám írt egy ember, hogy ez az én motorom volt-e? Válasz: Igen. 28 000km volt az órájában.
Na most ha csak átlagosan kevés használatot feltételezünk (mondjuk évi 5000km) akkor is 75 000km volt akkor a motorban. Ha mentek vele rendesen akkor 100 000. De valaki boldogan megvette mint alig használt törés mentes gépet. (Én magam is estem vele).
A 2004-es ZX-10R-et is úgy árulták, hogy ment pár Kawasaki esten. Jah meg még 50 pályanapon! És akkorát estem vele, hogy többé nem akartam ráülni.
De valaki biztos boldog azzal is.
Értem, köszi a választ :)
Jó olvasni hogy a magyar álom cseppet sem változott.
A motoreladást is tologatom mint a romlott halat,mer a 2009-es motorkában nem általlottam 47e km-t beletenni.
Jah és volt borulva,csak meg lett csinálva.Kész horror.
Akkor keres egyet aminek vissza van pörgetve az órája. Ne törődj semmivel csak kevés km legyen benne. Az se baj ha 100 000km futott a féktárcsája. Azt el tudod majd adni 3 év múlva. Persze lehet a gatyádat is ráköltöd majd de ahogy nézem ez nem szempont.
Az 50 000-es motorok azért nem mennek el mert valszeg 120 000km-ről van visszapörgetve, 3x volt fossá törve, gányolva van stb. A hibátlan szép állapot addig szokott tartani amíg oda nem mész megnézni.
A 35e km kifejezetten kevés egy 12 éves motorban.
Ezt értem, de attól tartok, ha veszek egy kb 35ezer km-eset, tegyük fel jó állapotu, én utcán használom hoszabb utakra,karban tartom vigyázok rá és 3 év mulva nagyobbat szeretnék, nem fogom tudni eladni mert ment bele kb 15-20 ezerkm és el sem jönnek megnézni :/
Van az a mondás, hogy nem km-t, hanem állapotot kell venni. :) Nagyon nehéz jót, jó áron venni az viszont tény. Az ismerősi körben adtak már el 57.000 Km-nél 600rr-t és semmi baja nem volt. Ha rendszeresen karban volt tartva, akkor nagy baj nem lehet. Le lehet lakni motort sokkal kevesebb km alatt is...
Hello! 600 sportmotort szeretnék venni, gsx-r 600, yamaha r6-on 2004-2005 ös évjárat-on gondolkodom, olyan kérdésem lenne, h hány km-el szabad megvenni ezeket a motorokat? És kb mennyit mennek el? Ahogy nézegettem a hirdetéseket 50ezres motorokat nem tudnak eladni, mert elég régóta fent vannak a hirdetések, hiába szép állapotu a motor.
köszi üdv
Mikor költözöl Bp-re?
hali segitségre lenne szükségem adott egy k1 600 gixi tele tanknál sem alszik ki a szintjelző lámpa találkozott már valaki ilyennel? köszi
Bontóknál érdeklődjél csavarok iránt. Nekik szokott lenni egy halom. Általában egyvelegben adják.
Sziasztok!
Idomcsavar szettett nem 20 ezer forintért hol tudnék venni itthon?
Hétvégére kellene így ebay meg aliexpress sajnos nem játszik.
K7
Idomcsavar szettet nem 20 ezer forintért hol tudok venni itthon?
Hetvegere kellen es ebay meg aliexpress igy sajnos nem jatszik.
Köszi, megnézem.
Igen, amelyik hátulról van beletekerve.
A termosztát házban?
Jajj, akkor neked az újabb van. Akkor a tankot ha felnyitod, az alatt lesz a jobb oldalon. Ott van a vízhőfokmérő is.