Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Keresek k6-k7 600-hoz sérülésmentes első lámpát, plusz a hozzá szükséges szintén sérülésmentes kábeleket, akinek van vagy tud bontandó motort, kérem jelezze!

Valamint tanácsot kérnék, hogy a tükröt hogyan tudom leszerelni a fejidomról?
Sziasztok,

Három hónapja vásároltam egy K5-ös 600-ast. Egyetlen problémám vele, hogy az első fék 80 km/h feletti tempónál beráz. Vásárlás előtt az előző tulaj cserélt fékbetétet, amelybe hozzám kerülésig 500 km lett téve. Én kb ugyanennyit tettem bele a három hónap alatt. A jelenség nem szűnt meg. Kérdésem az lenne, hogy ha féktárcsa vásárlásra kerülne a sor, akkor tudtok-e ajánlani webshop-ot, ahonnan kedvezményes áron be lehetne szerezni?
Köszi!
Köszönöm, már megvettem az sw-motechet.
Kulcstartók postázással 1200ft

kgdrzs@hotmail.com
Sziasztok. Gsxr 600 k4 em van és nemrég elkezdett késni a müszerfal miután ráadtam a gyujtást csak az indexek világítottak halványan de ezzel párhuzamosan az első lámpa sem működött. De pár másodperc után minden helyreállt. Ez így ment egy ideig de mostmár nem áll vissza. Mi lehet a baj?
Gixer 600-750 '06 évj tól segédváz- villahidak stb eladók.tel:60-703696737
Nekem LsL van eladó.küldjek képet ?
Sziasztok!
Haveromnak keresnék K8 600ra komplett Yoshimura rendszert de ha esetleg csak Yoshimura leömlő van azt is szívesen meghallgatnánk!
Üdv Peti
Üdv,érdeklődnék hogy valaki tudja e hogy gsxr srad ra feltehető e a k1 farokidom váznyulvánnyal egyutt?
Sziasztok! 2008as gsxr-emhez keresek bukógombát. SW-MOTECH bukógombával van valakinek már tapasztalata? Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv,
Ez kell a gixer féknek
Nekem van ram-air csövekkel plexivel e sárvédővel.tel:70 3696737
Gixer 600-750 k6 tól lengővillára carbon sárvédő új.ár:25eft.tel:703696737
Sziasztok!
Keresek GSX-R 600/750 2006-2007 kék színű üléspúpot, lehetőleg eredetit, h passzoljon a színárnyalat.
06 70 771 53 88
Nem igazán volt ilyen K2-be, h eltört a szelep.
Tatabánya, Solvart Kft = Mecseki
Szia,
hát, az a szimering nem egy szar dolog(jó drága is), még így elromlani nem láttam. Inkább valamitől sok lett a kartergáz a blokkban.
Köszönöm szépen!
Sziasztok!

Honnan tudnám beszerezni ezt a szerszámot?
A középsőre 14990-esre gondolok.
Tudom ki lehetne faragni krovafejből is de ha esetleg hozzá lehet jutni épeszű áron akkor inkább megveszem.
Blokk kiszedéséhez kell.
hali olyan problémával küzdök h az egyik hangeremből elment a kompresszió k2 600 szelepre gyanakszom h vagy eltörött eléget akármi mert inditozáskor a kipufogóba hallani a sziszegest mintha oda menne el a kompót :D arra lennék kiváncsi h gyári hiba esetleg h szelep problémák előjönnek vagy egyedi dolog lehet e :D kösszi
Mecseki Zsolt Tatabánya - erre keress rá, és biztosan a legolcsóbb és többezer elégedett magyar motoros által tesztelt megoldáshoz jutsz.
Szevasztok! Fesszabályzót kell cserélnem a 600 k7-emen. Ezeket találtam neten. Nincs túlkínálat az biztos. Valakinek van esetleg tapasztalata ebben a témában? Előre is köszi

Kínai no name - 15000
Vicma - 38000
ESR - 45000
Sziasztok. Kérdésel fordulol felétek. 600 k6 om van menet közben a vízpumpába az olajszimeringet kinyomta, kilökte a fészekből. Vajon szerintetek mi okból csinálta? Vagy csak a szimering eddig birta? Köszi
gsxr 600 sradalkatrészei eladók pálya idom is van hozzá06704275150