Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor! A600-as, kb 8000-től kezd tolni, az akkori érzésedre tegyél még rá két lapáttal, "azt fogod érezni" mikor a 600-ast izomból pakolod a negyedikig sajna utánna kicsit elfogy a paci de már 200-felett jársz.
Jasy: 92-es 900RR el mentem egy keveset de csak úgy 150-ig meg úgy 6-7 ezerig tehát még nem ordította el magát a gép.
Szeva ha kérdezhetem mivel mentél és meddig húzattad ford/perc? "viszonyítás kedvéért"
Kamikaze a nulla tapasztalat annyit jelent hogy kb 5 km-t mentem eddig nagymotorral volt kismillió robogóm meg 80-asom ment is vele az okoskodás de már ez nagyon karcsú. ennyi.
Szia ORange Honnan van ez neked? 2001-től már nem SRAD-okat gyártott asuzi, valami raktárban találtad elásva?
viszont mos tlátom, hogy a gsx-r hez kapsz egy mesterkurzust! királyság! 1 nap a hungaroringen...
eléggé. ugyanezt megkapod 2,3-ért is, egy 2004-es modellnél....
Eddig ki tudtam alkudni egy ujj 600 as nál 2.5 M Ft benne van teljes üzembe helyezés,reg adó + egy sport dob ez édeskevés nem?
Tud valaki jobb ajánlatot? ott vennék mocit
Hi all
K: Nekem van egy eladó Gixer 600 Sradom (2002-es), bár egy picikét még hozzá kéne tenned az 1 mikuláshoz. Infó: ogre-orange@freemail.hu
Bye
egy tekerős babettát :o)
szerintem se menj 600 fölé, ha 0 tapasztalat.
s ha anya is csak ennyit néz ki belőled, akkor ez a legnagyobb érv!
Sir K! A 0% tapasztalat mit takar pontosan?
Szia szerintem a 600-as bőven elég ha ez lessz az első nagyvas
Sziasztok! Most készülök venni én is gépet. van rá kb 1 millám és 0% tapasztalatom.
Nézegettem GSX-R 600-at 750-et 98 körülieket. Nagyobbat semmiképp sem akorok mert meg szeretném érni a jövő évet. Szerintetek mi lenne a legjobb választás?
Anyám szerint egy nyócas csavar meg 10-es villáskulcs kéne a kezembe nem kormány!
Nos mit vagyek? Esetleg tudtok jó gépet eladót?

CSá!
ELB.....TAM BOCCS!!!!! www.synaptx.hu/politech/
Csöváz!! Ha pályaidomra gondoltál akkor www.synaptx.hu!!!!
Hali sziasztok hol tudnék esetleg k5 600 ashoz utángyártott idomokat venni? És mennyiért kóstálnak egy ilyen szettet? Igaz még csak most veszek mocit de sajnálnám a gyári idomokat "betörni". Drága mulatság ez mondjuk fényezés nélkül?
Szeva nekem már négy éve van 600-as gixer megérett a cserére engem is vonzanak a nagyvasak de azt a plusz 1millát inkább ráköltöm egy hatosra és két szezont átmotorozok belöle ja és nyiltnapon ha a kicsivel körbemotorozol egy nagyot akkor dagad a májad.... ugye Viszont ha ezressel feszitesz és téged motoroznak körbe az elég szar.
HI! Idézném Tamácsi Gábort " Ha motor vásárlás előtt állnék, és az érzékszerveimre hallgatnék, csakis 600-as motor mellett döntenék. Illetve helyesbitek, ha a pénz nem számitana,akkor a Ducati 749R(ami kategoria beosztás szerint szintén a 600-asok közé tartozik) vagy Suzuki GSX-R mellett.
Ha valaki nekem azt mondja, hogy nekem már a 600-as motor az kicsi, elkezdek magamban mosolyogni, nem állok le vele vitatkozni, csak megjegyzem magamnak az arcot, és megmarad a kép, hogy ennek az embernek még van mit tanulni a motorozásrol"
Sztem a 750-es a legjobb kompromisszum, de kezdőknek, csak pályázóknak tökéletes a 600. Szerintem...
Sztem meg utcara jobb az 1000-es a nagyobb nyomatek miatt, palyara meg tenyleg eleg a 600-as!
Biztos örül a csikozásnak ilyen drága gumi árak mellett
Én a haveroméval szoktam mókázni. Jópoén vele erőből kerózni nagyobb tempónál, ahol az enyém már nem jön fel, meg csíkot rajzolgatni az aszfaltra.
Én azért elfogadnám azt az 1000-es gixxert !!!!
Nekem pl nem is kéne 1000 es gixxer minek? Kevés vagyok hozzá örök életemben, akkor meg miért? Tomyboy és Agytágitó nak adok én is igazat. Gondolkodni kéne és mondjuk ráülni egy 600 ra nem levegöbe beszélni nagyokat. Kb. Ennyi és nem motorrevükböl + Superbike magazinokból okoskodni hanem ráülni egy mocira és jéééé rájönni hogy teljesen más élöben.
Na jó beszélgetést, én nem szólok hozzá többet mert elég volt ebből a témából! Nállam úgy is mindenki okosabb tehát inkább meg se szólalok! Kár hogy már egy fórumban az is baj hogy ha valaki elmondja a véleményét ha megkérdezik.... Nem fikáztam egy szóval sem a 600asokat ha erősen megnézed az eddigi irományaimat.... Még nem mondtam el elég X de én is most akarok 600ast venni tehát semmi bajom velük...